Zati Eşya Depolama

Zati Eşya Depolama

Eşyalarınız evinizin en önemli detaylarıdır. En özel köşelerde sizin için en değerli eşyalar yer alır. Günümüzde eşyalar arasında kişisel olanlara ayrı bir önem veririz. Kişisel eşyaların çocukluktan beri bizim için değeri fazladır. Öyle ki bazı eşyalara gittiğimiz her yerde ihtiyaç duyarız. Bu yüzden de eşyalarımıza her zaman ayrı bir önem vermemiz gerekir. Burada da karşımıza zati eşya kavramı çıkmaktadır.

Zati eşya, kişilerin ticari amaç olmadan kullandığı eşyaların tümü olarak ifade edilebilir. Yani bizim evimizde ya da günlük hayatta kullandığımız eşyaların önemli bir bölümü bu kapsama girmektedir. Mesela sizler bir araba aldığınızda bunu kişisel kullanım için alırsınız. Ancak bu eşyaları yeri geldiğinde satmak isteyebilirsiniz. Bu satış amacı bir galerininkinden farklıdır. Zati eşya depolama, işlemi sayesinde bu eşyalarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Zati eşya taşımacılığı;

 • Bu taşımacılık türü özel bir taşımacılıktır. Bu yüzden özel olarak bu alanda uzman olan bir firmadan destek alabilirsiniz.
 • Eşyaları depolama işlemi kaliteli saklama ortamlarında olmaktadır.
 • Eşyalarınız güvenlik uzmanları tarafından günün her anı denetlenmektedir.
 • Eşyalarınız uzman personeller tarafından alınarak kısa süre içinde gerekli depolama alanına ulaştırılır.
 • Tüm eşyalarınız güvenli bir ortamda steril şekilde saklanır.
 • Sınıflama sistemi ile size özel olan eşyalar depolanır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman gelip alma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Zati Eşya Depolama Süreci

Zati eşya depolama hizmeti sırasında bazı aşamalar vardır. Sizlere bu aşamalar konusunda ayrıntılı bir bilgi verelim;

 • Anlaşma: Eşya depolama hizmetinde öncelikli adım bir firma belirlemektir. Bu konuda araştırma yaptıktan sonra farklı kanallar üzerinden eksper görevlisinin gelerek eşyalarınızı listelemesini sağlayabilirsiniz. Listelenen eşyalarınız sonrasında bir değerlendirme yapılarak size paketler sunulur. Fiyat teklifini beğenirseniz anlaşabilirsiniz.
 • Eşyaların Paketlenmesi: Taşıma konusunda uzman personeller evinize gelerek zati eşyalarınızı sizin için paketler. En uygun malzemelerle paketlenen eşyalarınız taşıma işlemi boyunca sorunsuz bir şekilde saklanabilir. Ayrıca bu paketleme süreci depo ortamında da eşyalarınızı koruma altında tutar.
 • Eşyaların Taşınması: Eşyalarınız daha sonra alanında uzman personeller tarafından son model araçlarla alınarak saklanacağı depo ortamına taşınır. Bu sürede eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınabilmesi adına sizler olaya müdahale etmelisiniz. Eşyalarınızı taşınması konusunda uzman personeller size gerekli bilgileri verecektir.
 • Saklama: Eşyalarınız depolama alanlarında sizin için özel olarak belirlenen bölgelere yerleştirilir. Eşyalarınızın güvende olduğuna kanaat getirdikten sonra depolama şirketine teslim ederek ayrılabilirsiniz. Eşyalarınızı buradan istediğiniz zaman gelip geri alabileceğinizi de hatırlatalım.

Zati Eşya Depoları

Zati eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın saklanacağı depolar da bazı özelliklere sahip olmalıdır. Size bu konuda bilgileri verelim;

 • Güvenlik: Eşyalarınızın koyulacağı depolar güvenli ortamlar olmalıdır. Çünkü buradaki eşyaları özel kullanım amacına hizmet ettiği için mutlaka iyi korunmalıdır. Eşyalarınızın bulunduğu ortam sürekli olarak kameralarla izlenmelidir. Ayrıca güvenlik görevlileri de sürekli olarak görev başında olmalıdır. Eşyalarınızı böylece güvenli bir ortamda gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.
 • Alan: Depolama alanları geniş olmalıdır. Eşyalar birbirine zarar verecek şekilde koyulmamalıdır. Dar ve havasız alanlarda eşyalarınız zarar görebilir. Bu yüzden depolama alanları sürekli havalandırılmalı ve oda sıcaklığında tutulmalıdır. Çok sıcak ya da soğuk eşyaları zamana bağlı olarak yıpratabilecek bir faktör olabilir.
 • Bakım: Depolama alanlarının yalıtımı kaliteli olmalıdır.Böylece dışarıdan gelecek olumsuz etkilerden eşyalarınız korunabilir. Ayrıca depolama alanlarının ilaçlaması da sürekli olarak yapılmalıdır. Bu sayede eşyalarınıza zarar verecek börtü böcekler ölmüş olur. Ayrıca ilaçlama işlemi sayesinde zati eşyalarınız steril bir ortamda sizi bekliyor olur.

Zati Eşyalarınız Boysal Depolama Güvencesinde

Bir alandaki eşyaların bakımı sırasında en zor süreç eşyaların depolanmasıdır. Bu yüzden de Boysal Depolama hizmeti alırken sizlere şu çözümler sunulur;

 • Eşyalarınız evinize en yakın depolama alanlarında 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri eşliğinde korunmaktadır.
 • Eşyalarınızın bulunduğu depolar son derece havadar, yeni yapı malzemeleriyle donatılmış, dışarıdan gelen tüm etkilere karşı koruyucu bir etkiye sahiptir.
 • Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sigortalama yapılır. Bu sayede eşyalarınızda zamana bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlar da hemen çözülebilir.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman alabilir ve eşyalarınızı istediğiniz adrese uzman personeller eşliğinde sorunsuz olarak taşıtabilirsiniz.
Read more

Mobilya Depolama

Mobilya Depolama

Eşyalarınız evinizin en özel ürünleridir. Bu yüzden de eşyalarınız sizin için çok değerlidir. Bu yüzden de eşyalarınıza bir zararın gelmemesi çok önemlidir. Eşyalarınızı taşınma sürecinde ya da farklı bir durumdan dolayı belli bir süre saklamanız gerekebilir. Bu durumda mobilya depolama işlemini yapabileceğiniz yer çok önemlidir. Bir tanıdığınızın evinde ya da bildiğiniz bir depolama alanlarında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Ancak bu durumda eşyalarınız her zaman aklınızda olur. Bu yüzden eşyalarınızı profesyonel depolama hizmeti veren bir firma desteğiyle muhafaza etmeniz daha yerinde olur. Sizler için eşyalarınızı saklayacak olan firmanın avantajları şöyle sıralanabilir;

 • Bir süre eşyalarınızdan ayrılmak zorunda kaldığınızda aklınız eşyalarınızda kalmaz. Çünkü depolama alanlarında mobilyalarınız her zaman güvenle sizi bekleyecektir. Sizin yerinize eşyalarınızı düşünen birilerinin olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.
 • Eşyaların en çok yıprandığı anlar bir yerde boş şekilde muhafaza edilme aşamasıdır. Çünkü mobilyaların saklandığı ortam uygun koşullara sahip olmadığında eşyalar sıkıntılı süreçlerden geçebilir. Bu yüzden depolama şirketi eşyalarınızı uygun saklama koşullarında muhafaza edecektir.
 • Eşyalarınız şirketin imzalatacağı özel bir sözleşme ile güvence altına alınacaktır. Böylece depolama alanında, götürürken ya da getirirken bir sorun çıkması durumunda ortaya çıkan zarar telafi edilecektir.
 • Eşyalarınızın başında sürekli kontrol eden bir mekanizma olacaktır. Böylece çalınma, zarar verme ya da eksilme gibi büyük sorunlar olmadan eşyalarınız alacağınız güne kadar sizleri bekleyecektir.

Mobilya Depolama Süreci Nasıl Olur?

Bir mobilya ya da mobilya grubu özel ortamlarda saklandığında istediğiniz süre boyunca sorunsuz olarak sizi bekleyecektir. Ancak mobilya depolama süreci düzgün işlemezse ve size bu konuda gerekli özen gösterilmezse eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulamazsınız. Eşyalarınızın güvenliği için kaliteli bir depolama firması şu önlemleri alacaktır;

 • İlaçlama: Eşyaların bir depoda saklanırken başına gelebilecek en önemli sorunlardan biri böcekler olabilir. Bazı böcekler eşyalarınıza zarar verebilir. Ancak profesyonel bir depolama hizmetinde bu alanlar mevsime göre profesyonel ekipler tarafından mevsime uygun şekilde ilaçlanır. Böylece eşyalarınız hiçbir sorun olmadan muhafaza edilecektir.

