Kurumsal Depolama

Uygun saklama koşulları oluşmadığı için eşyalarınızda zaman içinde eskime gibi problemler olabilir. Ayrıca  geri alma işlemi sırasında bazı eşyalarınız karışabilir. Bu yüzden kurumsal depolama hizmeti veren firmamızın sizlere sağlayacağı güvenli hizmetten faydalanmanızda yarar var.

DEVAMINI OKU

Güvenli Depolama

Eşyalarınızı saklarken ya da belli bir depoda muhafaza ederken güvenliğin sağlanmadığı durumlarda aklınız kalabilir. İşte bu durumda sizlere verdiğimiz güvenli depolama hizmeti ile eşyalarınızı en sorunsuz ortamda saklayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Sigortalı Depolama

Hem uygun ortam ayarlayarak masraflarını karşılamak hem de güvenlik uygulamalarını yürütmek oldukça masraflıdır. Hal böyle olunca da sigortalı depolama hizmeti veren lojistik firmaları ise ilgi görmektedir. Her türlü eşyanızı ve ürününüzü en uygun saklama koşullarında istediğiniz süre boyunca depolayabiliriz.

DEVAMINI OKU

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile uzun yıllardır güvenle değerli eşyalardan beyaz eşyalara, ticaret ürünlerinden mobilyaya birçok eşyayı muhafaza ettik. Eşyalarınızda aklınız kalacaksa bize emanet edin ve biz sizin yerinize kendi eşyamız anlayışıyla koruyalım.

DEVAMINI OKU

Değerli Eşya Depolama

Firmamız değerli eşya depolama hizmetiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetimiz uzman personellerimiz ve planlı depolama sistemimizle yapılmaktadır.

DEVAMINI OKU

Kırılacak Eşya Depolama

Ortak depolama alanları ya da sürekli olarak giriş çıkışın olduğu depolarda zarar görme olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden de kurumsal bir firmadan kırılacak eşya depolama hizmeti almanız gerekmektedir.

DEVAMINI OKU
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim