Evden Eve Depolama

Eşyalarınızı taşınma durumunda ya da fazlalık olması sebebiyle güvenli bir yerde depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden de evden eve depolama hizmeti alarak eşyalarınızın en güvenli ortamlarda muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Boysal Depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı evinizden belirlediğimiz tarihte alıyoruz ve güvenli depolarımıza ulaştırarak en uygun saklama koşullarında kendi evinizdeki gibi saklıyoruz. Üstelik istediğiniz kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Bizden alacağınız eşya depolama hizmeti profesyonel olacaktır. Bu kapsamda sizlere vereceğimiz hizmet sırasında olası sorunların yaşanmaması adına tüm önlemleri alıyoruz. Bu yüzden eşya depolama hizmetinde dikkat ettiğimiz hususlar şu şekildedir;

 • Evden eve depolama hizmetini güvenilir bir firmadan almanız şarttır. Boysal depolama uzun yılların verdiği güvenle eşyalarınızı en güvenli ortamda sizin adınıza saklamaktadır.
 • Firmamız nakliyat ve depolama anlamında tüm donanımlara sahiptir. Profesyonel kadrosu ve gelişmiş hizmet anlayışı sayesinde tüm eşyalarınız güvenle saklanır.
 • Eşyalarınızı sakladığımız depolarımız uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Bunun için depolarımızı yerinde inceleyebilir ve uygun saklama koşullarına sahip olduğumuzu görebilirsiniz.
 • Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bir sorunuz olduğunda ya da eşyalarınızla ilgili bir destek istediğinizde günün her anı bize ulaşabilir ve müşteri hizmetleri departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm detaylara dikkat ederek evden eve depolama hizmetiyle eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyoruz.

Profesyonel Evden Eve Depolama

Nakliye süreçlerinin tümünde olduğu gibi eşya depolama sürecinde de profesyonel bir yaklaşım olmalıdır. Eşyalarınızın saklama ortamı hakkında sizlere şu detayları aktaralım:

 • İleri Teknoloji Güvenliği: Bir depo alanında en önemli detay güvenlik işlemleridir. Çünkü içeride değerli eşyalarınız olduğu için her zaman güvenilir bir ortam olması şarttır. Bunun için de Boysal Depolama alanları ileri teknoloji güvenliği ile korunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 izlenen güvenlik kameralarıyla denetlenmektedir. Ayrıca hızlı alarm sistemiyle bir giriş ya da bir yangın gibi durumlarda hemen gerekli uyarılar yapılır. Böylece kısa sürede tüm önlemler alınır. Bununla birlikte güvenlik ekiplerimiz sürekli olarak depo alanlarımızda beklemektedir.
 • Uygun Saklama Koşulları: Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında barındırılması çok önemlidir. Çünkü uygunsuz ortamlarda saklanan eşyalar zarar görebilir. Firmamız eşyalarınızın tüm süreç boyunca hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Bu kapsamda eşyalarınızın etkili bir şekilde saklanabilmesi için öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolarımız olduğunu belirtelim.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarının geniş olması çok önemlidir. Evden eve depolama hizmetin kapsamında eşyalarınız sizin için ayrılan geniş depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Ayrıca alan geniş olduğu için eşyalarınızın kontrolü belirli aralıklarla uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Sorunsuz Nakliye: Eşyalarınızı evinizden alarak depolama alanlarına ulaştırmak da bizim sorumluluk alanımıza girmektedir. Öncelikle eşyalarınızın eksper görevlimiz tarafından belirlenmesi gerekir. Sonrasında gerekli ekipmanlar ve ekipler oluşturularak eşyalarınız paketlenir. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız son teknoloji araçlarımıza istiflenir. İstifleme işleminden sonra da eşyalarınızın nakliye işlemi gerçekleşir. Gerektiğinde asansörlü araçlarımızı da işe koşan ekiplerimiz güvenle eşyalarınızı depolanacakları alanlara iletir.
 • Uygun Fiyat: Evden eve depolama hizmetimiz sizlere en kaliteli ve en uygun fiyat ekseninde sunulmaktadır. Son teknolojilerle donatılmış geniş depo alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar en uygun fiyatlarla saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması için gerekli fiyat bilgisini eksper görevlimizin oluşturduğu rapor dahilinde alabilirsiniz. Oluşturulan bu raporda karşılıklı olarak imzalama yapılır ve gerekli sigortalama bedeli de sizlere ayrıntılı olarak iletilir.

Boysal Depolama Evden Eve Depolama Hizmetiyle Tanışın

Evden eve depolama hizmeti profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Boysal Depolama ile bu hizmeti aldığınızda kazançlarınızı şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Eşyalarınız uzun yıllara dayanan depolama tecrübesi ile kendi evinizdeki gibi saklanır. Güvenilir ortamlarda muhafaza edilen eşyalarınızı gönül rahatlığıyla güvenli depolarımıza emanet edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın saklandığı süre boyunca gerekli tüm bilgileri bizden alabilirsiniz. 7/24 müşteri desteği servisimiz ile sizlere her zaman eşyalarınız hakkında bilgi verebiliriz.
 • Eşya depolama paketlerimiz arasında özgürce geçiş yaparak farklı sürelerde depolarımızda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Nakliye sürecinde sağladığımız destek ile eşyalarınızı depo alanlarımıza güvenle ulaştırıyoruz. Evden eve depolama hizmeti aldığınızda eşyalarınız süreç sonunda verdiğimiz adrese tekrar uzman ekiplerimizin gözetiminde en kısa sürede ulaştırılmaktadır.