Evden Eve Nakliyat Depolama

Evden Eve Depolama

Eşya taşıma hizmeti; ülkemizde uzun yıllardan beri gelişigüzel şekilde yapılan ve taşıma işlemi sırasında eşyalara verilen zararlarda sorumluluk alınmayan bir sektördü. Ancak yaşanan gelişmeler ve kaliteli firmaların bu alanda büyümesiyle birlikte evden eve nakliyat depolama süreçlerinde alınan hizmetlerden memnuniyet arttı. Evinizi ya da ofisinizi taşırken artık hiçbir sorun yaşamadan süreci sonlandırabilirsiniz. Ayrıca bu süreç içinde gideceğiniz şehirde ya da bulunduğunuz yerde depo alanlarında eşyalarınızı sorunsuz olarak istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilir ve çok uygun fiyatlara eşyalarınızı evinizdeki gibi güvenle koruyabilirsiniz. Köklü bir firmadan aldığınız evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sizlere şu faydaları sağlayacaktır;
 • Eşyalarınızın taşınma işlemi profesyonel ekiplerce yapılacağı için size sadece oturup evinizin son halini hayal etmek kalır.
 • Paketleme işlemleriyle ve son kalite malzemelerle eşyalarınız taşıma işleminde yüklerken ya da indirirken hiçbir zarar görmez.
 • Son model araçlarla eşyalarınız yol durumundan etkilenmez ve sarsılmaya bağlı olan hiçbir yıpranmaya uğramaz.
 • Uzman ekipler tarafından demontaj ve montaj işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu durum da yeni evinizde de artı bir hizmet almanızı gerektirmez.
 • Eşyalarınızı saklama ihtiyacınız varsa geniş depolarda size özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Depoların 7 gün 24 saat güvenlik ile izlenmesi eşyalarınıza gelebilecek potansiyel zararları ortadan kaldıracaktır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz anda depolardan geri alabilir ve evinize nakliyesini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?

Evden eve nakliyat depolama hizmetinin en önemli safhalarından biri olan nakliye süreci hakkında sizlere ayrıntılı bilgi verelim. Uzun yılların getirdiği deneyimlerle şu uygulamaları hayata geçiriyoruz:
 • Eşyalarınız Listelenir: Hizmet almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz verdiğiniz bir tarihte eksper görevlimiz evinize gelir. Bu hizmet sırasında profesyonel görevlimiz evinizdeki eşyaların hepsini listeye ekler. Daha sonra sizin de kontrollerinizle onaylanır ve karşılıklı imzalar atılır.
 • Eşyalarınız Güvence Altına Alınır: Taşıma işleminin en can alıcı noktası eşyalarınızın güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte eşyalarınız yapılan listeye göre sigorta sözleşmesine eklenir. İmzaladığınızda taşıma işlemi sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararda eşyalarınız güvence altına alınır. Bir zarar durumunda hemen size gerekli ödemeler yapılır.
 • Doğru Paketleme Malzemesi Kullanılır: Ekiplerimiz taşıma işleminden bir gün önce ya da taşıma gününde plan dahilinde kaliteli bir malzemeyle eşyalarınızı paketler. Paketleme malzemeler Avrupa kalite standartlarından geçmiş olan ürünlerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat depolama işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir olumsuz durum gelmez.
 • Son Model Taşıma Araçları Kullanılır: Taşıma gününde evinize gelen ekipler son model taşıma araçlarla nakliye işlemini yaparlar. Evinizin konumu uygun olması durumunda ise asansörlü araçlar ile taşıma işlemi daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde tamamlanır. Ayrıca gerekli transfer işlemleri de önceden planlanır ve eşyalarınız güvenilir araçlarla gideceğiniz yere ulaştırılır.
 • Montaj İşlemi Yapılır: Marangozlarımız gidilen adreste eşyalarınız yerleşirken bir taraftan da
  kurulması gereken eşyaların montajını yapar. Daha sonra kalite kontrolü yapılan eşyaların
  tam performans çalışması sağlanır. İstediğiniz yere kurulan tüm eşyalarınız yeni evinizde sizi
  bekliyor olur.

Depolama İşlemi Nasıl Olur?

Evden eve depolama hizmetinin bir parçasıdır. Yani sizler evinizi taşırken depolama hizmeti de alabilirsiniz. Şimdi sizlere depolama hizmetimizin ayrıntılarından bahsedelim:
 • Yüksek Güvenlik Teknolojisi: Depo alanlarımızda ileri teknoloji unsurları vardır. Olası bir
  yangına karşı erken uyarı sistemlerimiz eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzlukları
  ortadan kaldırır. Ayrıca 7/24 izlenen kameralarımız ile olası bir hırsızlık durumunda hemen
  gerekli yerler sistem tarafından bilgilendirilir ve hemen müdahale edilir.
 • 7/24 Güvenlik: Depo alanlarımızın girişlerinde ve iç kısımlarında 7 gün 24 saat görev başında
  olan güvenlik görevlilerimiz vardır. Güvenliklerimiz profesyonel şirketlerle anlaşmalı olarak işe
  aldığımız uzman personellerdir.
 • İlaçlama Hizmeti: Depo alanlarımız eşyalarınıza zarar verecek her türlü börtü böcekten
  korunmaktadır. Bunun için mevsimsel olarak olası tehlikelere karşı profesyonel ilaçlama
  firmaları tarafından düzenli aralıklarla ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Bu durum da
  eşyalarınızın olası zararlarını ortadan kaldırır.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarımız evden eve nakliyat depolama hizmeti için
  son derece geniştir. Eşyalarınız size özel ayrılan bölümde uzun bir süre boyunca ferah bir
  ortamda muhafaza edilir.
Read more

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızın güvenli şekilde muhafaza edilmesi her zaman önem taşır. Çünkü taşınma işlemlerinde ya da geçici olarak bir yerde bekletme ihtiyacınız varsa ev eşyası depolama konusunda sizlere profesyonel çözümler üretecek bir firmayla çalışabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde;

 • Eşyalarınızı siz olmadığınızda dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı en doğru ortamda saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınıza dışsal faktörlerden gelebilecek zararları ve zaman bağlı yıpranmaları önleyebilirsiniz.
 • Korunaksız bir ortamda bekletilen eşyalar zamana bağlı olarak tozlanacaktır. Bu durum da eşyaların kullanım ömrünü kısaltacaktır. Uygun paketlenmiş ve temiz bir depoda saklanan eşyalarınız geri aldığınızda salonunuzun ortasında olduğu haliyle size geri verilecektir.
 • Siz eşyalarınızın başında yokken çalınma gibi olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Ancak güvenlik hizmetlerinin profesyonel bir şekilde yürütüldüğü bir depo ortamında eşyalarınız her zaman güvende olacaktır. Bu durumda bir kaybolma durumuna karşı da eşyalarınızın sorumluluğu ev eşyası depolama hizmeti aldığınız firma tarafından kabul edilecektir.
 • Apartman ya da sitelerdeki depolama alanları genel olarak ortak alanlardır. Bu yüzden de kısıtlı alanlarda belli bir planlama dahilinde yapılmayan yerleştirmeler eşyaların karışmasına yol açacaktır. Kurumsal bir firmanın deposunda yer alan eşyalarınız size ait alanlarda saklanacaktır.
 • Kaliteli paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız sağlam bir şekilde istiflenecek ve özel olarak oluşturulmuş alanlarda belirlediğiniz gün sayısında sizlerin gelip geri almasını bekleyecektir. Ayrıca süre dolsa da eşyalarınızı daha uzun tutabilir ve böylece aklınızda bu durumun bir sorun olmasını önleyebilirsiniz.

Kurumsal Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Her ne kadar ev eşyası depolama kolay bir hizmet gibi görülse de işin içine girdiğinizde çok farklı boyutlarla karşılaştığınızı söyleyelim. Çünkü her hizmet gibi bu da kurumsal bir yapıda verildiğinde eşyalarınızın en güvenli şekilde muhafaza süreci gerçekleşir. Bir eşya depolama alanının taşıması gereken bazı özellikler vardır;

 • Güvenlik Hizmetleri Olmalıdır: Depoların girişlerinde düzenli olarak günün her anı görevi başında olan güvenlik görevlileri bulunur. Böylece belli saat aralıklarında yapılan devriyeler ile eşyalarınızın muhafaza edildiği deponun güvenliği sağlanır.
 • Güvenlik Kamerası Aktifleştirilmelidir: Güvenlik görevlileri her an ev eşyası depolama alanlarının her yerinde olamazlar. Bu yüzden depo alanlarının tüm giriş çıkışları ve belli bölümleri 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altına alınmalıdır. Ayrıca bu kayıt odasında sürekli olarak bir görevli bulunmalı ve ekranları izlemelidir. Böylece eşyalarınızın her zaman güvenle saklanması sağlanabilir. Olumsuz bir durum söz konusu olduğunda hemen müdahale edilebilir.
 • Düzenli İlaçlama Yapılmalıdır: Eşya depolama hizmetlerinin verildiği depolara eşyalara zarar verebilecek börtü böcek dadanabilir. Eşyalarınızın güven içinde saklanabilmesi adına düzenli olarak ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Alanında uzman bir ilaçlama ekibi tarafından belli bir takvime göre yapılacak ilaçlama hizmetleri eşyalarınızın temiz ortamlarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır.
 • Planlı Bir Yerleşim Gerçekleştirilmelidir: Depo alanlarında ev eşyası depolama süreçleri belli bir plan dahilinde gerçekleşmelidir. Sizler eşyalarınızı görmek ya da almak istediğinizde kısa süre için bulabilmek adına gerekli düzenlemeler yapılmalıdır. Geniş bir depo alanında tüm eşyaları bir plan dahilinde yerleştirilirse saklamak ve süreç sonunda bularak teslim etmek son derece kolay olmaktadır.
 • Kaliteli Paketleme Malzemesi Kullanılmalıdır: Eşyaların saklandıkları ortamda zamana bağlı olarak yıpranmaması adına paketleme malzemelerinin kaliteli olması gerekir. Her eşyanın yapısına uygun olacak saklama malzemelerinin kullanılması gerektiğini de unutmayın.

Boysal Depolama ile Ev Eşyalarınız Aklınızda Kalmasın

Taşınma sürecinde belli bir ara süreciniz varsa ya da eşyalarınızı bir süre kullanmayacak ve saklayacaksanız belli bir yer bulma sizin için sorun olabilir. İşte burada devreye Boysal Depolama hizmeti girmektedir. Bu hizmet süreci;

 • Kurumsaldır: Boysal Depolama firması çeşitli bölgelerdeki geniş depo alanlarıyla ev eşyası depolama sürecinde her zaman kaliteli ve kurumsal bir hizmet sunmaktadır.
 • Uzman Personellerle Çalışır: Firmanın çalışma yaptığı personeller alanında uzman kişilerdir. Gerekli eğitim sürecini başarıyla tamamlamış olan bu kişiler, eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına, saklanmasından depo alanındaki güvenliğine kadar tüm süreç sorunsuz şekilde yürütür.
 • Sigortalama Yapar: Eşya saklama sürecinde sorumluluk almak çok önemlidir. Ev eşyası depolama hizmetleri sonucunda bu sorumluluğu alan Boysal Depolama, imzalanan sigorta sözleşmesi ile ortaya çıkabilecek olası tüm durumlarda sizlerin tüm zararlarını karşılamayı kabul eder.
Read more

Eşya Depolama

İnsanlar için en sancılı süreçlerden biri taşınmadır. Evinizi bir yerden başka bir yere taşırken birçok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Evinizi belirlediğiniz tarihlerin dışında boşaltmanız gerekebilir. Bu durumlarda ise eşyalarınızın akıbeti sizin için en büyük sorunların başında gelir. Eşya depolama hizmeti sayesinde bu dertlerin hepsinden kolayca kurtulabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti;

 • Belli bir süre boyunca eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi gereken durumlarda alabilirsiniz.
 • Bu hizmeti alabileceğiniz şirket öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolara sahip olmalıdır. Aksi halde eşyalarınız zarar görür.
 • Eşyalarınızı depolamadan önce güvence altına almayı ihmal etmeyin. Eşyalarınızı güvence altına almadığınız takdirde olası zararlardan kimse sorumlu olmayacaktır.
 • Güvenli eşya depolama hizmeti için bu alanda kurumsal olarak hizmet veren bir firmayla çalışmanız yerinde olur.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarda saklamak için bir lojistik firmasına emanet edebilirsiniz.
 • Eşya depolama hizmeti profesyonel olarak hizmet veren bir şirket tarafından verildiğinde farklı ülkelerde de alabileceğiniz bir hizmettir. Başka bir ülkeye taşındığınızda eşyalarınızın bir süre gittiğiniz yerde gerekli alt yapısı olan firmaların desteğiyle de saklayabilirsiniz.
 • Bir depolama firmasıyla anlaşma yapmadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve eşyalarınızı ne kadar süreyle hangi koşullarda depolatmak istediğinizi iletmelisiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Süreçleri

Eşya depolama süreci de nakliye işleminde olduğu gibi profesyonel çözümlerle ve deneyimli ekiplerle yürütülmesi gereken bir hizmettir. Bu yüzden de eşyalarınızı saklatmak istiyorsanız bu hizmetin aşamalarını şöyle anlatabiliriz:

 • Araştırma ve Talep: Eşyalarınızı belirli bir süre depoda güvenli şekilde tutmak isteyebilirsiniz. Bunun için güvenebileceğiniz bir alan yoksa bu hizmeti profesyonel olarak veren bir şirketten destek alabilirsiniz. Bunun için eşya depolama alanında faaliyet veren firmalar arasından bir araştırma yapabilirsiniz. Daha sonra aradığınız kriterleri yansıtan bir şirket bulduğunuzda hemen iletişime geçerek talepte bulunmalısınız.
 • Eksper ve Sigortalama: Eşyalarınızın koruma altına alınması için öncelikle niteliği ve niceliği belirlenmelidir. Talepte bulunduğunuzda ortak belirlenen bir tarih ve saatte firmanın eksper görevlisi verdiğiniz adrese gelir. Burada yapılan liste ile eşyalarınızın durumu net olarak ortaya çıkar. karşılıklı eksper belirleme formuna imza atılır. Daha sonra size görevli değerlendirme sürecinin ardından bir fiyat verir. Anlaşmanın olması durumunda eşyalarınız kurumsal firmalarda imzalanacak bir sigorta sözleşmesiyle garanti altına alınır. Yani saklama ve taşıma sırasında eşya depolama firmasından kaynaklı bir sorun çıktığında tüm zararınız karşılanacaktır. Ancak bunun için sözleşmeye iki taraf da imza atmalıdır.
 • Paketleme ve Taşıma: Eşya depolama işleminin sonraki aşaması ise saklatmak istediğiniz eşyaların paketlenmesi ve depoya aktarımıdır. Öncelikle eşyalarınız uygun şekilde paketlenir. Bu süreçte depoda duracağı sürede zarar görmesine engel olacak malzemelerle paketlenmesidir. Eşyalarınız uzman personeller tarafından gerekli malzemelerle sarılarak depoya götürülmek üzere nakliyat işlemi başlatılır. Bu süreçte yaşanacak tüm durumları engellemek adına uzman personeller görev alırlar.
 • Depolara Yerleştirme: Eşyalarınız depolarda en uygun olan yerlere yerleştirilir. Depolar eşyalarınız için uygun saklama alanlarıdır. Buralarda geniş alanlarda eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde hepsi depolara yerleştirilir. Belli bir plan dahilinde yapılan bu yerleştirme işlemi sonrasında istediğiniz an eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Eşyaları Geri Alma: Alacağınız eşya depolama hizmeti sonrasında eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Yani depolarda sözleşmede alacağınız tarihi net olarak belirtebilirsiniz. İstediğiniz zaman da eşyalarınızı geri alabilirsiniz. Eşyalarınız verdiğiniz adrese ekipler tarafından getirilip kurulmaktadır. Bu süreç profesyonel bir eşya taşıma işleminin adımları olarak tüm profesyonel firmalar tarafından titizlikle yönetilecektir.

Eşyalarınız Boysal Depolama ile Güvende Kalsın

Farklı durumlara bağlı olarak eşyalarınızı belli bir süre saklamak durumunda kalabilirsiniz. Ancak eşyalarınızı sizin evinizde olacağı gibi sorunsuz barındıracak bir alana ihtiyacınız olabilir. İşte burada da devreye Boysal Depolama şirketi girmektedir. Eşya depolama hizmeti veren bu şirket;

 • Uzun yılların verdiği depolama tecrübesiyle tüm ürünlerinizi uygun saklama koşullarında muhafaza ederek günü geldiğinde size teslim edecektir.
 • Yapılan sigortalama işlemi sonrasında tüm eşyalarınız sorunsuz olarak size teslim edilmektedir. Uzman kadrosu ve güvenilir kurumsal hizmeti ile eşyalarınızda ortaya çıkan tüm sorunlarda sorumluluk kabul etmektedir.
 • Eşya depolama hizmetleri; modern, güvenilir ve yeterli alt yapıya sahip depolama alanlarıyla sizlere en kaliteli saklama hizmetini vermek için yürütülmektedir.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim