Ev eşyası depolama hizmeti; eşyalarınızın ve ürünlerinizin sağlıklı, hasar görmeyecek şekilde saklanması sürecidir. Bu hizmet kapsamında birçok değerli eşyalarınızı özel depolarda kurma altına alabilirsiniz. İstanbul eşya depolama hizmeti ile bu şehirdeki kısıtlı saklama alanınızda sizin için her türlü eşyanızı en güvenli ortamlarda muhafaza ediyoruz. Tüm sorunlarınıza en yenilikçi çözümleri getirebilmek adına Boysal Depolama güvencesiyle eşyalarınızı İstanbul’un her semtinde verdiğimiz hizmetle depolatabilirsiniz. Hizmetimizin avantajlarını şöyle açıklayabiliriz:

 • Tamamen güvenli bir saklama seçeneği olduğu için eşyalarınız güven içinde saklanacaktır.
 • Sigorta hizmeti ile eşyalarınıza gelecek zararlar ortadan kaldırılacaktır.
 • Kamera ve hızlı alarm sistemi eşyalarınızın günün her anı koruma altında olmasını sağlamaktadır.
 • Online depo kirama hizmetlerimizle oturduğunuz yerden destek alabilirsiniz.
 • Depolarınızı online hizmet kapsamında kolayca yönetebilirsiniz.
 • Kredi kartı ile ödeme, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle farklı yollarla aldığınız hizmetin karşılığını verebilirsiniz.
 • Özel paketleme hizmetiyle eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
 • Nakliye süreçlerinde de en sorunsuz çözümleri alabilirsiniz.
 • Geniş kapalı alanlarda korunaklı depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşyalarınız hem maddi hem de manevi olarak değerlidir. Bu yüzden bizler iki açıdan da eşyalarınızı en sorunsuz şekilde sizler adına saklıyoruz. Kişisel eşyalarınızı konforlu ve güvenli ortamlarda özel depolama hizmeti ile saklıyoruz. İstanbul eşya depolama sürecinde kiralık depolarda tüm eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Her türlü depolama ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla Boysal Depolama hizmetiyle çözüme kavuşturabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında alacağınız hizmetin bazı aşamaları vardır. Sizlere eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklarken alacağınız hizmeti anlatacağız. Depolama hizmetinizin aşamaları şu şekildedir:

 • Ekspertiz Randevusu: Depolama işlemi öncesinde evinize bir ekspertiz görevlisi yönlendiriyoruz. Bu kapsamda eşyalarınızın sigorta değeri belirleniyor. Bu sayede ambalaj, paketleme ve taşı işleminde uygulanacak adımlar profesyonel bir şekilde belirleniyor. Ayrıca sizlere bir fiyat teklifi sunuluyor. Depolama sürecinden bir gün önce ön paketleme hizmeti yapılıyor. Hasarı önleyecek şekilde paketlenen eşyalar belirlenen tarihte evinizden alınıyor.
 • Sigortalama: Eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlayan firmamız yine de her türlü zarara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Taşıma sürecinde eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar firmamızın imzaladığı sigorta sözleşmesi kapsamında karşılanacaktır. Sigorta sözleşmesindeki eşyaların belirlemesi ekspertiz görevlimizin raporuna göre yapılmaktadır. Bu yüzden depolanacak eşyalarınızın tamamını listeye ekletmeyi unutmayın.
 • Depo Belirleme: İstanbul eşya depolama hizmetimiz kapsamında şehrin çeşitli yerlerinde bulunan depolarımızda sizlere hizmet veriyoruz. Bu kapsamda eşyalarınızın boyutu ve bulunduğunuz semte en yakın depoların uygunluk durumuna göre eşyalarınızı muhafaza edeceğimiz depomuzu belirliyoruz.
 • Paketleme: Eşyalarınızı taşıma ve depolarda saklama aşamasında paketleme çok önemlidir. İstanbul eşya depolama hizmeti alırken eşyalarınızın saklamaya ve taşımaya en uygun Avrupa standartlarında malzemelerle paketlenmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Taşıma ve Yerleştirme: Eşyalarımız belirlenen tarihte uzman ekiplerimiz tarafından son model nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Daha sonra belirlenen depoya ulaştırılan eşyalarınız sizin için ayrılan bölüme en uygun şekilde yerleştirilir. Böylece eşyalarınız sorunsuz bir şekilde saklanmaktadır.

 

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Boysal Depolama Kalitesiyle Sizleri Bekliyor

İstanbul’da eşyalarınızın güvenli bir ortamda saklanmasını istiyorsanız Boysal Depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şimdi İstanbul eşya depolama hizmeti alabileceğiniz depolarımız hakkında sizlere bilgi verelim:

 • Güvenlik: Depolarımız 7 gün 24 saat görevi başında bulunan bekçiler tarafından korunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameraları ve hızlı alarm sistemi ile eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuz durumlara karşı tüm önlemler alınmaktadır. Güvenlik şirketinden gelen profesyonel güvenlik görevlilerimizden hizmet alabilirsiniz.
 • Bakım: Depolarımızın bakımı düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Özellikle eşyalarınıza zarar verecek olan böceklere karşı profesyonel ilaçlama firmaları tarafından belli bir takvime göre ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Böylece eşyalarınıza dışarıdan gelecek her türlü etki ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca depolarımızın temizliği de temizlik personellerimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.
 • Geniş Alan: Depolarımız tüm eşyalarınızı rahat şekilde koyabileceğiniz geniş depolama alanlarına sahiptir. Bu kapsamda geniş depolama alanlarımızda sizler de eşyalarınız saklayabilir ve eşyalarınızın zarar görmeden geniş alanlarda saklanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Havalandırma: Depolarımızın havalandırma sistemleri uluslararası standartlara uygundur. İstanbul eşya depolama hizmeti ile uygun koşullarda verilir. Depolarımızda eşyalarınız her zaman havalandırılarak ilk günkü şekilde kalması sağlanır. Eşyalarınızı istediğiniz an teslim alabilirsiniz.