Evden Eve Nakliyat Depolama

Evden Eve Depolama

Eşya taşıma hizmeti; ülkemizde uzun yıllardan beri gelişigüzel şekilde yapılan ve taşıma işlemi sırasında eşyalara verilen zararlarda sorumluluk alınmayan bir sektördü. Ancak yaşanan gelişmeler ve kaliteli firmaların bu alanda büyümesiyle birlikte evden eve nakliyat depolama süreçlerinde alınan hizmetlerden memnuniyet arttı. Evinizi ya da ofisinizi taşırken artık hiçbir sorun yaşamadan süreci sonlandırabilirsiniz. Ayrıca bu süreç içinde gideceğiniz şehirde ya da bulunduğunuz yerde depo alanlarında eşyalarınızı sorunsuz olarak istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilir ve çok uygun fiyatlara eşyalarınızı evinizdeki gibi güvenle koruyabilirsiniz. Köklü bir firmadan aldığınız evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sizlere şu faydaları sağlayacaktır;
 • Eşyalarınızın taşınma işlemi profesyonel ekiplerce yapılacağı için size sadece oturup evinizin son halini hayal etmek kalır.
 • Paketleme işlemleriyle ve son kalite malzemelerle eşyalarınız taşıma işleminde yüklerken ya da indirirken hiçbir zarar görmez.
 • Son model araçlarla eşyalarınız yol durumundan etkilenmez ve sarsılmaya bağlı olan hiçbir yıpranmaya uğramaz.
 • Uzman ekipler tarafından demontaj ve montaj işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu durum da yeni evinizde de artı bir hizmet almanızı gerektirmez.
 • Eşyalarınızı saklama ihtiyacınız varsa geniş depolarda size özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Depoların 7 gün 24 saat güvenlik ile izlenmesi eşyalarınıza gelebilecek potansiyel zararları ortadan kaldıracaktır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz anda depolardan geri alabilir ve evinize nakliyesini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?

Evden eve nakliyat depolama hizmetinin en önemli safhalarından biri olan nakliye süreci hakkında sizlere ayrıntılı bilgi verelim. Uzun yılların getirdiği deneyimlerle şu uygulamaları hayata geçiriyoruz:
 • Eşyalarınız Listelenir: Hizmet almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz verdiğiniz bir tarihte eksper görevlimiz evinize gelir. Bu hizmet sırasında profesyonel görevlimiz evinizdeki eşyaların hepsini listeye ekler. Daha sonra sizin de kontrollerinizle onaylanır ve karşılıklı imzalar atılır.
 • Eşyalarınız Güvence Altına Alınır: Taşıma işleminin en can alıcı noktası eşyalarınızın güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte eşyalarınız yapılan listeye göre sigorta sözleşmesine eklenir. İmzaladığınızda taşıma işlemi sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararda eşyalarınız güvence altına alınır. Bir zarar durumunda hemen size gerekli ödemeler yapılır.
 • Doğru Paketleme Malzemesi Kullanılır: Ekiplerimiz taşıma işleminden bir gün önce ya da taşıma gününde plan dahilinde kaliteli bir malzemeyle eşyalarınızı paketler. Paketleme malzemeler Avrupa kalite standartlarından geçmiş olan ürünlerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat depolama işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir olumsuz durum gelmez.
 • Son Model Taşıma Araçları Kullanılır: Taşıma gününde evinize gelen ekipler son model taşıma araçlarla nakliye işlemini yaparlar. Evinizin konumu uygun olması durumunda ise asansörlü araçlar ile taşıma işlemi daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde tamamlanır. Ayrıca gerekli transfer işlemleri de önceden planlanır ve eşyalarınız güvenilir araçlarla gideceğiniz yere ulaştırılır.
 • Montaj İşlemi Yapılır: Marangozlarımız gidilen adreste eşyalarınız yerleşirken bir taraftan da
  kurulması gereken eşyaların montajını yapar. Daha sonra kalite kontrolü yapılan eşyaların
  tam performans çalışması sağlanır. İstediğiniz yere kurulan tüm eşyalarınız yeni evinizde sizi
  bekliyor olur.

Depolama İşlemi Nasıl Olur?

Evden eve depolama hizmetinin bir parçasıdır. Yani sizler evinizi taşırken depolama hizmeti de alabilirsiniz. Şimdi sizlere depolama hizmetimizin ayrıntılarından bahsedelim:
 • Yüksek Güvenlik Teknolojisi: Depo alanlarımızda ileri teknoloji unsurları vardır. Olası bir
  yangına karşı erken uyarı sistemlerimiz eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzlukları
  ortadan kaldırır. Ayrıca 7/24 izlenen kameralarımız ile olası bir hırsızlık durumunda hemen
  gerekli yerler sistem tarafından bilgilendirilir ve hemen müdahale edilir.
 • 7/24 Güvenlik: Depo alanlarımızın girişlerinde ve iç kısımlarında 7 gün 24 saat görev başında
  olan güvenlik görevlilerimiz vardır. Güvenliklerimiz profesyonel şirketlerle anlaşmalı olarak işe
  aldığımız uzman personellerdir.
 • İlaçlama Hizmeti: Depo alanlarımız eşyalarınıza zarar verecek her türlü börtü böcekten
  korunmaktadır. Bunun için mevsimsel olarak olası tehlikelere karşı profesyonel ilaçlama
  firmaları tarafından düzenli aralıklarla ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Bu durum da
  eşyalarınızın olası zararlarını ortadan kaldırır.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarımız evden eve nakliyat depolama hizmeti için
  son derece geniştir. Eşyalarınız size özel ayrılan bölümde uzun bir süre boyunca ferah bir
  ortamda muhafaza edilir.
Read more

Evden Eve Depolama

Evden Eve Depolama

Eşyalarınızı taşınma durumunda ya da fazlalık olması sebebiyle güvenli bir yerde depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden de evden eve depolama hizmeti alarak eşyalarınızın en güvenli ortamlarda muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Boysal Depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı evinizden belirlediğimiz tarihte alıyoruz ve güvenli depolarımıza ulaştırarak en uygun saklama koşullarında kendi evinizdeki gibi saklıyoruz. Üstelik istediğiniz kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Bizden alacağınız eşya depolama hizmeti profesyonel olacaktır. Bu kapsamda sizlere vereceğimiz hizmet sırasında olası sorunların yaşanmaması adına tüm önlemleri alıyoruz. Bu yüzden eşya depolama hizmetinde dikkat ettiğimiz hususlar şu şekildedir;

 • Evden eve depolama hizmetini güvenilir bir firmadan almanız şarttır. Boysal depolama uzun yılların verdiği güvenle eşyalarınızı en güvenli ortamda sizin adınıza saklamaktadır.
 • Firmamız nakliyat ve depolama anlamında tüm donanımlara sahiptir. Profesyonel kadrosu ve gelişmiş hizmet anlayışı sayesinde tüm eşyalarınız güvenle saklanır.
 • Eşyalarınızı sakladığımız depolarımız uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Bunun için depolarımızı yerinde inceleyebilir ve uygun saklama koşullarına sahip olduğumuzu görebilirsiniz.
 • Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bir sorunuz olduğunda ya da eşyalarınızla ilgili bir destek istediğinizde günün her anı bize ulaşabilir ve müşteri hizmetleri departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm detaylara dikkat ederek evden eve depolama hizmetiyle eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyoruz.

Profesyonel Evden Eve Depolama

Nakliye süreçlerinin tümünde olduğu gibi eşya depolama sürecinde de profesyonel bir yaklaşım olmalıdır. Eşyalarınızın saklama ortamı hakkında sizlere şu detayları aktaralım:

 • İleri Teknoloji Güvenliği: Bir depo alanında en önemli detay güvenlik işlemleridir. Çünkü içeride değerli eşyalarınız olduğu için her zaman güvenilir bir ortam olması şarttır. Bunun için de Boysal Depolama alanları ileri teknoloji güvenliği ile korunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 izlenen güvenlik kameralarıyla denetlenmektedir. Ayrıca hızlı alarm sistemiyle bir giriş ya da bir yangın gibi durumlarda hemen gerekli uyarılar yapılır. Böylece kısa sürede tüm önlemler alınır. Bununla birlikte güvenlik ekiplerimiz sürekli olarak depo alanlarımızda beklemektedir.
 • Uygun Saklama Koşulları: Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında barındırılması çok önemlidir. Çünkü uygunsuz ortamlarda saklanan eşyalar zarar görebilir. Firmamız eşyalarınızın tüm süreç boyunca hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Bu kapsamda eşyalarınızın etkili bir şekilde saklanabilmesi için öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolarımız olduğunu belirtelim.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarının geniş olması çok önemlidir. Evden eve depolama hizmetin kapsamında eşyalarınız sizin için ayrılan geniş depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Ayrıca alan geniş olduğu için eşyalarınızın kontrolü belirli aralıklarla uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Sorunsuz Nakliye: Eşyalarınızı evinizden alarak depolama alanlarına ulaştırmak da bizim sorumluluk alanımıza girmektedir. Öncelikle eşyalarınızın eksper görevlimiz tarafından belirlenmesi gerekir. Sonrasında gerekli ekipmanlar ve ekipler oluşturularak eşyalarınız paketlenir. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız son teknoloji araçlarımıza istiflenir. İstifleme işleminden sonra da eşyalarınızın nakliye işlemi gerçekleşir. Gerektiğinde asansörlü araçlarımızı da işe koşan ekiplerimiz güvenle eşyalarınızı depolanacakları alanlara iletir.
 • Uygun Fiyat: Evden eve depolama hizmetimiz sizlere en kaliteli ve en uygun fiyat ekseninde sunulmaktadır. Son teknolojilerle donatılmış geniş depo alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar en uygun fiyatlarla saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması için gerekli fiyat bilgisini eksper görevlimizin oluşturduğu rapor dahilinde alabilirsiniz. Oluşturulan bu raporda karşılıklı olarak imzalama yapılır ve gerekli sigortalama bedeli de sizlere ayrıntılı olarak iletilir.

Boysal Depolama Evden Eve Depolama Hizmetiyle Tanışın

Evden eve depolama hizmeti profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Boysal Depolama ile bu hizmeti aldığınızda kazançlarınızı şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Eşyalarınız uzun yıllara dayanan depolama tecrübesi ile kendi evinizdeki gibi saklanır. Güvenilir ortamlarda muhafaza edilen eşyalarınızı gönül rahatlığıyla güvenli depolarımıza emanet edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın saklandığı süre boyunca gerekli tüm bilgileri bizden alabilirsiniz. 7/24 müşteri desteği servisimiz ile sizlere her zaman eşyalarınız hakkında bilgi verebiliriz.
 • Eşya depolama paketlerimiz arasında özgürce geçiş yaparak farklı sürelerde depolarımızda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Nakliye sürecinde sağladığımız destek ile eşyalarınızı depo alanlarımıza güvenle ulaştırıyoruz. Evden eve depolama hizmeti aldığınızda eşyalarınız süreç sonunda verdiğimiz adrese tekrar uzman ekiplerimizin gözetiminde en kısa sürede ulaştırılmaktadır.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim