Mobilya Depolama

Eşyalarınız evinizin en özel ürünleridir. Bu yüzden de eşyalarınız sizin için çok değerlidir. Bu yüzden de eşyalarınıza bir zararın gelmemesi çok önemlidir. Eşyalarınızı taşınma sürecinde ya da farklı bir durumdan dolayı belli bir süre saklamanız gerekebilir. Bu durumda mobilya depolama işlemini yapabileceğiniz yer çok önemlidir. Bir tanıdığınızın evinde ya da bildiğiniz bir depolama alanlarında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Ancak bu durumda eşyalarınız her zaman aklınızda olur. Bu yüzden eşyalarınızı profesyonel depolama hizmeti veren bir firma desteğiyle muhafaza etmeniz daha yerinde olur. Sizler için eşyalarınızı saklayacak olan firmanın avantajları şöyle sıralanabilir;

  • Bir süre eşyalarınızdan ayrılmak zorunda kaldığınızda aklınız eşyalarınızda kalmaz. Çünkü depolama alanlarında mobilyalarınız her zaman güvenle sizi bekleyecektir. Sizin yerinize eşyalarınızı düşünen birilerinin olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.
  • Eşyaların en çok yıprandığı anlar bir yerde boş şekilde muhafaza edilme aşamasıdır. Çünkü mobilyaların saklandığı ortam uygun koşullara sahip olmadığında eşyalar sıkıntılı süreçlerden geçebilir. Bu yüzden depolama şirketi eşyalarınızı uygun saklama koşullarında muhafaza edecektir.
  • Eşyalarınız şirketin imzalatacağı özel bir sözleşme ile güvence altına alınacaktır. Böylece depolama alanında, götürürken ya da getirirken bir sorun çıkması durumunda ortaya çıkan zarar telafi edilecektir.
  • Eşyalarınızın başında sürekli kontrol eden bir mekanizma olacaktır. Böylece çalınma, zarar verme ya da eksilme gibi büyük sorunlar olmadan eşyalarınız alacağınız güne kadar sizleri bekleyecektir.

Mobilya Depolama Süreci Nasıl Olur?

Bir mobilya ya da mobilya grubu özel ortamlarda saklandığında istediğiniz süre boyunca sorunsuz olarak sizi bekleyecektir. Ancak mobilya depolama süreci düzgün işlemezse ve size bu konuda gerekli özen gösterilmezse eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulamazsınız. Eşyalarınızın güvenliği için kaliteli bir depolama firması şu önlemleri alacaktır;

  • İlaçlama: Eşyaların bir depoda saklanırken başına gelebilecek en önemli sorunlardan biri böcekler olabilir. Bazı böcekler eşyalarınıza zarar verebilir. Ancak profesyonel bir depolama hizmetinde bu alanlar mevsime göre profesyonel ekipler tarafından mevsime uygun şekilde ilaçlanır. Böylece eşyalarınız hiçbir sorun olmadan muhafaza edilecektir.

  • Sigortalama: Sigorta işlemi saklama sürecinde mobilyalar için çok önemlidir. Kaliteli bir firma sizin tüm eşyalarınızın bir eksper eşliğinde listesini çıkaracaktır. Daha sonra eşyalarınız için özel bir sigorta sözleşmesi hazırlanır. Bu sözleşme sonrasında karşılıklı imzalarla eşyalar güvence altına alınır. Bir zarar ortaya çıkması durumunda eşyalarınızın zararı hemen sizlere nakit olarak ödenir.

  • Güvenlik: Eşyalarınızın sakladığı ortamlar son derece güvenli bölgelerdir. Çünkü çalınma ya da farklı durumlara karşı eşyalarınızın alanları kameralarla 7 gün 24 saat gözetim altındadır. Hem kayıt altına alınır hem de bir görevli tarafından kameralardan sürekli olarak izlenir. Ayrıca vardiyalı güvenlik görevlileri de 24 saat depo alanlarını dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Güvenli önlemleri kapsamında yangın gibi durumlara karşı da önlem alınmıştır. Bu tarz sorunlarda eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için erken uyarı sistemi devreye sokulmuştur. Bu sistem sayesinde bir durum olduğunda hemen sistem devreye girer.

  • Temizlik: Depolama alanları için en önemli detaylardan biri temizliktir. Depolama alanları sürekli olarak steril olacak şekilde görevliler tarafından temizlenmektedir. Bu yüzden de görevliler eşyalarınızın bulunduğu alanları en özel bitkisel temizlik malzemeleriyle temizlerler.

  • Özel Sınıflama: Depolama alanlarında tüm eşyalar bir plan dahilinde tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için özel olarak ortamlar oluşturulmuştur. Yani herkesin eşyalarının koyulduğu alanlar bir sistem üzerinde kayıt altına alınır. Hemen sistemden gerekli durumlarda eşyalarınızın yeri belirlenerek gerekli kontroller görevliler tarafından yapılabilir.

Mobilyalarınız Boysal Depolama Alanlarında Sizi Bekliyor Olacak

Çeşitli sebeplerle mobilya depolama hizmeti almanız gerektiğinde Boysal Depolama sizleri bekliyor. Eşyalarınızın başına bir şey gelmeden istediğiniz anda size geri teslim edilmesi için tüm süreçler dikkatle yürütülmektedir. Depolama alanlarının genişliği, ferahlığı ve konforu eşyalarınıza kendi evinizdeki gibi bir ortam sağlamaktadır.

Sizler istediğiniz süre boyunca eşyalarınızın muhafaza edilmesi için hemen müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Görevliler sizlere gerekli tüm bilgileri ayrıntılı olarak verecek ve sizlerin süreç tamamlandığında eşyalarınızı almanız için gerekli işlemleri bir telefonunuzla başlatacaktır. Farklı saklama paketleri için hemen iletişime geçebilir ve gerekli tüm bilgileri alarak Boysal Depolama kalitesiyle tanışabilirsiniz.