Maltepe Depolama

İstanbul’un her semtinde güvenli depo alanlarımızla eşyalarınızı saklama konusunda sizlere destek oluyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz kurumsal hizmet ile eşyalarınızın ortak depo alanlarında yok olup gitmesine ve çeşitli zararlar görmesine izin vermiyoruz. Bu yüzden eşyalarınızı sizler de güvenli bir ortamda saklamak ve istediğiniz an kontrol ederek geri alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da depolama alanı tutmak masraflı ve sıkıntılı bir durumdur. Bu yüzden bu alandaki boşluğu kaliteli hizmet anlayışıyla dolduruyoruz.

İstanbul’un nezih ilçelerinden Maltepe’de bulunan depomuzla Pendik, Kartal gibi çevre ilçelerdeki depolama sorunlarına da çözümler sunuyoruz. Depolarımızla ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle iletişime geçerek tüm soruları sorabilir ve Maltepe depolama alanımızı ziyaret ederek uzman personelimizi ve güvenli depolama alanımızı görebilirsiniz.

Nakliyeleriniz Bizimle Güvende

Depolama süreci nakliye işlemiyle başlar. Çünkü depolamak istediğiniz eşyaları depolara sorun çıkmadan getirmek zor bir süreçtir. Bu yüzden de Maltepe depolama hizmeti için eşyalarınızı evinizden alıyoruz. Evinizden aldığımız eşyalarınızı en uygun yoldan güvenli şekilde depolarımıza getiriyoruz. Burada indirerek eşyalarınızı en uygun sınıflama yöntemiyle koruma altına alıyoruz. Ayrıca taşıma işlemi öncesinde ücretsiz eksper görevlimizin verdiği talimatlarla bu süreci çok kolay şekilde yürütüyoruz.

Eşyalarınız Paketlerinde Güvende

Maltepe depolama noktamızda istediğiniz süre zarfı boyunca saklanacak olan eşyalarınızı öncelikle evinizde kaliteli şekilde paketliyoruz. Çünkü bu işlemi güvenli şekilde yerine getirmek için gerek nakliye aşamasında gerek de saklama aşamasında eşyalarınızın en doğru şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Bu alanda uzun yılların verdiği tecrübe ve kullandığımız kaliteli malzemelerle eşyalarınızın başına gelecek tüm olumsuzlukları engellemeye çalışıyoruz. Paketleme işlemlerimiz ise bu alanda tüm eğitimleri almış uzman personellerimiz tarafından yürütülmektedir.

Güvenli Depolar Sunuyoruz

Depolarda birçok tehlike ortaya çıkabilir. Yangın durumlarına karşı personellerimiz uyaran erken uyarı sistemi ve yangın söndürme ekipmanları etkili önlemler almaktadır. Bu sayede daha sorun küçükken gerekli tüm önlemler alınır. Ayrıca çalınma durumlarına karşı depolarımız 7 gün 24 saat izlenmektedir. Kayıt altına alınan görüntüler sürekli olarak analiz edilmektedir. Bu sayede eşyalarınız kaybolma riski yaşamaz. Ayrıca haşerelerin verebileceği zararları engellemek için de eşyalarınızın bulunduğu ortamı düzenli ilaçlıyoruz.

Sözleşmeyi İmzalamayı Unutmayın

Maltepe depolama süreçlerimiz boyunca eşyalarınıza gelebilecek bir zararın canınızı sıkmasını istemiyorsanız anlaşma yaptığımız sigorta firmaları ile garanti altına alacak sözleşmeyi imzalamayı unutmayın. Bu sayede tüm eşyalarınız sorunsuz olarak korunmakta ve çıkabilecek zararlar da sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.