Kadıköy Depolama

İstanbul, Anadolu yakası aldığı hizmet bakımından diğer yakada daha geridedir. Bu yüzden de burada kaliteli hizmet veren lojistik firması daha az sayıdadır. Bu boşluğu iyi şekilde gören firmamız, kaliteli hizmeti bu yakaya da getirmek adına Kadıköy depolama hizmeti vermektedir. Alanında deneyimli personellerimiz her türlü eşyanızı en uygun ortamda saklamakta ve siz istediğinizde geri getirip kurmaktadır. Bu işlem için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Size uygun olan depomuza yönlendirerek eşyalarınızın koruma altına alınmasını sağlayabiliriz.

Kadıköy gibi modern bir İstanbul semtinde eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz depolarımızı ziyaret edebilirsiniz. Eşyalarınızı bize emanet etmeden önce saklama koşullarımız ve çalışma sistemimiz hakkında bilgi sahibi olabilmek için depolarımızı ziyaret edebilir ve tüm ortamı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Kadıköy depolama hizmeti uzun yıllardır profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Süreci İyi Yönetiyoruz

Depolama işlemlerinde süreci iyi yönetmek gerekir. Bunun sebebi eşyalarınızın depolara nakil edilmesi sırasında ortaya çıkabilecek sorunları engellemektir. Bunun önüne geçmek için ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Görevlimiz sizin belirlediğiniz tarihte adresinize gelir ve tüm eşyalarınızın bir envanterini çıkarır. Bu belgeyi taşıma departmanımıza ileterek gerekli ekipmanların ve personellerin önceden hazırlanmasını sağlar. Böylece taşıma günü eşyalarınız en güvenli şekilde evinizden alınarak beklediği depolara kadar götürülür ve depolarda koruma altına alınır.

Oluşabilecek Zararları En Aza İndiriyoruz

Kadıköy depolama hizmetinde ortaya çıkabilecek zararları en aza indirmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda kaliteli ve eşyalarınızın yapısına uygun bir paketleme yapıyoruz. Bu iş için özel olarak uzmanlık alan personellerimiz dünyadaki seçkin paketleme malzemeleri ve en popüler paketleme yaklaşımlarıyla eşyalarınızı koruma altına almaktadır. Böylece tüm eşyalarınız taşınma işlemi sırasında güvenle yüklenir ve depolarımızda siz değerli müşterilerimizi bekler.

Depolarımızı Düzenli İlaçlıyoruz

Depo alanlarında sorunsuz bir şekilde eşyalarınız saklayabilmek için ortaya çıkıp zarar verebilecek haşere gibi her türlü duruma karşı önlem alınmalıdır. Bu kapsamda hizmet veren ilaçlama personellerimiz eşyalarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve onların zarar görmesini engelleyecek şekilde düzenli ilaçlama takvimini uygularlar. Ayrıca Kadıköy depolama alanımız geniş bir yer olduğu için koşullarını sağlamak da gereklidir. Bu yüzden de ilaçlama işleminden sonra depolarımızda dört mevsim uygun saklama koşullarını muhafaza etmeye çalışıyoruz.

Eşyalarınızı Sigortalıyoruz

Eşyalarınızın saklanma aşamasında sorun yaşamaması adına sigorta şirketleriyle anlaşma yapıyoruz ve imzalanan poliçe ile eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Böylece ortaya çıkacak tüm zararlar karşılanıyor.