Etiler Depolama

İstanbul’da eşyaları muhafaza etme ve saklama çok önemli bir sorundur. Bu alanda faaliyet gösteren kurum sayısı çok azdır. Bu yüzden de profesyonel olarak bu hizmeti veren firmalarla iletişim kurarak çalışmalısınız. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermektedir. Birçok yerde bulunan depo ağımız sayesinde sizlere kaliteli bir depolama hizmeti vermekteyiz. Fiyat ve doluluk bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler, İstanbul’un en gözde semtlerinden biridir. Genelde geniş evlerin bulunduğu bu semtte her türlü büyüklükte eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Etiler depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı İstanbul’da verilebilecek en güvenli alanda saklayabilirsiniz. Depolarımız saklama koşullarına uygun ve uluslar arası standartların hepsini yerine getirerek hizmet veren bir mekandır. Tüm saklama işlemleriniz için bize başvurabilir ve her türlü eşyanızı saklamamızı sağlayabilirsiniz.

Planlı Taşıma

Depolama süreci plan gerektiren bir durumdur. Çünkü öncelikle eşyalarınızın depolara ulaştırılması gerekmektedir. Etiler depolama hizmetimiz için öncelikle sizlere eksper görevlisi yolluyoruz. Bu görevli tüm eşyalarınız hakkında ayrıntılı bir rapor hazırlıyor. Daha sonra da gerekli liste çıkarılarak eşyalarınızın miktarı belirleniyor. Bu işlemi tamamen ücretsiz olarak veriyoruz. Eşyalarınızın depolara güvenli şekilde ulaştırılması için planlama süreci çok önemlidir. Bu yüzden görevlilerimizin süreci yürütmesi adına önceden haber vermeniz gerekir.

Doğru Paketleme

Etiler depolama hizmeti alamdan önce eşyalarınızın paketlenmesi gerekir. Paketleme malzemesi taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vermeyecek kadar sağlam ve depolarımızda saklama aşamasında eşyalarınızı koruyacak kadar hassas olmalıdır. Bu yüzden dünya standartlarına sahip olan ve tüm kurumsal firmalar tarafından kullanılan paketleme malzemeleriyle sizlere hizmet veriyoruz. Böylece eşyalarınız bir zarar görmeden depolarımıza transfer ediliyor ve burada size geri alana kadar bekliyor.

Bakımlı Depolar

Depo alanlarımız sürekli olarak bakım işlemi görmektedir. Önceliğimiz eşyalarınıza zarar verecek bir durum olduğunda önlemlerimizi almaktır. Bu yüzden personellerimiz belli aralıklarla haşerelere ve eşyalarınıza zarar verecek diğer durumlara karşı ilaçlamalar yapmaktadır. Ayrıca depolarımız düzenli olarak havalandırılmakta ve her zaman uygun saklama koşulları sağlanmaktadır. Etiler depolama hizmetimiz boyunca en bakımlı ortamlarda eşyalarınızın saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Sigorta Sözleşmesi

Eşyalarınızın güvenli şekilde saklanması için sigorta sözleşmesi çok önemlidir. Eşyalarınızı anlaşma yaptığımız sigorta firmalarıyla imzaladığınız poliçeler ile güvence altına alabilirsiniz. Böylece saklama sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda olası tüm zararlar karşılanır. Eşyalarınızın bedeli sizlere zarar gördüğü oranda sigorta şirketi tarafından hiçbir karşılık beklemeden nakit olarak ödenir ve zararınız karşılanır.