 • Sigortalama: Sigorta işlemi saklama sürecinde mobilyalar için çok önemlidir. Kaliteli bir firma sizin tüm eşyalarınızın bir eksper eşliğinde listesini çıkaracaktır. Daha sonra eşyalarınız için özel bir sigorta sözleşmesi hazırlanır. Bu sözleşme sonrasında karşılıklı imzalarla eşyalar güvence altına alınır. Bir zarar ortaya çıkması durumunda eşyalarınızın zararı hemen sizlere nakit olarak ödenir.

 • Güvenlik: Eşyalarınızın sakladığı ortamlar son derece güvenli bölgelerdir. Çünkü çalınma ya da farklı durumlara karşı eşyalarınızın alanları kameralarla 7 gün 24 saat gözetim altındadır. Hem kayıt altına alınır hem de bir görevli tarafından kameralardan sürekli olarak izlenir. Ayrıca vardiyalı güvenlik görevlileri de 24 saat depo alanlarını dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Güvenli önlemleri kapsamında yangın gibi durumlara karşı da önlem alınmıştır. Bu tarz sorunlarda eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için erken uyarı sistemi devreye sokulmuştur. Bu sistem sayesinde bir durum olduğunda hemen sistem devreye girer.

 • Temizlik: Depolama alanları için en önemli detaylardan biri temizliktir. Depolama alanları sürekli olarak steril olacak şekilde görevliler tarafından temizlenmektedir. Bu yüzden de görevliler eşyalarınızın bulunduğu alanları en özel bitkisel temizlik malzemeleriyle temizlerler.

 • Özel Sınıflama: Depolama alanlarında tüm eşyalar bir plan dahilinde tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için özel olarak ortamlar oluşturulmuştur. Yani herkesin eşyalarının koyulduğu alanlar bir sistem üzerinde kayıt altına alınır. Hemen sistemden gerekli durumlarda eşyalarınızın yeri belirlenerek gerekli kontroller görevliler tarafından yapılabilir.

Mobilyalarınız Boysal Depolama Alanlarında Sizi Bekliyor Olacak

Çeşitli sebeplerle mobilya depolama hizmeti almanız gerektiğinde Boysal Depolama sizleri bekliyor. Eşyalarınızın başına bir şey gelmeden istediğiniz anda size geri teslim edilmesi için tüm süreçler dikkatle yürütülmektedir. Depolama alanlarının genişliği, ferahlığı ve konforu eşyalarınıza kendi evinizdeki gibi bir ortam sağlamaktadır.

Sizler istediğiniz süre boyunca eşyalarınızın muhafaza edilmesi için hemen müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Görevliler sizlere gerekli tüm bilgileri ayrıntılı olarak verecek ve sizlerin süreç tamamlandığında eşyalarınızı almanız için gerekli işlemleri bir telefonunuzla başlatacaktır. Farklı saklama paketleri için hemen iletişime geçebilir ve gerekli tüm bilgileri alarak Boysal Depolama kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Read more

Maltepe Depolama

Maltepe Depolama

İstanbul’un her semtinde güvenli depo alanlarımızla eşyalarınızı saklama konusunda sizlere destek oluyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz kurumsal hizmet ile eşyalarınızın ortak depo alanlarında yok olup gitmesine ve çeşitli zararlar görmesine izin vermiyoruz. Bu yüzden eşyalarınızı sizler de güvenli bir ortamda saklamak ve istediğiniz an kontrol ederek geri alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da depolama alanı tutmak masraflı ve sıkıntılı bir durumdur. Bu yüzden bu alandaki boşluğu kaliteli hizmet anlayışıyla dolduruyoruz.

İstanbul’un nezih ilçelerinden Maltepe’de bulunan depomuzla Pendik, Kartal gibi çevre ilçelerdeki depolama sorunlarına da çözümler sunuyoruz. Depolarımızla ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle iletişime geçerek tüm soruları sorabilir ve Maltepe depolama alanımızı ziyaret ederek uzman personelimizi ve güvenli depolama alanımızı görebilirsiniz.

Nakliyeleriniz Bizimle Güvende

Depolama süreci nakliye işlemiyle başlar. Çünkü depolamak istediğiniz eşyaları depolara sorun çıkmadan getirmek zor bir süreçtir. Bu yüzden de Maltepe depolama hizmeti için eşyalarınızı evinizden alıyoruz. Evinizden aldığımız eşyalarınızı en uygun yoldan güvenli şekilde depolarımıza getiriyoruz. Burada indirerek eşyalarınızı en uygun sınıflama yöntemiyle koruma altına alıyoruz. Ayrıca taşıma işlemi öncesinde ücretsiz eksper görevlimizin verdiği talimatlarla bu süreci çok kolay şekilde yürütüyoruz.

Eşyalarınız Paketlerinde Güvende

Maltepe depolama noktamızda istediğiniz süre zarfı boyunca saklanacak olan eşyalarınızı öncelikle evinizde kaliteli şekilde paketliyoruz. Çünkü bu işlemi güvenli şekilde yerine getirmek için gerek nakliye aşamasında gerek de saklama aşamasında eşyalarınızın en doğru şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Bu alanda uzun yılların verdiği tecrübe ve kullandığımız kaliteli malzemelerle eşyalarınızın başına gelecek tüm olumsuzlukları engellemeye çalışıyoruz. Paketleme işlemlerimiz ise bu alanda tüm eğitimleri almış uzman personellerimiz tarafından yürütülmektedir.

Güvenli Depolar Sunuyoruz

Depolarda birçok tehlike ortaya çıkabilir. Yangın durumlarına karşı personellerimiz uyaran erken uyarı sistemi ve yangın söndürme ekipmanları etkili önlemler almaktadır. Bu sayede daha sorun küçükken gerekli tüm önlemler alınır. Ayrıca çalınma durumlarına karşı depolarımız 7 gün 24 saat izlenmektedir. Kayıt altına alınan görüntüler sürekli olarak analiz edilmektedir. Bu sayede eşyalarınız kaybolma riski yaşamaz. Ayrıca haşerelerin verebileceği zararları engellemek için de eşyalarınızın bulunduğu ortamı düzenli ilaçlıyoruz.

Sözleşmeyi İmzalamayı Unutmayın

Maltepe depolama süreçlerimiz boyunca eşyalarınıza gelebilecek bir zararın canınızı sıkmasını istemiyorsanız anlaşma yaptığımız sigorta firmaları ile garanti altına alacak sözleşmeyi imzalamayı unutmayın. Bu sayede tüm eşyalarınız sorunsuz olarak korunmakta ve çıkabilecek zararlar da sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

 

Read more

Etiler Depolama

Etiler Depolama

İstanbul’da eşyaları muhafaza etme ve saklama çok önemli bir sorundur. Bu alanda faaliyet gösteren kurum sayısı çok azdır. Bu yüzden de profesyonel olarak bu hizmeti veren firmalarla iletişim kurarak çalışmalısınız. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermektedir. Birçok yerde bulunan depo ağımız sayesinde sizlere kaliteli bir depolama hizmeti vermekteyiz. Fiyat ve doluluk bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler, İstanbul’un en gözde semtlerinden biridir. Genelde geniş evlerin bulunduğu bu semtte her türlü büyüklükte eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Etiler depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı İstanbul’da verilebilecek en güvenli alanda saklayabilirsiniz. Depolarımız saklama koşullarına uygun ve uluslar arası standartların hepsini yerine getirerek hizmet veren bir mekandır. Tüm saklama işlemleriniz için bize başvurabilir ve her türlü eşyanızı saklamamızı sağlayabilirsiniz.

Planlı Taşıma

Depolama süreci plan gerektiren bir durumdur. Çünkü öncelikle eşyalarınızın depolara ulaştırılması gerekmektedir. Etiler depolama hizmetimiz için öncelikle sizlere eksper görevlisi yolluyoruz. Bu görevli tüm eşyalarınız hakkında ayrıntılı bir rapor hazırlıyor. Daha sonra da gerekli liste çıkarılarak eşyalarınızın miktarı belirleniyor. Bu işlemi tamamen ücretsiz olarak veriyoruz. Eşyalarınızın depolara güvenli şekilde ulaştırılması için planlama süreci çok önemlidir. Bu yüzden görevlilerimizin süreci yürütmesi adına önceden haber vermeniz gerekir.

Doğru Paketleme

Etiler depolama hizmeti alamdan önce eşyalarınızın paketlenmesi gerekir. Paketleme malzemesi taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vermeyecek kadar sağlam ve depolarımızda saklama aşamasında eşyalarınızı koruyacak kadar hassas olmalıdır. Bu yüzden dünya standartlarına sahip olan ve tüm kurumsal firmalar tarafından kullanılan paketleme malzemeleriyle sizlere hizmet veriyoruz. Böylece eşyalarınız bir zarar görmeden depolarımıza transfer ediliyor ve burada size geri alana kadar bekliyor.

Bakımlı Depolar

Depo alanlarımız sürekli olarak bakım işlemi görmektedir. Önceliğimiz eşyalarınıza zarar verecek bir durum olduğunda önlemlerimizi almaktır. Bu yüzden personellerimiz belli aralıklarla haşerelere ve eşyalarınıza zarar verecek diğer durumlara karşı ilaçlamalar yapmaktadır. Ayrıca depolarımız düzenli olarak havalandırılmakta ve her zaman uygun saklama koşulları sağlanmaktadır. Etiler depolama hizmetimiz boyunca en bakımlı ortamlarda eşyalarınızın saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Sigorta Sözleşmesi

Eşyalarınızın güvenli şekilde saklanması için sigorta sözleşmesi çok önemlidir. Eşyalarınızı anlaşma yaptığımız sigorta firmalarıyla imzaladığınız poliçeler ile güvence altına alabilirsiniz. Böylece saklama sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda olası tüm zararlar karşılanır. Eşyalarınızın bedeli sizlere zarar gördüğü oranda sigorta şirketi tarafından hiçbir karşılık beklemeden nakit olarak ödenir ve zararınız karşılanır.

Read more

Esenler Depolama

Esenler Depolama

Avrupa yakasındaki yüksek oranda nüfusun tüm hizmetlerini yerine getirmek zor bir süreçtir. Bunun için kurumsal bir firma olmak gerekir. Bu yüzden de her alanda hizmet veren firmaların kaliteli olması gerekir. Bu kadar geniş bir insan topluluğunun olduğu bölgelerde taşınma işlemleri de sık sık yaşanır. Bu yüzden de nakliye hizmeti veren lojistik firmaları bulunmalıdır. Ayrıca nakliye hizmeti dışında depolama hizmeti de profesyonel olmalıdır. Firmamız Esenler depolama alanımızla sizlere Avrupa yakasında güvenli bir ev ortamı sunuyor.

Esenler olarak anılan ve İstanbul Otogarı’na ev sahipliği yapan bu semtte sizlerin de kısa süreli ya da uzun süreli depolama işlemlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı en uygun saklama koşullarıyla saklıyor ve çözüme yönelik çalışma anlayışımızla depolarımızda eşyalarınıza büyük bir profesyonellik içinde sahip çıkıyoruz. Esenler depolama hizmeti almak için sizler de bir firma arayışı içindeyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşin Sırrı Planlama

Depolama işlemlerinde eşyalarınıza bir zarar gelmemesinin en önemli sebeplerinden biri planlama sürecidir. Çünkü depolama işlemi; uygun yerin hazırlanması, uygun koşulların sağlanması, paketleme işleminin yapılması, eşyaların depolara nakliye edilmesi ve güvenli ortamlarda saklanması sürecidir. Eksperlerimiz depolarımıza eşyalarınızı ulaştırmadan önce durum tespiti yaparak eylem planı hazırlıyor. Eylem planı kapsamında tüm eşyalarınız Avrupa yakasındaki adresinizden alınarak Esenlerd depolama alanımıza getirilerek güvenli şekilde belli bir plan dahilinde muhafaza ediliyor.

Paketleme Olmadan Asla

Depolama sürecinde doğru paketleme yapılmazsa eşyalarınız asla güvenli bir ortamda saklanmaz. Bu durumun farkında olan ekiplerimiz eşyalarınızı en özel malzemelerle paketlemekte ve eşyanızın türüne göre uygun paketi kullanmaktadır. Bu işlem eşyaların depoya nakliye edilmesinden önce adresinizde yapılır. Ayrıca gittiği yerde de eşyalarınız uygun saklama koşullarında güvenliği sağlayacak şekilde kalır.

Depo Bakımını İhmal Etmiyoruz

Depolarımızın her daim güvenli ve kaliteli saklama alanları olması için bakımları ihmal etmiyoruz. Bir saklama alanında eşyaları için en büyük sorunların başında haşereler gelmektedir. Bu canlılar eşyalarınızda yıpranma oluşturabilir. Bu yüzden tüm haşerelere karşı depolarımız ilaçlama şirketleri tarafından düzenli olarak ilaçlanır. Böylece eşyalarınız Esenler depolama alanımızda güven içinde sizleri bekler. Ayrıca temizlik işlemlerinin de sürekli yapılması toz ve uygunsuz ortamın getireceği sonuçlardan eşyalarınızı kurtarır.

 

 

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim