İnsanlar için en sancılı süreçlerden biri taşınmadır. Evinizi bir yerden başka bir yere taşırken birçok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Evinizi belirlediğiniz tarihlerin dışında boşaltmanız gerekebilir. Bu durumlarda ise eşyalarınızın akıbeti sizin için en büyük sorunların başında gelir. Eşya depolama hizmeti sayesinde bu dertlerin hepsinden kolayca kurtulabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti;

 • Belli bir süre boyunca eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi gereken durumlarda alabilirsiniz.
 • Bu hizmeti alabileceğiniz şirket öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolara sahip olmalıdır. Aksi halde eşyalarınız zarar görür.
 • Eşyalarınızı depolamadan önce güvence altına almayı ihmal etmeyin. Eşyalarınızı güvence altına almadığınız takdirde olası zararlardan kimse sorumlu olmayacaktır.
 • Güvenli eşya depolama hizmeti için bu alanda kurumsal olarak hizmet veren bir firmayla çalışmanız yerinde olur.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarda saklamak için bir lojistik firmasına emanet edebilirsiniz.
 • Eşya depolama hizmeti profesyonel olarak hizmet veren bir şirket tarafından verildiğinde farklı ülkelerde de alabileceğiniz bir hizmettir. Başka bir ülkeye taşındığınızda eşyalarınızın bir süre gittiğiniz yerde gerekli alt yapısı olan firmaların desteğiyle de saklayabilirsiniz.
 • Bir depolama firmasıyla anlaşma yapmadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve eşyalarınızı ne kadar süreyle hangi koşullarda depolatmak istediğinizi iletmelisiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Süreçleri

Eşya depolama süreci de nakliye işleminde olduğu gibi profesyonel çözümlerle ve deneyimli ekiplerle yürütülmesi gereken bir hizmettir. Bu yüzden de eşyalarınızı saklatmak istiyorsanız bu hizmetin aşamalarını şöyle anlatabiliriz:

 • Araştırma ve Talep: Eşyalarınızı belirli bir süre depoda güvenli şekilde tutmak isteyebilirsiniz. Bunun için güvenebileceğiniz bir alan yoksa bu hizmeti profesyonel olarak veren bir şirketten destek alabilirsiniz. Bunun için eşya depolama alanında faaliyet veren firmalar arasından bir araştırma yapabilirsiniz. Daha sonra aradığınız kriterleri yansıtan bir şirket bulduğunuzda hemen iletişime geçerek talepte bulunmalısınız.
 • Eksper ve Sigortalama: Eşyalarınızın koruma altına alınması için öncelikle niteliği ve niceliği belirlenmelidir. Talepte bulunduğunuzda ortak belirlenen bir tarih ve saatte firmanın eksper görevlisi verdiğiniz adrese gelir. Burada yapılan liste ile eşyalarınızın durumu net olarak ortaya çıkar. karşılıklı eksper belirleme formuna imza atılır. Daha sonra size görevli değerlendirme sürecinin ardından bir fiyat verir. Anlaşmanın olması durumunda eşyalarınız kurumsal firmalarda imzalanacak bir sigorta sözleşmesiyle garanti altına alınır. Yani saklama ve taşıma sırasında eşya depolama firmasından kaynaklı bir sorun çıktığında tüm zararınız karşılanacaktır. Ancak bunun için sözleşmeye iki taraf da imza atmalıdır.
 • Paketleme ve Taşıma: Eşya depolama işleminin sonraki aşaması ise saklatmak istediğiniz eşyaların paketlenmesi ve depoya aktarımıdır. Öncelikle eşyalarınız uygun şekilde paketlenir. Bu süreçte depoda duracağı sürede zarar görmesine engel olacak malzemelerle paketlenmesidir. Eşyalarınız uzman personeller tarafından gerekli malzemelerle sarılarak depoya götürülmek üzere nakliyat işlemi başlatılır. Bu süreçte yaşanacak tüm durumları engellemek adına uzman personeller görev alırlar.
 • Depolara Yerleştirme: Eşyalarınız depolarda en uygun olan yerlere yerleştirilir. Depolar eşyalarınız için uygun saklama alanlarıdır. Buralarda geniş alanlarda eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde hepsi depolara yerleştirilir. Belli bir plan dahilinde yapılan bu yerleştirme işlemi sonrasında istediğiniz an eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Eşyaları Geri Alma: Alacağınız eşya depolama hizmeti sonrasında eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Yani depolarda sözleşmede alacağınız tarihi net olarak belirtebilirsiniz. İstediğiniz zaman da eşyalarınızı geri alabilirsiniz. Eşyalarınız verdiğiniz adrese ekipler tarafından getirilip kurulmaktadır. Bu süreç profesyonel bir eşya taşıma işleminin adımları olarak tüm profesyonel firmalar tarafından titizlikle yönetilecektir.

Eşyalarınız Boysal Depolama ile Güvende Kalsın

Farklı durumlara bağlı olarak eşyalarınızı belli bir süre saklamak durumunda kalabilirsiniz. Ancak eşyalarınızı sizin evinizde olacağı gibi sorunsuz barındıracak bir alana ihtiyacınız olabilir. İşte burada da devreye Boysal Depolama şirketi girmektedir. Eşya depolama hizmeti veren bu şirket;

 • Uzun yılların verdiği depolama tecrübesiyle tüm ürünlerinizi uygun saklama koşullarında muhafaza ederek günü geldiğinde size teslim edecektir.
 • Yapılan sigortalama işlemi sonrasında tüm eşyalarınız sorunsuz olarak size teslim edilmektedir. Uzman kadrosu ve güvenilir kurumsal hizmeti ile eşyalarınızda ortaya çıkan tüm sorunlarda sorumluluk kabul etmektedir.
 • Eşya depolama hizmetleri; modern, güvenilir ve yeterli alt yapıya sahip depolama alanlarıyla sizlere en kaliteli saklama hizmetini vermek için yürütülmektedir.