Ev eşyalarınızın güvenli şekilde muhafaza edilmesi her zaman önem taşır. Çünkü taşınma işlemlerinde ya da geçici olarak bir yerde bekletme ihtiyacınız varsa ev eşyası depolama konusunda sizlere profesyonel çözümler üretecek bir firmayla çalışabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde;

 • Eşyalarınızı siz olmadığınızda dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı en doğru ortamda saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınıza dışsal faktörlerden gelebilecek zararları ve zaman bağlı yıpranmaları önleyebilirsiniz.
 • Korunaksız bir ortamda bekletilen eşyalar zamana bağlı olarak tozlanacaktır. Bu durum da eşyaların kullanım ömrünü kısaltacaktır. Uygun paketlenmiş ve temiz bir depoda saklanan eşyalarınız geri aldığınızda salonunuzun ortasında olduğu haliyle size geri verilecektir.
 • Siz eşyalarınızın başında yokken çalınma gibi olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Ancak güvenlik hizmetlerinin profesyonel bir şekilde yürütüldüğü bir depo ortamında eşyalarınız her zaman güvende olacaktır. Bu durumda bir kaybolma durumuna karşı da eşyalarınızın sorumluluğu ev eşyası depolama hizmeti aldığınız firma tarafından kabul edilecektir.
 • Apartman ya da sitelerdeki depolama alanları genel olarak ortak alanlardır. Bu yüzden de kısıtlı alanlarda belli bir planlama dahilinde yapılmayan yerleştirmeler eşyaların karışmasına yol açacaktır. Kurumsal bir firmanın deposunda yer alan eşyalarınız size ait alanlarda saklanacaktır.
 • Kaliteli paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız sağlam bir şekilde istiflenecek ve özel olarak oluşturulmuş alanlarda belirlediğiniz gün sayısında sizlerin gelip geri almasını bekleyecektir. Ayrıca süre dolsa da eşyalarınızı daha uzun tutabilir ve böylece aklınızda bu durumun bir sorun olmasını önleyebilirsiniz.

Kurumsal Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Her ne kadar ev eşyası depolama kolay bir hizmet gibi görülse de işin içine girdiğinizde çok farklı boyutlarla karşılaştığınızı söyleyelim. Çünkü her hizmet gibi bu da kurumsal bir yapıda verildiğinde eşyalarınızın en güvenli şekilde muhafaza süreci gerçekleşir. Bir eşya depolama alanının taşıması gereken bazı özellikler vardır;

 • Güvenlik Hizmetleri Olmalıdır: Depoların girişlerinde düzenli olarak günün her anı görevi başında olan güvenlik görevlileri bulunur. Böylece belli saat aralıklarında yapılan devriyeler ile eşyalarınızın muhafaza edildiği deponun güvenliği sağlanır.
 • Güvenlik Kamerası Aktifleştirilmelidir: Güvenlik görevlileri her an ev eşyası depolama alanlarının her yerinde olamazlar. Bu yüzden depo alanlarının tüm giriş çıkışları ve belli bölümleri 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altına alınmalıdır. Ayrıca bu kayıt odasında sürekli olarak bir görevli bulunmalı ve ekranları izlemelidir. Böylece eşyalarınızın her zaman güvenle saklanması sağlanabilir. Olumsuz bir durum söz konusu olduğunda hemen müdahale edilebilir.
 • Düzenli İlaçlama Yapılmalıdır: Eşya depolama hizmetlerinin verildiği depolara eşyalara zarar verebilecek börtü böcek dadanabilir. Eşyalarınızın güven içinde saklanabilmesi adına düzenli olarak ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Alanında uzman bir ilaçlama ekibi tarafından belli bir takvime göre yapılacak ilaçlama hizmetleri eşyalarınızın temiz ortamlarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır.
 • Planlı Bir Yerleşim Gerçekleştirilmelidir: Depo alanlarında ev eşyası depolama süreçleri belli bir plan dahilinde gerçekleşmelidir. Sizler eşyalarınızı görmek ya da almak istediğinizde kısa süre için bulabilmek adına gerekli düzenlemeler yapılmalıdır. Geniş bir depo alanında tüm eşyaları bir plan dahilinde yerleştirilirse saklamak ve süreç sonunda bularak teslim etmek son derece kolay olmaktadır.
 • Kaliteli Paketleme Malzemesi Kullanılmalıdır: Eşyaların saklandıkları ortamda zamana bağlı olarak yıpranmaması adına paketleme malzemelerinin kaliteli olması gerekir. Her eşyanın yapısına uygun olacak saklama malzemelerinin kullanılması gerektiğini de unutmayın.

Boysal Depolama ile Ev Eşyalarınız Aklınızda Kalmasın

Taşınma sürecinde belli bir ara süreciniz varsa ya da eşyalarınızı bir süre kullanmayacak ve saklayacaksanız belli bir yer bulma sizin için sorun olabilir. İşte burada devreye Boysal Depolama hizmeti girmektedir. Bu hizmet süreci;

 • Kurumsaldır: Boysal Depolama firması çeşitli bölgelerdeki geniş depo alanlarıyla ev eşyası depolama sürecinde her zaman kaliteli ve kurumsal bir hizmet sunmaktadır.
 • Uzman Personellerle Çalışır: Firmanın çalışma yaptığı personeller alanında uzman kişilerdir. Gerekli eğitim sürecini başarıyla tamamlamış olan bu kişiler, eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına, saklanmasından depo alanındaki güvenliğine kadar tüm süreç sorunsuz şekilde yürütür.
 • Sigortalama Yapar: Eşya saklama sürecinde sorumluluk almak çok önemlidir. Ev eşyası depolama hizmetleri sonucunda bu sorumluluğu alan Boysal Depolama, imzalanan sigorta sözleşmesi ile ortaya çıkabilecek olası tüm durumlarda sizlerin tüm zararlarını karşılamayı kabul eder.