Eşya Depo Kiralama

İnsanlar her zaman yeni eşya alarak modayı takip ederler. Bazı durumlarda evimizde fazla eşyalar olabilir. Bunun dışında belli zamanlarda yapılan taşınma işlemleri sonrasında evdeki alan küçüldüğü için eşyalarınıza yer bulamayabilirsiniz. Ancak eşyalarınızın sizin için maddi ya da manevi değeri varsa atmak veya vermek istemeyebilirsiniz. Bu durumda eşya depo kiralama hizmeti sayesinde ürünlerinizi istediğiniz kadar güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz. Bunun için uzun bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü depolama alanları güvenli ortamlar olmazsa eşyalarınızın başına bir şey gelebilir ya da hasara uğrayabilirler.

Boysal Lojistik on yılı aşkın bir süredir depo kiralama şirketi olarak hizmet vermektedir. Firmamızla iletişime geçtiğinizde depo alanlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Depolarımız son derece güvenli ortamlardır. Eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi adına güvenlik görevlilerimiz her zaman merkezlerimizde beklemektedir. Ayrıca belli aralıklarla çevreyi dolaşarak dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı önlem almaktadırlar. Sizler de eşyalarınızı güvenli bir ortamda tutmak adına hemen depolarımızda onlara özel bir yer bulabilirsiniz.

Eşya Depo Kiralama

Kiralık Eşya Depoları

İstanbul’un her semtinde faal olan kiralık eşya depoları ile şirketimiz her türlü eşyanızı istediğiniz süre zarfı boyunca saklamaktadır. Bu süreçte ortaya çıkabilecek olan tüm zararlara karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Depolama alanlarımızın en büyük özelliği son teknolojik sistemlerle korunmasıdır. Bir alanda her zaman yangın ya da hırsızlık gibi durumlar söz konusu olabilir. Ancak bu durumlara karşı tüm önlemlerimiz alınmıştır. Hızlı haber verme sistemlerimiz ile bir tehlike anında hemen gerekli kurumlara haber verilmektedir.

Buna ek olarak eşya depolama alanları içinde erken söndürme sistemleri vardır. En ufak bir yangın tehlikesine karşı sistem devreye girer ve gerekli tüm müdahalelerde bulunur. Bu durumda resmi kurumlara da haber verilir ve hemen itfaiye görevlileri duruma müdahale ederler. Ayrıca eşya depo kiralama hizmetimizi verdiğimiz merkezlerimizde güvenlik kameraları da her an faaldir. Hırsızlık gibi bir durum yaşanmaması adına sürekli olarak izleme sistemimiz mevcuttur. Ayrıca kameralarımız alanlarımızı sürekli olarak kayıt altına almaktadır. Depolarımızda hiçbir kör nokta kalmayacak şekilde kamera dizilimi profesyonel bir anlayışla yapılmıştır.

Kiralık Depo Fiyatları

Boş depo kiralama ya da belli bir alan kiralama işlemleriniz ülkemizde biraz maliyetli olabilir. Ancak Boysal Depolama bu hizmetten daha fazla müşterinin yararlanması adına çok uygun fiyatlarla ve özel indirimlerle depo kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimizi arayarak eşyalarınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz. Görevlilerimiz adresinize gelerek depolarımızda ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirler. Sonrasında size özel indirimli bir teklif hazırlanır.

İstanbul kiralık eşya depoları şehrin birçok yerinde sizlere hizmet vermektedir. Firmamıza ait araçlar adresinize kadar gelerek tüm eşyalarınızı özenle birinci sınıf malzemeler eşliğinde paketlemektedir. Bu süreçte eşyalarınız taşıma personellerimiz tarafından araçlara yüklenmektedir. Sonrasında ise depolama alanlarımıza getirilere kiraladığınız yere bırakılır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Ülkemizde depolama hizmetinin en çok geliştiği şehirlerden biri büyük olması hasebiyle İstanbul’dur. Firmamız İstanbul eşya depolama şirketleri arasında uzun yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Bu yüzden sizler eşyalarınızı en kaliteli ortamlarda muhafaza edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarımız en son teknolojilerle inşa edilmiştir.

Belli aralıklarla depolarımızda ilaçlama hizmeti yapılarak dışarıdan gelecek zararlar en aza indirilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın her zaman steril bir ortamda muhafaza edilmesi adına eşya depo kiralama hizmeti verdiğimiz alanlar temizlenmektedir. Bir eşyanın yıpranmadan kalabilmesi için ortamın havadar ve belli bir sıcaklıkta olması gerekir. Bu yüzden depolama alanlarımız her zaman ferah ve belli bir sıcaklıkta tutulmaktadır. Ayrıca eşya takip sistemimiz sayesinde istediğiniz an eşyalarınız hakkında bilgi alabilir ve depolarımıza gelerek kontrollerini yapabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depo Kiralama

İstanbul’da yaşıyorsanız sizler için İstanbul eşya depo kiralama hizmeti veren firmamızla mutlaka tanışmalısınız. Çünkü farklı sebeplerle şehirden ayrılmak durumunda kaldığınızda ya da eşyalarınız arasından fazla olanlar varsa muhafaza edebilmek bakımından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul kiralık depo bakımından her ne kadar seçenekleri bol olan bir şehir olsa da kaliteli hizmetin adresi Boysal Depolama olacaktır: Firmamızla 7 gün 24 saat iletişim kurarak tüm hizmetlerimiz ve depo alanlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için 444 49 46 numarasını arayabilir ve Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.