Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları

Sahip olduğunuz eşyalar belli bir maddi değere sahip olduğu zaman ya da sizler için manevi bir değer oluşturduğu anda eskise de vazgeçmek zor olur. İşte burada devreye eşyaları depolama alanlarına koyabileceğiniz şirketlerin desteği devreye girer. Ülkemizde bu sektör son yıllarda daha çok gelişme göstermiştir. Eşya depolama fiyatları bu yüzden her geçen gün daha uygun maliyetlerle yapılmaktadır. Bir depolama alanını en güvenli şekilde oluşturmak büyük bir yatırım gerektirir. Bu anlamda güçlü bir sermayeye sahip olan Boysal Depolama seçkin bir tecrübeyle eşyalarınızı muhafaza etmenize yardımcı olmaktadır. 

Eşya depolama firmaları arasından bir seçim yaparken en uygun maliyeti hesaplamanız tabii ki de önemlidir. Ancak bir de eşyalarınızın zarar görmeden sizlere geri teslim edilmesi durumu vardır. Eşyalarınızın depolama süresi, eşyalarınızın kapladığı alan ve depolama alanlarının durumu alacağınız hizmetin bedelini belirler. Öncelikle eksper görevlileri incelemeler yaparak eşyalarınızın durumunu kayıt altına alır. Sonrasında yapılan çalışmalarla sizlere net bir hizmet teklifi yapılır.  D 

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Eşyalarınızı muhafaza etmek adına kiralık eşya deposu da tutabilirsiniz. Bu işlem sizin için deha maliyetli gözükebilir. Ancak eşyalarınızın durumuna göre bu hizmet daha ekonomik olabilir. Alacağınız hizmet kapsamında bizimle iletişime geçerseniz firmamız sizin için özel indirimler uygulayacaktır.  Eşyalarınız hizmetimiz kapsamında evinizden alınır. Bu işlem sırasında gerekli paketleme işlemi profesyonel şekilde özel görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.  

Kiralık eşya deposu fiyatları konusunda bilgi almak ve hizmet politikamızı öğrenmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarımızda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. İsterseniz ofis malzemelerinizi isterseniz ağır yük eşyalarınızı isterseniz parça eşyalarınızı isterseniz de özel eşyalarınızı en güvenli ortamlarda sizler için saklamaktayız. Kiralık depo alanlarımız oldukça geniştir ve burada eşyalarınız size özel oluşturulan bir alanda muhafaza edilir. Ekiplerimizin çalışmaları sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez ve  başka ürünlerle karışmadan size teslim edilir. Ayrıca belli aralıklarla depolarımızdaki eşyaların bakımı da yapılır. Bu süreçte ek hizmetler kapsamında sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. 

Eşya Depolama Şirketleri

İstanbul’da depolama hizmeti almak istiyorsanız seçenekleriniz biraz geniş olacaktır. Bu listeden bir eleme yaparken öncelikle kalite ve fiyat gibi konulara dikkat edebilirsiniz. Eşya depolama şirketleri genelde paket programlar şeklinde çalışmaktadır. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi almanıza olanak olmayabilir. 

Eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza edebilmek adına size özel bir program hazırladığımızı da söyleyelim. Eşyalarınızın durumu, niteliği ve almak istediğiniz hizmeti dikkate alarak size özel eşya depolama firmaları tarafından uygulanan hizmetler dışında özel bir teklif sunmaktayız. Paket kapsamında eşyalarınızı istediğiniz an depolarımızdan alabilirsiniz. Bu konuda firmamız müşteri temelli bir politika yürütmektedir. 

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul’da eşyalarınızın güvenli bir ortamda depolanmasını istiyorsanız Boysal Lojistik bu anlamda sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ortam sunmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmeti aldığınızda tüm süreçleriniz sigortalı şekilde yürütülmektedir. Özel kasko şirketleriyle anlaşmalı olan firmamız tüm eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Bu sayede eşyalarınızın başına gelecek her türlü zararda sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. 

Bu süreçte eşyalarınızın güvenliği adına tüm nakliye süreçleri de uzman personellerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Personellerimiz evinize geldiği zaman tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Daha sonra da en güvenli şekilde araçlara yükleyerek eşya depolama alanları içine kadar ulaştırarak depolarımıza yerleştirmektedir. Tüm eşyalarınız depolarımızda size özel ayrılmış alanlara yerleştirilir.

Read more
depo kiralama firmaları

Depo Kiralama Firmaları

Depo Kiralama Firmaları

Depo kiralama firmaları eşyalarınızın saklanması için sizlere gerekli güvenli alanı sağlayan şirketlerdir. Bu alanlarda eşyalarınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz süre kadar kalabilir. Sizler de bu alanda güvenilir eşya depolama hizmeti veren firmamıza gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Evinize fazla gelen eşyalarınızı saklayacak bir yer bulamıyorsanız hemen imdadınıza yetişerek eşyalarınızı evinizdeki konforuyla muhafaza etmekteyiz.

Depo kiralama şirketleri eşyalarınızı özel alanlarda muhafaza etmektedir. Şirketimizin depolama alanları temiz ve nemden arındırılmış bir ortamdır. Ayrıca eşyalarınızı geri istediğiniz zaman hemen adresinize tekrar teslim edilir. Böylece evinizdeki fazla eşyaları balkon gibi özel kullanım alanlarına doldurarak yaşam alanlarınızı kısıtlamak zorunda kalmazsınız. Bizlere vereceğiniz eşyalarınız hem maddi hem de manevi bir değere sahiptir. Bu yüzden güvenlik önlemleri her zaman en üst seviyededir. Depolarımızda ev eşyalarınızı, kişisel eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı hiçbir endişe duymadan saklayabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek tüm eşyalarınızı saklayabilmek adına verdiğimiz hizmeti ve fiyat politikamızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca randevu alarak görevlilerimizin inceleme yapmasını sağlayabilirsiniz.

depo kiralama firmaları

Depo Kiralama Firması

Depo kiralama firması olarak İstanbul’un her ilçesine hizmetimiz vardır. Tüm eşyalarınızı personellerimiz özenle paketler. Evinizde fazla olan eşyalarınızı depolama alanlarımızı kiralayarak saklayabilirsiniz. Evinizdeki kullanmadığınız eşyalarınızın kullanım alanınızı daraltmasına izin vermeyin. Fazla eşyalarınızı çatı, kiler ya da site depolarında çürütmeyin. Bu ortamlarda nem, rutubet ve toz gibi durumlar eşyalarınıza zarar vermektedir. Ancak firmamızın sizlere sunacağı depolama alanları dışarıdan gelen tüm etkenlere karşı korunaklıdır.

İstanbul kiralık depo hizmeti bakımından son yıllarda büyük gelişme göstermiştir. Bu sayede tüm eşyalarınız depolarda zarar görmeden istediğiniz kadar saklanmaktadır. Ayrıca bu şekilde bir hizmet maliyet bakımından da çok hesaplıdır. Eşyalarınız çok ufak ödemelerle güvenilir ortamlarda sizin adınıza muhafaza edilmektedir. Depolar neme ve sıcaklığa bağlı olarak ortaya çıkacak tüm olumsuzluklardan arındırılmış ortamlardır. Depo kiralama firmaları arasından seçim yaparken depolarımızın tüm donanımlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Tüm alanlarımız alarm sistemleriyle donatılmış, sigorta sözleşmesiyle hizmet veren ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu çalışma noktalarıdır. Üstelik tüm depolama ve nakliye işlemleriniz en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Depolarımız son derece geniş alanlardır.

Depo Kiralama Fiyatları

Ülkemizde birçok firma arasında depo kiralama fiyatları değişiklik gösterir. Firmamız uzun yıllardan beri en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklamaktayız. Fiyat belirlemeden evvel evinize ya da ofisinize hemen bir eksper gönderiyoruz. Sonra eşyalarınızı sigorta bedeli belirlenir. Bununla birlikte paketleme ve saklama koşulları belirlenir. Ayrıca eşyalarınızı kaplayacağı alana göre kiralık depo fiyatları belirlenir.

Paketleme işlemi eşyalarınız depolama alanlarımıza alınmadan bir gün önce yapılmaktadır. Bu işlem sırasında tüm eşyalar güvenli bir şekilde hasar oluşturmamak adına en doğru malzemeyle paketlenir. Sonrasında sizin istediğiniz tarihte evinizden alınarak depolama alanlarımıza geçirebilirsiniz. Firmamız bu alanda uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Sizler de hemen depolarımızdan istediğiniz kadar alan kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Depo alanlarımızın çok geniş ve steril ortamlar olduğunu da belirtelim. Eşyalarınızı incelemeden ve depolama alanlarında kaplayacağı alanları bilmeden kesinlikle depo kiralama fiyatları hakkında net bir bilgi vermediğimizi ifade edelim.

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı saklayabilmek adına kiralık eşya deposu tutabilirsiniz. Bu kapsamda ya her ay ya da peşin olarak ödeme yapılır. Siz onay verdiğiniz anda eşyalarınız ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra araçlarımızla kiraladığınız depoya ulaştırılır. Gerek depolama gerekse de nakliye süreçlerinde sizlere titiz ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. En iyi eşya depolama firması eşyalarınızı saklarken firmamız gibi sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veren firmadır.

Eşya depolama hizmetlerimiz hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında tüm İstanbul ilçelerinde sizleri beklemektedir. Bizden talepte bulunduğunuzda adresinize en yakın olan depomuzda sizlere istediğiniz büyüklükte bir alan ayırıyoruz. Daha sonra eşyalarınızı burada düzenli bir şekilde en güvenli ortamlarda istediğiniz süre boyunca saklıyoruz. Depo kiralama firmaları arasında öne çıkmamızı sağlayan en büyük etken ise müşteri odaklı bir hizmet vermemizdir. Yani siz durumunuzu anlatın ve Boysal Depolama size en uygun hizmeti sunsun. Kiralamış olduğunuz depoları istediğiniz an teslim edebilirsiniz. Yani eşyalarınıza ihtiyacınız olduğu an 444 49 46 numarasını arayarak personellerimizin eşyalarınızı belirttiğiniz adrese getirmenizi sağlayabilirsiniz.

Read more

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bir tadilat, geçici taşınma ya da farklı bir sebepten eşyalarınızı saklama ihtiyacınız olabilir. Bu durumda hemen bir tanıdık boş yeri ya da deposu, oturduğunuz yerdeki ortak saklama alanı gibi farklı yerlere bakarsınız. Ancak eşyalarınızın kaliteli olması ve başlarına bir zarar gelebilme ihtimali sizi düşündürebilir. Eşyalarınız sizin bir parçanız gibiyse her yere koymak doğru olmaz. Bu yüzden ister ev eşyası olsun isterse de ofis eşyası güvenli bir yer bulmak şarttır. Kiralık eşya deposu bu işlemler için olmazsa olmaz bir seçenektir. Ancak bulacağınız firma gerçekten kaliteli bir hizmet vermelidir. Aksi halde eşyalarınızın başına gelebilecekler konusunda düşünceli olabilirsiniz. Eşyalarınızı koruyabilecek bir eşya deposu;

 • Türkiye’de faaliyet gösteren büyük bir depolama firmasının bünyesinde olmalıdır.
 • Deponun çevresi ve bulunduğu yerlerde güvenlik görevlileri her zaman vazife başında olmalıdır.
 • Depoların belli alanları sürekli canlı olarak kayıt altına alınmalı ve kamera ile izlenmelidir.
 • Çıkabilecek bir tehlikeye karşı ilgili kurumları uyarmak adına erken uyarı sistemleri hemen devreye girmelidir.
 • Binanın yapısı dışarıdan gelebilecek doğal ya da insan elinden olan tehlikelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Eşyalar belli bir plan dahilinde saklanarak sahipleri istediğinde bir karışıklık olmadan teslimi yapılabilmelidir.
 • Kiralık eşya deposu; eşyaların zaman içinde durmaya bağlı olarak yıpranmayacağı bir ortamda olmalıdır. Oda sıcaklığında bir depo alanında eşyalar birbirinden zarar göremeyecek şekilde yerleştirilmeli ve devrilmemesi için sabitlenmelidir.

Belirtilen özelliklere sahip bir depo kiraladığınızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı hemen geri alabilir ve istediğiniz adrese kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Deposu Kiralama

Eşya deposu kiralama hizmeti aldığınızda eşyalarınız her daim güvende ve evinizde gibi korunur. Ofis ya da ev eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz depo alanlarından alacağınız hizmet şu şekildedir;

 • Eşyalarınız Belgelerle Güvence Altına Alınır: Ülkemizde hizmet sektöründeki en önemli sorun sözlü olarak verilen hizmetin arkasında durmaktır. Ancak bu durum bir sorun çıktığında unutularak müşteri her zaman mağdur edilmektedir. Ancak uluslararası ticaret ahlakı ve uygulamalarında güvence belgeler ile verilmektedir. Firmalar kiralık eşya deposu vermeden önce eşyalarınızı sigorta altına alır. Bir görevli gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve listesini yaptıktan sonra sigorta sözleşmesi tarafından hazırlanan bir sözleşme imzalanır. Eşyalarınızı teslim alırken kontrolleri sırasında bir sorun çıkarsa ve bu problem netse sözleşme gereği zararınızı geri alırsınız.
 • Eşyalarınız Zarar Görmeyecek Şekilde Korunaklı Paketlenir: Eşyalarınızı saklanma sürecinde zarar görmemesi için en önemli detaylardan biri paketlemedir. Eşyalarınızı paketlerken dikkat edilmesi gereken detay ise doğru eşyanın doğru malzemeyle paketlenmesidir. Kaliteli bir depolama firması eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketler ve zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir yapıya büründürür. Böylece kiralık depolarda kaldığı süre boyunca eşyalarınız hem dışarıdan hem de içeriden bir etki görmez.
 • Eşyalarınızı Farklı Paketler Satın Alarak Muhafaza Edebilirsiniz: Eşyalarınız için kiralık eşya deposu hizmeti alırken sizlere farklı paketler sunulur. Bu işlem için kiralama süreleri ve alanları farklıdır. Sizler bir paket belirleyerek satın alırsınız. Ancak daha sonra fikriniz değişir ve aldığınız paketi değiştirebilirsiniz. Bu işlem için satın almadan önce gerekli sözleri almalısınız. Daha sonra değiştirme sürecinizde hemen müşteri hizmetleri ile görüşerek eşyalarınızın depoda kalma süresini uzatabilirsiniz. Üstelik bunun için de kampanyalı fiyatlar alabilirsiniz.

Eşya Deposu Boysal Depolama’dan Kiralanır

Boysal Depolama, Türkiye’de hizmet veren ve alt yapısı çok güçlü bir depolama firmasıdır. Kiralık eşya deposu hizmeti alırken şu hususları göz önünde bulundurmalısınız;

 • Boysal Depolama çok eski yıllardan beri Türkiye sektöründe hizmet veren tecrübeli bir kuruluştur.
 • Depolama alanları deprem etütlü, steril, yalıtım ve izolasyonu yapılmış binalardır.
 • Depolarda sürekli olarak güvenlik görevlileri mesai halindedir. 7 gün 24 saat vardiyalı olarak görevi başında olan personeller vardır.
 • Kamera odasında tüm depolar sürekli kayıt altına alınmaktadır.
 • Depolama alanlarını kiralayan kişilerin eşyaları kendilerine özel bir alanda saklanacaktır.
 • Sizlere depolama sektöründeki en uygun fiyatları veren bir anlayışa sahiptir.
 • Boysal Depolama’nın müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır.
 • Bir depo kiralamak adına istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bilgi alarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim