Zati Eşya Depolama

Eşyalarınız evinizin en önemli detaylarıdır. En özel köşelerde sizin için en değerli eşyalar yer alır. Günümüzde eşyalar arasında kişisel olanlara ayrı bir önem veririz. Kişisel eşyaların çocukluktan beri bizim için değeri fazladır. Öyle ki bazı eşyalara gittiğimiz her yerde ihtiyaç duyarız. Bu yüzden de eşyalarımıza her zaman ayrı bir önem vermemiz gerekir. Burada da karşımıza zati eşya kavramı çıkmaktadır.

Zati eşya, kişilerin ticari amaç olmadan kullandığı eşyaların tümü olarak ifade edilebilir. Yani bizim evimizde ya da günlük hayatta kullandığımız eşyaların önemli bir bölümü bu kapsama girmektedir. Mesela sizler bir araba aldığınızda bunu kişisel kullanım için alırsınız. Ancak bu eşyaları yeri geldiğinde satmak isteyebilirsiniz. Bu satış amacı bir galerininkinden farklıdır. Zati eşya depolama, işlemi sayesinde bu eşyalarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Zati eşya taşımacılığı;

 • Bu taşımacılık türü özel bir taşımacılıktır. Bu yüzden özel olarak bu alanda uzman olan bir firmadan destek alabilirsiniz.
 • Eşyaları depolama işlemi kaliteli saklama ortamlarında olmaktadır.
 • Eşyalarınız güvenlik uzmanları tarafından günün her anı denetlenmektedir.
 • Eşyalarınız uzman personeller tarafından alınarak kısa süre içinde gerekli depolama alanına ulaştırılır.
 • Tüm eşyalarınız güvenli bir ortamda steril şekilde saklanır.
 • Sınıflama sistemi ile size özel olan eşyalar depolanır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman gelip alma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Zati Eşya Depolama Süreci

Zati eşya depolama hizmeti sırasında bazı aşamalar vardır. Sizlere bu aşamalar konusunda ayrıntılı bir bilgi verelim;

 • Anlaşma: Eşya depolama hizmetinde öncelikli adım bir firma belirlemektir. Bu konuda araştırma yaptıktan sonra farklı kanallar üzerinden eksper görevlisinin gelerek eşyalarınızı listelemesini sağlayabilirsiniz. Listelenen eşyalarınız sonrasında bir değerlendirme yapılarak size paketler sunulur. Fiyat teklifini beğenirseniz anlaşabilirsiniz.
 • Eşyaların Paketlenmesi: Taşıma konusunda uzman personeller evinize gelerek zati eşyalarınızı sizin için paketler. En uygun malzemelerle paketlenen eşyalarınız taşıma işlemi boyunca sorunsuz bir şekilde saklanabilir. Ayrıca bu paketleme süreci depo ortamında da eşyalarınızı koruma altında tutar.
 • Eşyaların Taşınması: Eşyalarınız daha sonra alanında uzman personeller tarafından son model araçlarla alınarak saklanacağı depo ortamına taşınır. Bu sürede eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınabilmesi adına sizler olaya müdahale etmelisiniz. Eşyalarınızı taşınması konusunda uzman personeller size gerekli bilgileri verecektir.
 • Saklama: Eşyalarınız depolama alanlarında sizin için özel olarak belirlenen bölgelere yerleştirilir. Eşyalarınızın güvende olduğuna kanaat getirdikten sonra depolama şirketine teslim ederek ayrılabilirsiniz. Eşyalarınızı buradan istediğiniz zaman gelip geri alabileceğinizi de hatırlatalım.

Zati Eşya Depoları

Zati eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın saklanacağı depolar da bazı özelliklere sahip olmalıdır. Size bu konuda bilgileri verelim;

 • Güvenlik: Eşyalarınızın koyulacağı depolar güvenli ortamlar olmalıdır. Çünkü buradaki eşyaları özel kullanım amacına hizmet ettiği için mutlaka iyi korunmalıdır. Eşyalarınızın bulunduğu ortam sürekli olarak kameralarla izlenmelidir. Ayrıca güvenlik görevlileri de sürekli olarak görev başında olmalıdır. Eşyalarınızı böylece güvenli bir ortamda gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.
 • Alan: Depolama alanları geniş olmalıdır. Eşyalar birbirine zarar verecek şekilde koyulmamalıdır. Dar ve havasız alanlarda eşyalarınız zarar görebilir. Bu yüzden depolama alanları sürekli havalandırılmalı ve oda sıcaklığında tutulmalıdır. Çok sıcak ya da soğuk eşyaları zamana bağlı olarak yıpratabilecek bir faktör olabilir.
 • Bakım: Depolama alanlarının yalıtımı kaliteli olmalıdır.Böylece dışarıdan gelecek olumsuz etkilerden eşyalarınız korunabilir. Ayrıca depolama alanlarının ilaçlaması da sürekli olarak yapılmalıdır. Bu sayede eşyalarınıza zarar verecek börtü böcekler ölmüş olur. Ayrıca ilaçlama işlemi sayesinde zati eşyalarınız steril bir ortamda sizi bekliyor olur.

Zati Eşyalarınız Boysal Depolama Güvencesinde

Bir alandaki eşyaların bakımı sırasında en zor süreç eşyaların depolanmasıdır. Bu yüzden de Boysal Depolama hizmeti alırken sizlere şu çözümler sunulur;

 • Eşyalarınız evinize en yakın depolama alanlarında 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri eşliğinde korunmaktadır.
 • Eşyalarınızın bulunduğu depolar son derece havadar, yeni yapı malzemeleriyle donatılmış, dışarıdan gelen tüm etkilere karşı koruyucu bir etkiye sahiptir.
 • Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sigortalama yapılır. Bu sayede eşyalarınızda zamana bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlar da hemen çözülebilir.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman alabilir ve eşyalarınızı istediğiniz adrese uzman personeller eşliğinde sorunsuz olarak taşıtabilirsiniz.