Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti 

Ülkemizde son yıllarda gelişmeye başlayan eşya depolama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Firmamız bu alanda yaptığı güçlü atılımlarla uzun yıllardan bu yana eşyalarınızı en güvenli ortamda saklayabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Sizler de evinizdeki fazla eşyaların depolanmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı en güvenli ortamlarda depoladığımızı bilmelisiniz. Depolama alanlarımız her zaman temiz, güvenli ve kontrollü olarak çalışmaktadır. 

Boysal Depolama gerek personelleri gerek depolama alanları gerek de araçları ile eşya depolama işlemlerini profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Sizler de eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilirsiniz. Firmamızda hem evinizdeki eşyalar hem de ofis malzemeleriniz itina ile depolanmaktadır. Ayrıca seri üretimini yaptığınız ürünlerin depolanması adına da bizlerden destek alabilirsiniz. Verdiğimiz depolama hizmeti hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ve size vereceğimiz destek hakkında ayrıntılı bilgi alın. Çalışmalarımız sırasında sürekli yaptığımız kontroller ve denetimler ile eşyalarınızın durumunu incelemekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı istediğiniz zaman alabileceğinizi de bildirmek isteriz. 

Kiralık Eşya Depoları 

Ticaretle uğraşan ya da eşyalarını bir yerde istediği süre boyunca güvenle saklamak isteyen kişiler için bir depo alanı bulmak büyük bir sorundur. Bir alan bulsanız da burada sizler için güvenli bir ortam oluşturmak çok zordur. Maddi ve manevi değeri olan her türlü eşyanızı kiralık eşya depoları hizmetimizle güvenle saklayabilirsiniz. Alanlarımız özel ekipler tarafından sürekli olarak korunmaktadır. Güvenlik görevlilerimiz bu alanda profesyonel olan bir şirketle kurulan ortaklık sonucunda firmamızda görev almaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat görevli personeller depolarımızda sürekli olarak devriye gezmektedir. 

Kiralık eşya depoları her zaman kamera sistemiyle güvence altındadır. Burada görevlilerimiz sürekli kameraları inceler ayrıca kameralar her an kayıt altındadır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü sorun ortadan kaldırılmaktadır. Eşya depolama hizmeti sizlere sağladığımız bu avantajlar ile birlikte cazip hale gelmektedir. Firmamızın sigortalı depolama hizmeti sayesinde de eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar önlenir. Bir yıpranma olması durumunda anlaşmalı kasko şirketlerimiz maddi zararlarınızı karşılamaktadır. 

Değerli Eşya Depolama 

Depolama işlemlerinde kullanacağımız alanlarda her türlü eşyalarınızı depolamaktayız. Değerli eşya depolama hizmetimizle de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bu süreçte sizler için depolama alanlarına eşya ulaştırma desteği de vermekteyiz. Ekiplerimiz bizim alanlarımızda saklamak istediğiniz tüm eşyaları gelip adresinizden almaktadır. Ayrıca eşyaları depolarımızdan almak istediğiniz anda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın teslimini yapar. Ayrıca kurulum gereken durumlarda marangozlarımız bu konuda sizlere destek olacaktır. 

Eşya depoları sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bir mobilya ya da ofis malzemesinin en büyük korkusu mevsimsel olarak ortaya çıkacak olan böceklerdir. İşte bu tarz bir sorun yaşanmaması adına profesyonel ilaçlama firmaları tarafından tüm depolarımız sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bu sayede de hiçbir eşyanız zarar görmez. 

İstanbul Eşya Depolama 

Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışıyla ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.  İstanbul eşya depolama hizmeti alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Şehrin çeşitli yerlerinde bulunan depolarımız sizlerin eşyaları için her zaman faaldir. Depolama alanlarımız sürekli olarak kontrol işlemi görmektedir. İncelemeler sırasında bir noktada sızıntı ya da yıpranma olması durumunda hemen gerekli önlemler alınmaktadır.  

Eşya depolama hizmeti sürecinde kullandığımız depo alanları ısı yalıtımlıdır. Bu sayede dışarıdan gelecek yağmur, kar ve diğer doğa olaylarına karşı önlemler alınmış olur. Yani eşyalarınız hiçbir surette dışarıdan gelen olumsuz durumlardan etkilenmez.  Ayrıca personellerimiz depolama alanlarımızı sürekli olarak havalandırmaktadır. Ayrıca alanlarımız her zaman uygun sıcaklığında tutulmaktadır. 

Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da kiralık depo bulmak her ne kadar kolay olsa da eşyalarınızın her detayıyla güvende olacağı bir alan bulmak çok zordur. İstanbul kiralık depo bulmanıza olanak tanıyan Boysal Depolama bu alanda ülkemizdeki en gelişmiş alt yapıya sahip firmalardan biridir. 

Sizler de eşyalarınızı belli bir süre muhafaza etmek için hemen bizi arayın ve kiralık depo fiyatları hakkında bilgi alın. Firmamız sizlere kaliteli ve güvenli bir ortamı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak ve eksper görevlimizden randevu almak için bizimle 444 4 946 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Read more

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları

Sahip olduğunuz eşyalar belli bir maddi değere sahip olduğu zaman ya da sizler için manevi bir değer oluşturduğu anda eskise de vazgeçmek zor olur. İşte burada devreye eşyaları depolama alanlarına koyabileceğiniz şirketlerin desteği devreye girer. Ülkemizde bu sektör son yıllarda daha çok gelişme göstermiştir. Eşya depolama fiyatları bu yüzden her geçen gün daha uygun maliyetlerle yapılmaktadır. Bir depolama alanını en güvenli şekilde oluşturmak büyük bir yatırım gerektirir. Bu anlamda güçlü bir sermayeye sahip olan Boysal Depolama seçkin bir tecrübeyle eşyalarınızı muhafaza etmenize yardımcı olmaktadır. 

Eşya depolama firmaları arasından bir seçim yaparken en uygun maliyeti hesaplamanız tabii ki de önemlidir. Ancak bir de eşyalarınızın zarar görmeden sizlere geri teslim edilmesi durumu vardır. Eşyalarınızın depolama süresi, eşyalarınızın kapladığı alan ve depolama alanlarının durumu alacağınız hizmetin bedelini belirler. Öncelikle eksper görevlileri incelemeler yaparak eşyalarınızın durumunu kayıt altına alır. Sonrasında yapılan çalışmalarla sizlere net bir hizmet teklifi yapılır.  D 

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Eşyalarınızı muhafaza etmek adına kiralık eşya deposu da tutabilirsiniz. Bu işlem sizin için deha maliyetli gözükebilir. Ancak eşyalarınızın durumuna göre bu hizmet daha ekonomik olabilir. Alacağınız hizmet kapsamında bizimle iletişime geçerseniz firmamız sizin için özel indirimler uygulayacaktır.  Eşyalarınız hizmetimiz kapsamında evinizden alınır. Bu işlem sırasında gerekli paketleme işlemi profesyonel şekilde özel görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.  

Kiralık eşya deposu fiyatları konusunda bilgi almak ve hizmet politikamızı öğrenmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarımızda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. İsterseniz ofis malzemelerinizi isterseniz ağır yük eşyalarınızı isterseniz parça eşyalarınızı isterseniz de özel eşyalarınızı en güvenli ortamlarda sizler için saklamaktayız. Kiralık depo alanlarımız oldukça geniştir ve burada eşyalarınız size özel oluşturulan bir alanda muhafaza edilir. Ekiplerimizin çalışmaları sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez ve  başka ürünlerle karışmadan size teslim edilir. Ayrıca belli aralıklarla depolarımızdaki eşyaların bakımı da yapılır. Bu süreçte ek hizmetler kapsamında sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. 

Eşya Depolama Şirketleri

İstanbul’da depolama hizmeti almak istiyorsanız seçenekleriniz biraz geniş olacaktır. Bu listeden bir eleme yaparken öncelikle kalite ve fiyat gibi konulara dikkat edebilirsiniz. Eşya depolama şirketleri genelde paket programlar şeklinde çalışmaktadır. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi almanıza olanak olmayabilir. 

Eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza edebilmek adına size özel bir program hazırladığımızı da söyleyelim. Eşyalarınızın durumu, niteliği ve almak istediğiniz hizmeti dikkate alarak size özel eşya depolama firmaları tarafından uygulanan hizmetler dışında özel bir teklif sunmaktayız. Paket kapsamında eşyalarınızı istediğiniz an depolarımızdan alabilirsiniz. Bu konuda firmamız müşteri temelli bir politika yürütmektedir. 

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul’da eşyalarınızın güvenli bir ortamda depolanmasını istiyorsanız Boysal Lojistik bu anlamda sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ortam sunmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmeti aldığınızda tüm süreçleriniz sigortalı şekilde yürütülmektedir. Özel kasko şirketleriyle anlaşmalı olan firmamız tüm eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Bu sayede eşyalarınızın başına gelecek her türlü zararda sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. 

Bu süreçte eşyalarınızın güvenliği adına tüm nakliye süreçleri de uzman personellerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Personellerimiz evinize geldiği zaman tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Daha sonra da en güvenli şekilde araçlara yükleyerek eşya depolama alanları içine kadar ulaştırarak depolarımıza yerleştirmektedir. Tüm eşyalarınız depolarımızda size özel ayrılmış alanlara yerleştirilir.

Read more

Mobilya Depolama

Mobilya Depolama

Eşyalarınız evinizin en özel ürünleridir. Bu yüzden de eşyalarınız sizin için çok değerlidir. Bu yüzden de eşyalarınıza bir zararın gelmemesi çok önemlidir. Eşyalarınızı taşınma sürecinde ya da farklı bir durumdan dolayı belli bir süre saklamanız gerekebilir. Bu durumda mobilya depolama işlemini yapabileceğiniz yer çok önemlidir. Bir tanıdığınızın evinde ya da bildiğiniz bir depolama alanlarında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Ancak bu durumda eşyalarınız her zaman aklınızda olur. Bu yüzden eşyalarınızı profesyonel depolama hizmeti veren bir firma desteğiyle muhafaza etmeniz daha yerinde olur. Sizler için eşyalarınızı saklayacak olan firmanın avantajları şöyle sıralanabilir;

 • Bir süre eşyalarınızdan ayrılmak zorunda kaldığınızda aklınız eşyalarınızda kalmaz. Çünkü depolama alanlarında mobilyalarınız her zaman güvenle sizi bekleyecektir. Sizin yerinize eşyalarınızı düşünen birilerinin olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.
 • Eşyaların en çok yıprandığı anlar bir yerde boş şekilde muhafaza edilme aşamasıdır. Çünkü mobilyaların saklandığı ortam uygun koşullara sahip olmadığında eşyalar sıkıntılı süreçlerden geçebilir. Bu yüzden depolama şirketi eşyalarınızı uygun saklama koşullarında muhafaza edecektir.
 • Eşyalarınız şirketin imzalatacağı özel bir sözleşme ile güvence altına alınacaktır. Böylece depolama alanında, götürürken ya da getirirken bir sorun çıkması durumunda ortaya çıkan zarar telafi edilecektir.
 • Eşyalarınızın başında sürekli kontrol eden bir mekanizma olacaktır. Böylece çalınma, zarar verme ya da eksilme gibi büyük sorunlar olmadan eşyalarınız alacağınız güne kadar sizleri bekleyecektir.

Mobilya Depolama Süreci Nasıl Olur?

Bir mobilya ya da mobilya grubu özel ortamlarda saklandığında istediğiniz süre boyunca sorunsuz olarak sizi bekleyecektir. Ancak mobilya depolama süreci düzgün işlemezse ve size bu konuda gerekli özen gösterilmezse eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulamazsınız. Eşyalarınızın güvenliği için kaliteli bir depolama firması şu önlemleri alacaktır;

 • İlaçlama: Eşyaların bir depoda saklanırken başına gelebilecek en önemli sorunlardan biri böcekler olabilir. Bazı böcekler eşyalarınıza zarar verebilir. Ancak profesyonel bir depolama hizmetinde bu alanlar mevsime göre profesyonel ekipler tarafından mevsime uygun şekilde ilaçlanır. Böylece eşyalarınız hiçbir sorun olmadan muhafaza edilecektir.

 • Sigortalama: Sigorta işlemi saklama sürecinde mobilyalar için çok önemlidir. Kaliteli bir firma sizin tüm eşyalarınızın bir eksper eşliğinde listesini çıkaracaktır. Daha sonra eşyalarınız için özel bir sigorta sözleşmesi hazırlanır. Bu sözleşme sonrasında karşılıklı imzalarla eşyalar güvence altına alınır. Bir zarar ortaya çıkması durumunda eşyalarınızın zararı hemen sizlere nakit olarak ödenir.

 • Güvenlik: Eşyalarınızın sakladığı ortamlar son derece güvenli bölgelerdir. Çünkü çalınma ya da farklı durumlara karşı eşyalarınızın alanları kameralarla 7 gün 24 saat gözetim altındadır. Hem kayıt altına alınır hem de bir görevli tarafından kameralardan sürekli olarak izlenir. Ayrıca vardiyalı güvenlik görevlileri de 24 saat depo alanlarını dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Güvenli önlemleri kapsamında yangın gibi durumlara karşı da önlem alınmıştır. Bu tarz sorunlarda eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için erken uyarı sistemi devreye sokulmuştur. Bu sistem sayesinde bir durum olduğunda hemen sistem devreye girer.

 • Temizlik: Depolama alanları için en önemli detaylardan biri temizliktir. Depolama alanları sürekli olarak steril olacak şekilde görevliler tarafından temizlenmektedir. Bu yüzden de görevliler eşyalarınızın bulunduğu alanları en özel bitkisel temizlik malzemeleriyle temizlerler.

 • Özel Sınıflama: Depolama alanlarında tüm eşyalar bir plan dahilinde tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için özel olarak ortamlar oluşturulmuştur. Yani herkesin eşyalarının koyulduğu alanlar bir sistem üzerinde kayıt altına alınır. Hemen sistemden gerekli durumlarda eşyalarınızın yeri belirlenerek gerekli kontroller görevliler tarafından yapılabilir.

Mobilyalarınız Boysal Depolama Alanlarında Sizi Bekliyor Olacak

Çeşitli sebeplerle mobilya depolama hizmeti almanız gerektiğinde Boysal Depolama sizleri bekliyor. Eşyalarınızın başına bir şey gelmeden istediğiniz anda size geri teslim edilmesi için tüm süreçler dikkatle yürütülmektedir. Depolama alanlarının genişliği, ferahlığı ve konforu eşyalarınıza kendi evinizdeki gibi bir ortam sağlamaktadır.

Sizler istediğiniz süre boyunca eşyalarınızın muhafaza edilmesi için hemen müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Görevliler sizlere gerekli tüm bilgileri ayrıntılı olarak verecek ve sizlerin süreç tamamlandığında eşyalarınızı almanız için gerekli işlemleri bir telefonunuzla başlatacaktır. Farklı saklama paketleri için hemen iletişime geçebilir ve gerekli tüm bilgileri alarak Boysal Depolama kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Read more

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bir tadilat, geçici taşınma ya da farklı bir sebepten eşyalarınızı saklama ihtiyacınız olabilir. Bu durumda hemen bir tanıdık boş yeri ya da deposu, oturduğunuz yerdeki ortak saklama alanı gibi farklı yerlere bakarsınız. Ancak eşyalarınızın kaliteli olması ve başlarına bir zarar gelebilme ihtimali sizi düşündürebilir. Eşyalarınız sizin bir parçanız gibiyse her yere koymak doğru olmaz. Bu yüzden ister ev eşyası olsun isterse de ofis eşyası güvenli bir yer bulmak şarttır. Kiralık eşya deposu bu işlemler için olmazsa olmaz bir seçenektir. Ancak bulacağınız firma gerçekten kaliteli bir hizmet vermelidir. Aksi halde eşyalarınızın başına gelebilecekler konusunda düşünceli olabilirsiniz. Eşyalarınızı koruyabilecek bir eşya deposu;

 • Türkiye’de faaliyet gösteren büyük bir depolama firmasının bünyesinde olmalıdır.
 • Deponun çevresi ve bulunduğu yerlerde güvenlik görevlileri her zaman vazife başında olmalıdır.
 • Depoların belli alanları sürekli canlı olarak kayıt altına alınmalı ve kamera ile izlenmelidir.
 • Çıkabilecek bir tehlikeye karşı ilgili kurumları uyarmak adına erken uyarı sistemleri hemen devreye girmelidir.
 • Binanın yapısı dışarıdan gelebilecek doğal ya da insan elinden olan tehlikelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Eşyalar belli bir plan dahilinde saklanarak sahipleri istediğinde bir karışıklık olmadan teslimi yapılabilmelidir.
 • Kiralık eşya deposu; eşyaların zaman içinde durmaya bağlı olarak yıpranmayacağı bir ortamda olmalıdır. Oda sıcaklığında bir depo alanında eşyalar birbirinden zarar göremeyecek şekilde yerleştirilmeli ve devrilmemesi için sabitlenmelidir.

Belirtilen özelliklere sahip bir depo kiraladığınızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı hemen geri alabilir ve istediğiniz adrese kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Deposu Kiralama

Eşya deposu kiralama hizmeti aldığınızda eşyalarınız her daim güvende ve evinizde gibi korunur. Ofis ya da ev eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz depo alanlarından alacağınız hizmet şu şekildedir;

 • Eşyalarınız Belgelerle Güvence Altına Alınır: Ülkemizde hizmet sektöründeki en önemli sorun sözlü olarak verilen hizmetin arkasında durmaktır. Ancak bu durum bir sorun çıktığında unutularak müşteri her zaman mağdur edilmektedir. Ancak uluslararası ticaret ahlakı ve uygulamalarında güvence belgeler ile verilmektedir. Firmalar kiralık eşya deposu vermeden önce eşyalarınızı sigorta altına alır. Bir görevli gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve listesini yaptıktan sonra sigorta sözleşmesi tarafından hazırlanan bir sözleşme imzalanır. Eşyalarınızı teslim alırken kontrolleri sırasında bir sorun çıkarsa ve bu problem netse sözleşme gereği zararınızı geri alırsınız.
 • Eşyalarınız Zarar Görmeyecek Şekilde Korunaklı Paketlenir: Eşyalarınızı saklanma sürecinde zarar görmemesi için en önemli detaylardan biri paketlemedir. Eşyalarınızı paketlerken dikkat edilmesi gereken detay ise doğru eşyanın doğru malzemeyle paketlenmesidir. Kaliteli bir depolama firması eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketler ve zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir yapıya büründürür. Böylece kiralık depolarda kaldığı süre boyunca eşyalarınız hem dışarıdan hem de içeriden bir etki görmez.
 • Eşyalarınızı Farklı Paketler Satın Alarak Muhafaza Edebilirsiniz: Eşyalarınız için kiralık eşya deposu hizmeti alırken sizlere farklı paketler sunulur. Bu işlem için kiralama süreleri ve alanları farklıdır. Sizler bir paket belirleyerek satın alırsınız. Ancak daha sonra fikriniz değişir ve aldığınız paketi değiştirebilirsiniz. Bu işlem için satın almadan önce gerekli sözleri almalısınız. Daha sonra değiştirme sürecinizde hemen müşteri hizmetleri ile görüşerek eşyalarınızın depoda kalma süresini uzatabilirsiniz. Üstelik bunun için de kampanyalı fiyatlar alabilirsiniz.

Eşya Deposu Boysal Depolama’dan Kiralanır

Boysal Depolama, Türkiye’de hizmet veren ve alt yapısı çok güçlü bir depolama firmasıdır. Kiralık eşya deposu hizmeti alırken şu hususları göz önünde bulundurmalısınız;

 • Boysal Depolama çok eski yıllardan beri Türkiye sektöründe hizmet veren tecrübeli bir kuruluştur.
 • Depolama alanları deprem etütlü, steril, yalıtım ve izolasyonu yapılmış binalardır.
 • Depolarda sürekli olarak güvenlik görevlileri mesai halindedir. 7 gün 24 saat vardiyalı olarak görevi başında olan personeller vardır.
 • Kamera odasında tüm depolar sürekli kayıt altına alınmaktadır.
 • Depolama alanlarını kiralayan kişilerin eşyaları kendilerine özel bir alanda saklanacaktır.
 • Sizlere depolama sektöründeki en uygun fiyatları veren bir anlayışa sahiptir.
 • Boysal Depolama’nın müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır.
 • Bir depo kiralamak adına istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bilgi alarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Read more

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Eşyalarınız sizin için her zaman hem maddi hem de manevi olarak önemlidir. Bu yüzden de eşyalarınızı her zaman bakımlı tutmak istersiniz. Ancak bazı durumlarda eşyalarınızı farklı alanlarda muhafaza etmeniz gerekir. Bu durumda ortak alanlarda eşyalarınıza zarar gelebilir. Bunun dışında depolama alanlarınızda koşullar kötü olduğu için eşyalarınızın başına birtakım olumsuzluklar gelebilir. Tüm bunların önüne geçebilmek için depolama hizmeti alabilirsiniz. Çünkü depolama konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmalar ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte depolama alanları da çağdaş yaklaşımlara uygun olarak oluşturulmaktadır. Bir depolama hizmetinin niteliği şöyle olur;

 • Depolama alanları üst düzey güvenlik önlemleriyle korunur. Bu sayede saklama esnasında üçüncü şahıslar tarafından eşyalarınızın çalınması ya da zarar verilmesi söz konusu olmaz.
 • Eşyalarınızı depo alanlarınızda saklarken ortamlar her zaman sağlıklıdır ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği uygun koşullarda saklanır. Bu sayede eşyalarınız bir zarar görmez.
 • Güvenlik önlemleri sayesinde depolama hizmeti kamera sistemleri ile sürekli izlenen alanlarda yapılır.
 • Alanların ilaçlama ve bakım çalışmalarıyla temizlik hizmetleri her zaman zamanında yapılır. Bu durum da eşyalarınızın sürekli olarak ilk günkü haliyle kalmasını sağlar.
 • Nakliye firmaları eşyalarınızı depolama alanına kadar taşır. Bu aşamada paketleme ve taşıma ile yerleştirme işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu da eşyalarınızın taşıma işleminin sizin tarafınızdan yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Eşyalarınızı kaliteli depolama alanlarında saklarsanız dışarıdan gelen hiçbir etkiye maruz kalmazlar.

Depolama hizmetini almak istiyorsanız öncelikle bu konuda profesyonel olan bir firma bulmalısınız. Aksi halde depolama sırasında eşyalarınızın başına belli zararlar gelebilir.

Kaliteli Depolama Hizmeti Nasıl Olur?

Bir depolama hizmeti kaliteli olabilmesi için bazı özellikler barındırmalıdır. Bunun için depolama hizmetinin niteliği hakkında konuşalım:

 • Güvenlik Önlemleri Üst Düzey Olmalıdır: Kiralık depolama alanlarında sizlerin birçok eşyası bulunacaktır. Bu yüzden depolama alanlarının güvenlik önlemleri üst düzey olmalıdır. Eşyalarınızın olduğu alanlar sürekli olarak kamera sistemleriyle izlenmeli ve güvenlik görevlileri 7 gün 24 saat görevinin başında bulunmalıdır. Aksi halde eşyalarınızın güvenliği sağlanamaz. Ayrıca yangın söndürme sistemleri ve erken haber verme sistemi faal durumda olmalıdır.
 • Sigorta Yapılmalıdır: Eşyalarınızın saklama sürecinde güvence altına alınması çok önemlidir. İşte bu işlem de eşyalarınızın sigortalanması ile olur. Eksper görevlisi geldiğinde eşyalarınızın bir listesini yapar. Bu listeye göre eşyalarınıza bir sigorta değeri biçilir. Saklama işleminde başına bir zarar gelmesi durumunda sigorta şirketi tüm zararı karşılayacaktır.
 • Eşyalarınız Depo Alanına Götürülmelidir: Kaliteli bir depolama şirketi sizin eşyalarınızı adresinize gelerek paketler. Daha sonra eşyalarınızı uzman personeller araçlara yükler ve depolama alanına götürür. Depolama hizmeti karşılığında kiraladığınız alana tüm eşyalarınız yerleştirilir. Bu sayede de eşyalarınızın güvenliği firma tarafından sağlanmış olur.
 • Depolar Steril ve Dayanıklı Olmalıdır: Bir depolama alanının en önemli özelliği sağlıklı bir ortam olmasıdır. Sağlıklı teriminin açılımı ise eşyaların zarar görmesini ve zaman içinde yıpranmasını engelleyecek derecede havalandırılması ve uygun oda sıcaklığında olmasıdır. Ayrıca depolama alanları doğal olaylara karşı her zaman dayanıklı olmalıdır. Depoların yalıtım ve izolasyon çalışmaları yapılmalı ve düzenli olarak bakımları sağlanmalıdır. Ayrıca böceklerden eşyalarınıza gelecek belli zararlar için mevsimsel olarak ilaçlamalar yapılmalıdır.

Yukarıda belirttiğimiz tüm bu detaylar bir depolama şirketinden alacağınız hizmetin kalitesini ortaya koyacaktır. Eşyalarınızı bu anlayışla çalışan bir şirkete gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Böylece başka yerlerde eşyalarınızda aklınız kalacağına rahat bir şekilde eşyalarınızı düşünmeden hayatınıza devam edebilir ve geri geldiğinizde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz.

Boysal Depolama Güvencesini Test Ettiniz mi?

Bir depolama hizmeti aldığınızda Boysal Depolama firmasının hizmetini test ettiniz mi? Boysal Depolama;

 • Avrupa standartlarına ve tüm yönetmeliklere uygun bir depolama alanına sahiptir. Ayrıca depolama alanındaki tüm çalışmalarını çağın gereklerine uygun olarak yapar.
 • Eşyalarınız son model araçlarla evinizden alınarak depolama alanlarına getirilir.
 • Güvenlik personelleri eşyalarınızı sürekli olarak takip eder ve kameralarla alanlar denetim altındadır.
 • Geniş depolama alanlarında ve son mühendislik yöntemleriyle inşa edilmiş depolarda eşyalarınız her türlü etkiye karşı koruma altındadır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre zarfı boyunca saklayabilirsiniz. Ayrıca anlaşma sürenizi değiştirmek istediğinizde paketler arası geçiş yapabilirsiniz.
 • Ev ve ofis eşyalarınızın güvenle size teslim edileceği güne kadar size özel kiralık alanlarda hassas şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.
Read more

Depo Kiralama

Depo Kiralama

İş yeri ya da ev eşyalarınızı muhafaza etmek için depo ihtiyacınız her zaman olabilir. Bazen eşyalarınızı geçici olarak saklama konusunda insanlar uygun alanlar bulamayabilirler. İşte bu durumda işin içine depo kiralama hizmeti girmektedir. İş değişikliği ya da ara verme sonucunda ofisiniz ya da iş yerinizdeki eşyaları belli bir depoda saklamanız gerekebilir. İşte bu durumda gelişmiş bir depolama firmasından kiralık bir alan bulmanız gerekir. Bu firmalar sizlere depolama konusunda çok iyi fırsatlar sunacaktır. Boysal Depolama sizlere kiralık depolama hizmeti vermektedir;

 • Eşyalarınızın başınıza bela olmasını istemiyorsanız ve eşyalarınız için güç kullanmaktan kaçınıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
 • Alanında uzman ekiplerimiz ve kaliteli araçlarımız ile geniş depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği ultra güvenli depolarımızda sizin için biçilmiş kaftandır.

Boysal Depolama olarak depo kiralama hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere verdiğimiz hizmet ve depolama alanlarımız hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Sizler de misafirimiz olursanız depolama alanlarımızı ziyaret edebilir ya da çalışma ortamlarımıza ait fotoğrafları da görebilirsiniz. Böylece sizler de eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz süre boyunca en uygun fiyatlarla depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Avrupa Standartlarında Kiralık Depolarımızla Tanışın

Depo kiralama hizmetimiz hakkında sizlere bilgi verelim. Bizimle çalışacaksanız nasıl bir kaliteyle ortak çalışma yürüttüğünüzü bilmeniz sizin de hakkınızdır. Bu yüzden size kiralayacağınız alanlar hakkında ayrıntılı bilgi verelim:

 • Steril Ortamlar: Depolarımızın en önemli özelliklerinden bir steril ortamlar olmalarıdır. Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi adına görevlilerimiz düzenli olarak depolarımızı temizler ve sürekli olarak havalandırır. Sizlerin kiraladığı alanlar her zaman gerekli şekilde ilaçlanır ve böylece mevsimsel sebepler yüzünden eşyalarınıza zarar verecek canlıların ortama girişi engellenir.
 • Yeterli Alt Yapı: Depo alanlarımızın boyutları depo kiralama hizmeti alabileceğiniz en geniş boyutlara sahiptir. Yani eşyalarınız geniş ortamlarda muhafaza edilmektedir. Böylece başka eşyaların teması ve zaman içinde zarar vermesi gibi durumlar söz konusu değildir. Ayrıca yağmur, sel ya da fırtına gibi doğal olaylara karşı da depolarımız korunaklı olarak inşa edilmiştir. İyileştirme ve bakım çalışmaları da düzenli olarak uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca üst düzey yalıtıma sahip ortamlarımız sayesinde depolarımız her zaman oda sıcaklığına uygun koşullarda kalmaktadır.
 • Avantajlı Paketler: Eksper görevlilerimizin eşyalarınızı belirlemesinden sonra sizlere bir fiyat teklif sunulur. Depo kiralama hizmetimizde eşyalarınız kaliteli bir ortamda muhafaza edilmektedir. Sizlere sunulan avantajlı paketlerde farklı süre zarflarında kiralama hizmeti vardır. İsterseniz zaman içinde paket değişikliği yapmanız durumunda eski avantajlardan yeniden yararlanabilirsiniz. Bu konuda tamamen esnek olan firmamız tüm şartları size kiralama işleminden önce sunmaktadır.
 • Size Özel Güvenli Alanlar: Kiraladığınız depo alanları sadece size özeldir. Herkese özel bölümlerde eşyalarınız planlı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu alanlar sürekli kamera ile canlı kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca görevliler tarafından bu kayıtlar sürekli olarak izlenmektedir. Kapıdaki güvenlik görevlileri ise olası durumlara karşı her zaman tecrübeli ve hazırlıklıdır. Yangın gibi durumlara karşı acil haber sistemi tüm sorunları engelleyecek yapıdadır. Deprem etütleri yapılan depo alanlarımız doğal afetlere karşı da korunaklı olacak şekilde yapılmıştır.

Boysal Depolama ile Depolarınızı Kiralayın

Depo kiralama hizmetinizi Boysal Depolama tecrübesiyle alırsanız sizi bekleyen bazı ödüller bulunmaktadır:

 • Bizimle çalışırsanız yüksek teknolojiye sahip depolama alanlarında eşyalarınız güven içinde saklanır.
 • Eksper görevlimiz tüm eşyalarınızın listesini yapar ve sizlerin tüm eşyaların güvence altına almak için sigortalama sözleşmesini oluşturuyoruz ve size sunarak imzalıyoruz.
 • Eksper görevlimizin belirlemeleri sonunda size en uygun paketleri ve fiyatları vereceğimizi garanti ediyoruz.
 • Yüksek güvenlikli araçlarımız ile eşyalarınız kiraladığınız depolara tarafımızdan ulaştırılır. Ayrıca nakliye ve yerleştirme işlemleri de uzman personellerimiz tarafından kolayca gerçekleştirilir.
 • İstediğiniz anda eşyalarınızı depolarımızdan aldırma şansınız vardır. Ayrıca eşyalarınızı teslimatı da bizzat uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Personellerimiz bu alanda eğitimlerini tamamlamış ve uzun yıllardan beri depo kiralama ve nakliye hizmetinde yer alan kişilerdir.
Read more

Evden Eve Nakliyat Depolama

Evden Eve Depolama

Eşya taşıma hizmeti; ülkemizde uzun yıllardan beri gelişigüzel şekilde yapılan ve taşıma işlemi sırasında eşyalara verilen zararlarda sorumluluk alınmayan bir sektördü. Ancak yaşanan gelişmeler ve kaliteli firmaların bu alanda büyümesiyle birlikte evden eve nakliyat depolama süreçlerinde alınan hizmetlerden memnuniyet arttı. Evinizi ya da ofisinizi taşırken artık hiçbir sorun yaşamadan süreci sonlandırabilirsiniz. Ayrıca bu süreç içinde gideceğiniz şehirde ya da bulunduğunuz yerde depo alanlarında eşyalarınızı sorunsuz olarak istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilir ve çok uygun fiyatlara eşyalarınızı evinizdeki gibi güvenle koruyabilirsiniz. Köklü bir firmadan aldığınız evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sizlere şu faydaları sağlayacaktır;
 • Eşyalarınızın taşınma işlemi profesyonel ekiplerce yapılacağı için size sadece oturup evinizin son halini hayal etmek kalır.
 • Paketleme işlemleriyle ve son kalite malzemelerle eşyalarınız taşıma işleminde yüklerken ya da indirirken hiçbir zarar görmez.
 • Son model araçlarla eşyalarınız yol durumundan etkilenmez ve sarsılmaya bağlı olan hiçbir yıpranmaya uğramaz.
 • Uzman ekipler tarafından demontaj ve montaj işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu durum da yeni evinizde de artı bir hizmet almanızı gerektirmez.
 • Eşyalarınızı saklama ihtiyacınız varsa geniş depolarda size özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Depoların 7 gün 24 saat güvenlik ile izlenmesi eşyalarınıza gelebilecek potansiyel zararları ortadan kaldıracaktır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz anda depolardan geri alabilir ve evinize nakliyesini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?

Evden eve nakliyat depolama hizmetinin en önemli safhalarından biri olan nakliye süreci hakkında sizlere ayrıntılı bilgi verelim. Uzun yılların getirdiği deneyimlerle şu uygulamaları hayata geçiriyoruz:
 • Eşyalarınız Listelenir: Hizmet almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz verdiğiniz bir tarihte eksper görevlimiz evinize gelir. Bu hizmet sırasında profesyonel görevlimiz evinizdeki eşyaların hepsini listeye ekler. Daha sonra sizin de kontrollerinizle onaylanır ve karşılıklı imzalar atılır.
 • Eşyalarınız Güvence Altına Alınır: Taşıma işleminin en can alıcı noktası eşyalarınızın güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte eşyalarınız yapılan listeye göre sigorta sözleşmesine eklenir. İmzaladığınızda taşıma işlemi sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararda eşyalarınız güvence altına alınır. Bir zarar durumunda hemen size gerekli ödemeler yapılır.
 • Doğru Paketleme Malzemesi Kullanılır: Ekiplerimiz taşıma işleminden bir gün önce ya da taşıma gününde plan dahilinde kaliteli bir malzemeyle eşyalarınızı paketler. Paketleme malzemeler Avrupa kalite standartlarından geçmiş olan ürünlerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat depolama işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir olumsuz durum gelmez.
 • Son Model Taşıma Araçları Kullanılır: Taşıma gününde evinize gelen ekipler son model taşıma araçlarla nakliye işlemini yaparlar. Evinizin konumu uygun olması durumunda ise asansörlü araçlar ile taşıma işlemi daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde tamamlanır. Ayrıca gerekli transfer işlemleri de önceden planlanır ve eşyalarınız güvenilir araçlarla gideceğiniz yere ulaştırılır.
 • Montaj İşlemi Yapılır: Marangozlarımız gidilen adreste eşyalarınız yerleşirken bir taraftan da
  kurulması gereken eşyaların montajını yapar. Daha sonra kalite kontrolü yapılan eşyaların
  tam performans çalışması sağlanır. İstediğiniz yere kurulan tüm eşyalarınız yeni evinizde sizi
  bekliyor olur.

Depolama İşlemi Nasıl Olur?

Evden eve depolama hizmetinin bir parçasıdır. Yani sizler evinizi taşırken depolama hizmeti de alabilirsiniz. Şimdi sizlere depolama hizmetimizin ayrıntılarından bahsedelim:
 • Yüksek Güvenlik Teknolojisi: Depo alanlarımızda ileri teknoloji unsurları vardır. Olası bir
  yangına karşı erken uyarı sistemlerimiz eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzlukları
  ortadan kaldırır. Ayrıca 7/24 izlenen kameralarımız ile olası bir hırsızlık durumunda hemen
  gerekli yerler sistem tarafından bilgilendirilir ve hemen müdahale edilir.
 • 7/24 Güvenlik: Depo alanlarımızın girişlerinde ve iç kısımlarında 7 gün 24 saat görev başında
  olan güvenlik görevlilerimiz vardır. Güvenliklerimiz profesyonel şirketlerle anlaşmalı olarak işe
  aldığımız uzman personellerdir.
 • İlaçlama Hizmeti: Depo alanlarımız eşyalarınıza zarar verecek her türlü börtü böcekten
  korunmaktadır. Bunun için mevsimsel olarak olası tehlikelere karşı profesyonel ilaçlama
  firmaları tarafından düzenli aralıklarla ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Bu durum da
  eşyalarınızın olası zararlarını ortadan kaldırır.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarımız evden eve nakliyat depolama hizmeti için
  son derece geniştir. Eşyalarınız size özel ayrılan bölümde uzun bir süre boyunca ferah bir
  ortamda muhafaza edilir.
Read more

İstanbul Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti; eşyalarınızın ve ürünlerinizin sağlıklı, hasar görmeyecek şekilde saklanması sürecidir. Bu hizmet kapsamında birçok değerli eşyalarınızı özel depolarda kurma altına alabilirsiniz. İstanbul eşya depolama hizmeti ile bu şehirdeki kısıtlı saklama alanınızda sizin için her türlü eşyanızı en güvenli ortamlarda muhafaza ediyoruz. Tüm sorunlarınıza en yenilikçi çözümleri getirebilmek adına Boysal Depolama güvencesiyle eşyalarınızı İstanbul’un her semtinde verdiğimiz hizmetle depolatabilirsiniz. Hizmetimizin avantajlarını şöyle açıklayabiliriz:

 • Tamamen güvenli bir saklama seçeneği olduğu için eşyalarınız güven içinde saklanacaktır.
 • Sigorta hizmeti ile eşyalarınıza gelecek zararlar ortadan kaldırılacaktır.
 • Kamera ve hızlı alarm sistemi eşyalarınızın günün her anı koruma altında olmasını sağlamaktadır.
 • Online depo kirama hizmetlerimizle oturduğunuz yerden destek alabilirsiniz.
 • Depolarınızı online hizmet kapsamında kolayca yönetebilirsiniz.
 • Kredi kartı ile ödeme, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle farklı yollarla aldığınız hizmetin karşılığını verebilirsiniz.
 • Özel paketleme hizmetiyle eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
 • Nakliye süreçlerinde de en sorunsuz çözümleri alabilirsiniz.
 • Geniş kapalı alanlarda korunaklı depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşyalarınız hem maddi hem de manevi olarak değerlidir. Bu yüzden bizler iki açıdan da eşyalarınızı en sorunsuz şekilde sizler adına saklıyoruz. Kişisel eşyalarınızı konforlu ve güvenli ortamlarda özel depolama hizmeti ile saklıyoruz. İstanbul eşya depolama sürecinde kiralık depolarda tüm eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Her türlü depolama ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla Boysal Depolama hizmetiyle çözüme kavuşturabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında alacağınız hizmetin bazı aşamaları vardır. Sizlere eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklarken alacağınız hizmeti anlatacağız. Depolama hizmetinizin aşamaları şu şekildedir:

 • Ekspertiz Randevusu: Depolama işlemi öncesinde evinize bir ekspertiz görevlisi yönlendiriyoruz. Bu kapsamda eşyalarınızın sigorta değeri belirleniyor. Bu sayede ambalaj, paketleme ve taşı işleminde uygulanacak adımlar profesyonel bir şekilde belirleniyor. Ayrıca sizlere bir fiyat teklifi sunuluyor. Depolama sürecinden bir gün önce ön paketleme hizmeti yapılıyor. Hasarı önleyecek şekilde paketlenen eşyalar belirlenen tarihte evinizden alınıyor.
 • Sigortalama: Eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlayan firmamız yine de her türlü zarara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Taşıma sürecinde eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar firmamızın imzaladığı sigorta sözleşmesi kapsamında karşılanacaktır. Sigorta sözleşmesindeki eşyaların belirlemesi ekspertiz görevlimizin raporuna göre yapılmaktadır. Bu yüzden depolanacak eşyalarınızın tamamını listeye ekletmeyi unutmayın.
 • Depo Belirleme: İstanbul eşya depolama hizmetimiz kapsamında şehrin çeşitli yerlerinde bulunan depolarımızda sizlere hizmet veriyoruz. Bu kapsamda eşyalarınızın boyutu ve bulunduğunuz semte en yakın depoların uygunluk durumuna göre eşyalarınızı muhafaza edeceğimiz depomuzu belirliyoruz.
 • Paketleme: Eşyalarınızı taşıma ve depolarda saklama aşamasında paketleme çok önemlidir. İstanbul eşya depolama hizmeti alırken eşyalarınızın saklamaya ve taşımaya en uygun Avrupa standartlarında malzemelerle paketlenmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Taşıma ve Yerleştirme: Eşyalarımız belirlenen tarihte uzman ekiplerimiz tarafından son model nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Daha sonra belirlenen depoya ulaştırılan eşyalarınız sizin için ayrılan bölüme en uygun şekilde yerleştirilir. Böylece eşyalarınız sorunsuz bir şekilde saklanmaktadır.

 

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Boysal Depolama Kalitesiyle Sizleri Bekliyor

İstanbul’da eşyalarınızın güvenli bir ortamda saklanmasını istiyorsanız Boysal Depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şimdi İstanbul eşya depolama hizmeti alabileceğiniz depolarımız hakkında sizlere bilgi verelim:

 • Güvenlik: Depolarımız 7 gün 24 saat görevi başında bulunan bekçiler tarafından korunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameraları ve hızlı alarm sistemi ile eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuz durumlara karşı tüm önlemler alınmaktadır. Güvenlik şirketinden gelen profesyonel güvenlik görevlilerimizden hizmet alabilirsiniz.
 • Bakım: Depolarımızın bakımı düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Özellikle eşyalarınıza zarar verecek olan böceklere karşı profesyonel ilaçlama firmaları tarafından belli bir takvime göre ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Böylece eşyalarınıza dışarıdan gelecek her türlü etki ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca depolarımızın temizliği de temizlik personellerimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.
 • Geniş Alan: Depolarımız tüm eşyalarınızı rahat şekilde koyabileceğiniz geniş depolama alanlarına sahiptir. Bu kapsamda geniş depolama alanlarımızda sizler de eşyalarınız saklayabilir ve eşyalarınızın zarar görmeden geniş alanlarda saklanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Havalandırma: Depolarımızın havalandırma sistemleri uluslararası standartlara uygundur. İstanbul eşya depolama hizmeti ile uygun koşullarda verilir. Depolarımızda eşyalarınız her zaman havalandırılarak ilk günkü şekilde kalması sağlanır. Eşyalarınızı istediğiniz an teslim alabilirsiniz.

 

 

 

Read more

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınızın güvenli şekilde muhafaza edilmesi her zaman önem taşır. Çünkü taşınma işlemlerinde ya da geçici olarak bir yerde bekletme ihtiyacınız varsa ev eşyası depolama konusunda sizlere profesyonel çözümler üretecek bir firmayla çalışabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde;

 • Eşyalarınızı siz olmadığınızda dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı en doğru ortamda saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınıza dışsal faktörlerden gelebilecek zararları ve zaman bağlı yıpranmaları önleyebilirsiniz.
 • Korunaksız bir ortamda bekletilen eşyalar zamana bağlı olarak tozlanacaktır. Bu durum da eşyaların kullanım ömrünü kısaltacaktır. Uygun paketlenmiş ve temiz bir depoda saklanan eşyalarınız geri aldığınızda salonunuzun ortasında olduğu haliyle size geri verilecektir.
 • Siz eşyalarınızın başında yokken çalınma gibi olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Ancak güvenlik hizmetlerinin profesyonel bir şekilde yürütüldüğü bir depo ortamında eşyalarınız her zaman güvende olacaktır. Bu durumda bir kaybolma durumuna karşı da eşyalarınızın sorumluluğu ev eşyası depolama hizmeti aldığınız firma tarafından kabul edilecektir.
 • Apartman ya da sitelerdeki depolama alanları genel olarak ortak alanlardır. Bu yüzden de kısıtlı alanlarda belli bir planlama dahilinde yapılmayan yerleştirmeler eşyaların karışmasına yol açacaktır. Kurumsal bir firmanın deposunda yer alan eşyalarınız size ait alanlarda saklanacaktır.
 • Kaliteli paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız sağlam bir şekilde istiflenecek ve özel olarak oluşturulmuş alanlarda belirlediğiniz gün sayısında sizlerin gelip geri almasını bekleyecektir. Ayrıca süre dolsa da eşyalarınızı daha uzun tutabilir ve böylece aklınızda bu durumun bir sorun olmasını önleyebilirsiniz.

Kurumsal Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Her ne kadar ev eşyası depolama kolay bir hizmet gibi görülse de işin içine girdiğinizde çok farklı boyutlarla karşılaştığınızı söyleyelim. Çünkü her hizmet gibi bu da kurumsal bir yapıda verildiğinde eşyalarınızın en güvenli şekilde muhafaza süreci gerçekleşir. Bir eşya depolama alanının taşıması gereken bazı özellikler vardır;

 • Güvenlik Hizmetleri Olmalıdır: Depoların girişlerinde düzenli olarak günün her anı görevi başında olan güvenlik görevlileri bulunur. Böylece belli saat aralıklarında yapılan devriyeler ile eşyalarınızın muhafaza edildiği deponun güvenliği sağlanır.
 • Güvenlik Kamerası Aktifleştirilmelidir: Güvenlik görevlileri her an ev eşyası depolama alanlarının her yerinde olamazlar. Bu yüzden depo alanlarının tüm giriş çıkışları ve belli bölümleri 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altına alınmalıdır. Ayrıca bu kayıt odasında sürekli olarak bir görevli bulunmalı ve ekranları izlemelidir. Böylece eşyalarınızın her zaman güvenle saklanması sağlanabilir. Olumsuz bir durum söz konusu olduğunda hemen müdahale edilebilir.
 • Düzenli İlaçlama Yapılmalıdır: Eşya depolama hizmetlerinin verildiği depolara eşyalara zarar verebilecek börtü böcek dadanabilir. Eşyalarınızın güven içinde saklanabilmesi adına düzenli olarak ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Alanında uzman bir ilaçlama ekibi tarafından belli bir takvime göre yapılacak ilaçlama hizmetleri eşyalarınızın temiz ortamlarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır.
 • Planlı Bir Yerleşim Gerçekleştirilmelidir: Depo alanlarında ev eşyası depolama süreçleri belli bir plan dahilinde gerçekleşmelidir. Sizler eşyalarınızı görmek ya da almak istediğinizde kısa süre için bulabilmek adına gerekli düzenlemeler yapılmalıdır. Geniş bir depo alanında tüm eşyaları bir plan dahilinde yerleştirilirse saklamak ve süreç sonunda bularak teslim etmek son derece kolay olmaktadır.
 • Kaliteli Paketleme Malzemesi Kullanılmalıdır: Eşyaların saklandıkları ortamda zamana bağlı olarak yıpranmaması adına paketleme malzemelerinin kaliteli olması gerekir. Her eşyanın yapısına uygun olacak saklama malzemelerinin kullanılması gerektiğini de unutmayın.

Boysal Depolama ile Ev Eşyalarınız Aklınızda Kalmasın

Taşınma sürecinde belli bir ara süreciniz varsa ya da eşyalarınızı bir süre kullanmayacak ve saklayacaksanız belli bir yer bulma sizin için sorun olabilir. İşte burada devreye Boysal Depolama hizmeti girmektedir. Bu hizmet süreci;

 • Kurumsaldır: Boysal Depolama firması çeşitli bölgelerdeki geniş depo alanlarıyla ev eşyası depolama sürecinde her zaman kaliteli ve kurumsal bir hizmet sunmaktadır.
 • Uzman Personellerle Çalışır: Firmanın çalışma yaptığı personeller alanında uzman kişilerdir. Gerekli eğitim sürecini başarıyla tamamlamış olan bu kişiler, eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına, saklanmasından depo alanındaki güvenliğine kadar tüm süreç sorunsuz şekilde yürütür.
 • Sigortalama Yapar: Eşya saklama sürecinde sorumluluk almak çok önemlidir. Ev eşyası depolama hizmetleri sonucunda bu sorumluluğu alan Boysal Depolama, imzalanan sigorta sözleşmesi ile ortaya çıkabilecek olası tüm durumlarda sizlerin tüm zararlarını karşılamayı kabul eder.
Read more

Beykoz Depolama

Beykoz Depolama

İstanbul’da nakliye ve depolama alanında yaşanan hizmet eksikliği ve boşluğu ortadan kaldırma ilkesiyle faaliyetlerine başlayan firmamız birçok ilçede sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde görev yapan filo ve personeller taşıma ile ilgili tüm işlemlerinizi olması gerektiği kalitesiyle yerine getirmektedir. Beykoz depolama merkezimizde eşyalarınızı sizin için muhafaza ediyor ve aklınızın bir de eşyalarınızda kalmasını engelliyoruz. Eşyalarınıza her zaman değer verdiğinizi ve zarar vermekten kaçındığınızı biliyoruz. Bu yüzden depolarımızda durduğu süre boyunca tüm eşyalarınızı etkili şekilde saklıyoruz.

Beykoz ve çevresinde ihtiyacınız olan depo hizmetini alabilmek için hizmet ağımızın güçlülüğünü görmek amacıyla firmamıza bekliyoruz. Ekiplerimiz sizlere Beykoz depolama merkezimizdeki tüm işleyişi uygulamalı olarak gösterecek ve akınızda soru işareti kalmasını engelleyecektir. Eşyalarınız bizimle güvende, vaktiniz bizimle değerli.

İste, Planla ve Yap

Her iş kolunda olduğu gibi depolamada da öncelikle işlemler istekle başlar. Sizler eşyalarınızı ortak depolarda yıpratmak istemiyorsanız ve eşyalarınızı korumaya alacak bir alan bulamıyorsanız bizimle iletişime girerek beyaz eşyadan mobilyaya, mutfak aletinden dolaplara her türlü eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz. Üstelik eşyalarınızı belirttiğiniz adresten özel araçlarımızla alarak Beykoz depolama adresimize ulaştırıyoruz. Böylece sizlere sadece kenara oturup çayınızı içmek, daha sonra gideceğiniz süre boyunca eşyalarınızı özlemek ve gelince eşyalarınıza kavuşmak kalıyor.

Tüm Hasarlara Ket Vuruyoruz

Beykoz depolama alanımız her türlü eşyanızın güvenle saklandığı depolardır. Burada alınan özel önlemler sayesinde eşyalarınız güvenle saklanıyor. Önceden gerekli alan en uygun şekilde hazırlanıyor. Sonra adresinizde eşyalar en sağlam şekilde paketleniyor. Daha sonra son teknoloji ekipmanlarla eşyalarınız güvenli şekilde araçlara alınarak en uygun yollardan depoya ulaştırılıyor. Depolarımızda ise eşyalarınız daha önceden oluşturulan saklama alanlarına nakledilmektedir. Ekiplerimiz uzmanlıkları sayesinde bu işlemlerde oluşabilecek tüm hasarlara ket vurmaktadır.

Eşyalarınızı Modern Depolarımıza Bekliyoruz

Eşyalarınız evinizin altındaki havasız ve uygunsuz ortamlarda muhafaza edildiğinde yıpranma, eskime, yırtılma ve daha birçok sorunla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden eşyalarınızı firmamızın sizler için sunduğu özel depolarda saklamalısınız. Eşyalarınıza bizimle birlikte hiçbir zarar gelmez. Çünkü saklama ortamımızdaki koşullar eşyalarınızın hasar görmesini engellemektedir. Bununla birlikte düzenli olarak yapılan ilaçlama ve bakım çalışmaları eşyalarınıza haşereler tarafından gelecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

 

 

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim