Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları 

Firmamız İstanbul sınırları içinde eşya depolama hizmeti vermektedir. Sizlere vereceğimiz hizmette ev eşyası depolama fiyatları her zaman sabit bir politikayla sunulmaktadır.  Tüm müşterilerimize ev eşyası ya da ofis eşyalarınız için en acil anlarda etkili çözümler sunmaktayız. Sizler de bir anda iş değişikliği yapmak zorunda olduğunuzda ya da başka bir yere taşınmanız gerektiğinde depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanlarımızda tüm ev eşyalarınız güvenli bir ortamda bulunur. Böylece dışarıda gelebilecek tüm etkiler ortadan kaldırılır. Eşyalarınız için sigortalı bir şekilde dezenfekte işlemi görmüş bir ortam sunmaktayız. 

Eşya depolama sürecinde sadece saklama konusunda değil, sizlere aynı şekilde geri vermeye yönelik garanti de veriyoruz. Eşya depolama fiyatları eşyaların yapı, miktar ve hassasiyet özelliklerine göre belirlenir.  Bizimle iletişime geçtiğiniz anda ekiplerimiz evlerinize incelemeye gelir. Daha sonra yapılan değerlendirme sonucunda size en uygun olacak şekilde bir fiyat teklifi verilir. Fiyatın içinde eşyalarınızın size aynı şekilde teslim edilmesi ve güvenli ortamda istediğiniz süre boyunca saklanması vardır. 

Güvenilir Eşya Depolama 

Firmamızın en önemli özelliklerinden biri de her ay düzenli olarak depolama alanlarının ilaçlanmasıdır. Bu sayede tüm müşterilerimize güvenilir eşya depolama hizmeti vermekteyiz.  Eşyalarınızı teslim almadan önce yerinde ambalajlarla paketlemektedir. Daha sonra tüm ürünlere bir numara verilir. Size ürünleriniz geri teslim edilirken bir sorun çıkmaması adına aynı numaralarla teslimi yapılmaktadır.  Bu sayede bize emanet ettiğiniz tüm eşyalar aynı şekilde size sağlam olarak geri verilir. 

Eşya depolama hizmeti öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonra sizlerin uygun olduğu bir anda randevu belirlenir. Firmamız 24 saat içinde eksper görevlilerini inceleme garantisi vermektedir.  Bu işlem sırasında eşyalarınızın kaplayacağı alan metreküp olarak belirlenir.  Bu inceleme sürecinde eşyalarınızın yapısına göre ambalaj türü, hassasiyet durumları ve saklanacakları ortama da önceden karar verilir.  Tüm bu süreçler sonucunda ev eşyası depolama fiyatları belirlenerek size bir teklif yapılır. Eşyalarınızı istediğiniz süreler boyunca depolarımızda saklayabilirsiniz. Firmamız ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve bazı parça eşyalarınızın muhafaza edilmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Ev Eşyası Depolama Firmaları 

İstanbul’da hizmet veren sayılı ev eşyası depolama firmaları arasında bulunan şirketimiz; ev eşyalarınızı, ofislerinizi, iş yerinizdeki malzemeleri, kolilerinizi ve parça eşyalarınızı yüksek güvenilirliğe sahip eşya depolarında saklamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız eşyalarınızı güvenliği adına tüm önlemleri almaktadır. Zor bir durumda eşyalarınızı nereye bırakacağınız konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. 

Ev ya da ofis tadilatınız varsa, fazla eşyalarınız bulunuyorsa ve yeni eşyalarınızı aldıktan sonra eski eşyalarınızı atmak istemiyorsanız eşya depolama firmaları arasından öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz. Depolama alanlarımız 24 saat boyunca kamera sistemiyle korunmaktadır. Ayrıca size özel saklama seçeneklerimiz olduğunu da belirtelim.  Firmamızın hizmet anlayışında her zaman öncelikle müşteri memnuniyeti vardır. Personellerimiz bu alanda profesyonel ve depolama alanlarımız da tüm koşullardan korunaklıdır. 

Güvenilir eşya depolama hizmetimizden yararlanabilmeniz için tüm malzemeler kullanım şekline göre kategorize edilir. Daha sonra tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenir. Sonrasında küçük eşyalarınız kolilere koyulur. Paketleme işlemi sonunda tüm ürünleriniz mühürlenerek depolarımızda en uygun alanlara yerleştirilir. 

Parça Eşya Depolama 

Firmamız ev eşyası depolama fiyatları konusunda daha kolaylıklar yapmak adına evinizdeki parça eşyalarınızın da depolanma süreçlerini yürütür. Her insan belli zamanlarda bazı eşyalarının depolanmasını isteyebilir.  Bu yüzden eşyalarınızın kapladığı alan ne olursa olsun depolarımızda yer bulabilirsiniz. 

Parça eşya depolama sürecinde öncelikle sizlere ambalajlama işlemi uygulanır. Daha sonra belirtilen eşyalar en uygun malzemelerle paketlenir. Hazırlandıktan sonra tüm eşyalarınız depolama alanlarımıza nakliye edilir.  Nakliye araçları ve taşıma işlemi firmamız bünyesinde sizlere destek olmaktadır.  

Parça Eşya Depolama Fiyatları 

Boysal Lojistik parça eşya depolama fiyatları konusunda da en uygun bedellerle hizmet vermektedir. Her firmada fiyatların değiştiği bir sektörde firmamız her zaman kaliteli ve uygun maliyetli hizmet vermesiyle bilinmektedir. Eşyalarınız alınmadan inceleme sırasında ortaya çıkarılan liste iki tarafa da verilir. 

Paketleme işlemi de nakliye sürecinde ve saklamada çizilme ya da kırılma gibi durumları ortadan kaldırır. Paketleme, nakliye ve saklama gibi tüm detaylar ev eşyası depolama fiyatları dahilinde sizlere sunulur. Tüm fiyat bilgileri için 444 49 46 numarası üzerinden Boysal Depolama müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Read more

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Eşyalarınız sizin için her zaman hem maddi hem de manevi olarak önemlidir. Bu yüzden de eşyalarınızı her zaman bakımlı tutmak istersiniz. Ancak bazı durumlarda eşyalarınızı farklı alanlarda muhafaza etmeniz gerekir. Bu durumda ortak alanlarda eşyalarınıza zarar gelebilir. Bunun dışında depolama alanlarınızda koşullar kötü olduğu için eşyalarınızın başına birtakım olumsuzluklar gelebilir. Tüm bunların önüne geçebilmek için depolama hizmeti alabilirsiniz. Çünkü depolama konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmalar ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte depolama alanları da çağdaş yaklaşımlara uygun olarak oluşturulmaktadır. Bir depolama hizmetinin niteliği şöyle olur;

 • Depolama alanları üst düzey güvenlik önlemleriyle korunur. Bu sayede saklama esnasında üçüncü şahıslar tarafından eşyalarınızın çalınması ya da zarar verilmesi söz konusu olmaz.
 • Eşyalarınızı depo alanlarınızda saklarken ortamlar her zaman sağlıklıdır ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği uygun koşullarda saklanır. Bu sayede eşyalarınız bir zarar görmez.
 • Güvenlik önlemleri sayesinde depolama hizmeti kamera sistemleri ile sürekli izlenen alanlarda yapılır.
 • Alanların ilaçlama ve bakım çalışmalarıyla temizlik hizmetleri her zaman zamanında yapılır. Bu durum da eşyalarınızın sürekli olarak ilk günkü haliyle kalmasını sağlar.
 • Nakliye firmaları eşyalarınızı depolama alanına kadar taşır. Bu aşamada paketleme ve taşıma ile yerleştirme işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu da eşyalarınızın taşıma işleminin sizin tarafınızdan yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Eşyalarınızı kaliteli depolama alanlarında saklarsanız dışarıdan gelen hiçbir etkiye maruz kalmazlar.

Depolama hizmetini almak istiyorsanız öncelikle bu konuda profesyonel olan bir firma bulmalısınız. Aksi halde depolama sırasında eşyalarınızın başına belli zararlar gelebilir.

Kaliteli Depolama Hizmeti Nasıl Olur?

Bir depolama hizmeti kaliteli olabilmesi için bazı özellikler barındırmalıdır. Bunun için depolama hizmetinin niteliği hakkında konuşalım:

 • Güvenlik Önlemleri Üst Düzey Olmalıdır: Kiralık depolama alanlarında sizlerin birçok eşyası bulunacaktır. Bu yüzden depolama alanlarının güvenlik önlemleri üst düzey olmalıdır. Eşyalarınızın olduğu alanlar sürekli olarak kamera sistemleriyle izlenmeli ve güvenlik görevlileri 7 gün 24 saat görevinin başında bulunmalıdır. Aksi halde eşyalarınızın güvenliği sağlanamaz. Ayrıca yangın söndürme sistemleri ve erken haber verme sistemi faal durumda olmalıdır.
 • Sigorta Yapılmalıdır: Eşyalarınızın saklama sürecinde güvence altına alınması çok önemlidir. İşte bu işlem de eşyalarınızın sigortalanması ile olur. Eksper görevlisi geldiğinde eşyalarınızın bir listesini yapar. Bu listeye göre eşyalarınıza bir sigorta değeri biçilir. Saklama işleminde başına bir zarar gelmesi durumunda sigorta şirketi tüm zararı karşılayacaktır.
 • Eşyalarınız Depo Alanına Götürülmelidir: Kaliteli bir depolama şirketi sizin eşyalarınızı adresinize gelerek paketler. Daha sonra eşyalarınızı uzman personeller araçlara yükler ve depolama alanına götürür. Depolama hizmeti karşılığında kiraladığınız alana tüm eşyalarınız yerleştirilir. Bu sayede de eşyalarınızın güvenliği firma tarafından sağlanmış olur.
 • Depolar Steril ve Dayanıklı Olmalıdır: Bir depolama alanının en önemli özelliği sağlıklı bir ortam olmasıdır. Sağlıklı teriminin açılımı ise eşyaların zarar görmesini ve zaman içinde yıpranmasını engelleyecek derecede havalandırılması ve uygun oda sıcaklığında olmasıdır. Ayrıca depolama alanları doğal olaylara karşı her zaman dayanıklı olmalıdır. Depoların yalıtım ve izolasyon çalışmaları yapılmalı ve düzenli olarak bakımları sağlanmalıdır. Ayrıca böceklerden eşyalarınıza gelecek belli zararlar için mevsimsel olarak ilaçlamalar yapılmalıdır.

Yukarıda belirttiğimiz tüm bu detaylar bir depolama şirketinden alacağınız hizmetin kalitesini ortaya koyacaktır. Eşyalarınızı bu anlayışla çalışan bir şirkete gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Böylece başka yerlerde eşyalarınızda aklınız kalacağına rahat bir şekilde eşyalarınızı düşünmeden hayatınıza devam edebilir ve geri geldiğinizde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz.

Boysal Depolama Güvencesini Test Ettiniz mi?

Bir depolama hizmeti aldığınızda Boysal Depolama firmasının hizmetini test ettiniz mi? Boysal Depolama;

 • Avrupa standartlarına ve tüm yönetmeliklere uygun bir depolama alanına sahiptir. Ayrıca depolama alanındaki tüm çalışmalarını çağın gereklerine uygun olarak yapar.
 • Eşyalarınız son model araçlarla evinizden alınarak depolama alanlarına getirilir.
 • Güvenlik personelleri eşyalarınızı sürekli olarak takip eder ve kameralarla alanlar denetim altındadır.
 • Geniş depolama alanlarında ve son mühendislik yöntemleriyle inşa edilmiş depolarda eşyalarınız her türlü etkiye karşı koruma altındadır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre zarfı boyunca saklayabilirsiniz. Ayrıca anlaşma sürenizi değiştirmek istediğinizde paketler arası geçiş yapabilirsiniz.
 • Ev ve ofis eşyalarınızın güvenle size teslim edileceği güne kadar size özel kiralık alanlarda hassas şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.
Read more

Depo Kiralama

Depo Kiralama

İş yeri ya da ev eşyalarınızı muhafaza etmek için depo ihtiyacınız her zaman olabilir. Bazen eşyalarınızı geçici olarak saklama konusunda insanlar uygun alanlar bulamayabilirler. İşte bu durumda işin içine depo kiralama hizmeti girmektedir. İş değişikliği ya da ara verme sonucunda ofisiniz ya da iş yerinizdeki eşyaları belli bir depoda saklamanız gerekebilir. İşte bu durumda gelişmiş bir depolama firmasından kiralık bir alan bulmanız gerekir. Bu firmalar sizlere depolama konusunda çok iyi fırsatlar sunacaktır. Boysal Depolama sizlere kiralık depolama hizmeti vermektedir;

 • Eşyalarınızın başınıza bela olmasını istemiyorsanız ve eşyalarınız için güç kullanmaktan kaçınıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
 • Alanında uzman ekiplerimiz ve kaliteli araçlarımız ile geniş depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği ultra güvenli depolarımızda sizin için biçilmiş kaftandır.

Boysal Depolama olarak depo kiralama hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere verdiğimiz hizmet ve depolama alanlarımız hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Sizler de misafirimiz olursanız depolama alanlarımızı ziyaret edebilir ya da çalışma ortamlarımıza ait fotoğrafları da görebilirsiniz. Böylece sizler de eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz süre boyunca en uygun fiyatlarla depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Avrupa Standartlarında Kiralık Depolarımızla Tanışın

Depo kiralama hizmetimiz hakkında sizlere bilgi verelim. Bizimle çalışacaksanız nasıl bir kaliteyle ortak çalışma yürüttüğünüzü bilmeniz sizin de hakkınızdır. Bu yüzden size kiralayacağınız alanlar hakkında ayrıntılı bilgi verelim:

 • Steril Ortamlar: Depolarımızın en önemli özelliklerinden bir steril ortamlar olmalarıdır. Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi adına görevlilerimiz düzenli olarak depolarımızı temizler ve sürekli olarak havalandırır. Sizlerin kiraladığı alanlar her zaman gerekli şekilde ilaçlanır ve böylece mevsimsel sebepler yüzünden eşyalarınıza zarar verecek canlıların ortama girişi engellenir.
 • Yeterli Alt Yapı: Depo alanlarımızın boyutları depo kiralama hizmeti alabileceğiniz en geniş boyutlara sahiptir. Yani eşyalarınız geniş ortamlarda muhafaza edilmektedir. Böylece başka eşyaların teması ve zaman içinde zarar vermesi gibi durumlar söz konusu değildir. Ayrıca yağmur, sel ya da fırtına gibi doğal olaylara karşı da depolarımız korunaklı olarak inşa edilmiştir. İyileştirme ve bakım çalışmaları da düzenli olarak uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca üst düzey yalıtıma sahip ortamlarımız sayesinde depolarımız her zaman oda sıcaklığına uygun koşullarda kalmaktadır.
 • Avantajlı Paketler: Eksper görevlilerimizin eşyalarınızı belirlemesinden sonra sizlere bir fiyat teklif sunulur. Depo kiralama hizmetimizde eşyalarınız kaliteli bir ortamda muhafaza edilmektedir. Sizlere sunulan avantajlı paketlerde farklı süre zarflarında kiralama hizmeti vardır. İsterseniz zaman içinde paket değişikliği yapmanız durumunda eski avantajlardan yeniden yararlanabilirsiniz. Bu konuda tamamen esnek olan firmamız tüm şartları size kiralama işleminden önce sunmaktadır.
 • Size Özel Güvenli Alanlar: Kiraladığınız depo alanları sadece size özeldir. Herkese özel bölümlerde eşyalarınız planlı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu alanlar sürekli kamera ile canlı kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca görevliler tarafından bu kayıtlar sürekli olarak izlenmektedir. Kapıdaki güvenlik görevlileri ise olası durumlara karşı her zaman tecrübeli ve hazırlıklıdır. Yangın gibi durumlara karşı acil haber sistemi tüm sorunları engelleyecek yapıdadır. Deprem etütleri yapılan depo alanlarımız doğal afetlere karşı da korunaklı olacak şekilde yapılmıştır.

Boysal Depolama ile Depolarınızı Kiralayın

Depo kiralama hizmetinizi Boysal Depolama tecrübesiyle alırsanız sizi bekleyen bazı ödüller bulunmaktadır:

 • Bizimle çalışırsanız yüksek teknolojiye sahip depolama alanlarında eşyalarınız güven içinde saklanır.
 • Eksper görevlimiz tüm eşyalarınızın listesini yapar ve sizlerin tüm eşyaların güvence altına almak için sigortalama sözleşmesini oluşturuyoruz ve size sunarak imzalıyoruz.
 • Eksper görevlimizin belirlemeleri sonunda size en uygun paketleri ve fiyatları vereceğimizi garanti ediyoruz.
 • Yüksek güvenlikli araçlarımız ile eşyalarınız kiraladığınız depolara tarafımızdan ulaştırılır. Ayrıca nakliye ve yerleştirme işlemleri de uzman personellerimiz tarafından kolayca gerçekleştirilir.
 • İstediğiniz anda eşyalarınızı depolarımızdan aldırma şansınız vardır. Ayrıca eşyalarınızı teslimatı da bizzat uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Personellerimiz bu alanda eğitimlerini tamamlamış ve uzun yıllardan beri depo kiralama ve nakliye hizmetinde yer alan kişilerdir.
Read more

Evden Eve Nakliyat Depolama

Evden Eve Depolama

Eşya taşıma hizmeti; ülkemizde uzun yıllardan beri gelişigüzel şekilde yapılan ve taşıma işlemi sırasında eşyalara verilen zararlarda sorumluluk alınmayan bir sektördü. Ancak yaşanan gelişmeler ve kaliteli firmaların bu alanda büyümesiyle birlikte evden eve nakliyat depolama süreçlerinde alınan hizmetlerden memnuniyet arttı. Evinizi ya da ofisinizi taşırken artık hiçbir sorun yaşamadan süreci sonlandırabilirsiniz. Ayrıca bu süreç içinde gideceğiniz şehirde ya da bulunduğunuz yerde depo alanlarında eşyalarınızı sorunsuz olarak istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilir ve çok uygun fiyatlara eşyalarınızı evinizdeki gibi güvenle koruyabilirsiniz. Köklü bir firmadan aldığınız evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sizlere şu faydaları sağlayacaktır;
 • Eşyalarınızın taşınma işlemi profesyonel ekiplerce yapılacağı için size sadece oturup evinizin son halini hayal etmek kalır.
 • Paketleme işlemleriyle ve son kalite malzemelerle eşyalarınız taşıma işleminde yüklerken ya da indirirken hiçbir zarar görmez.
 • Son model araçlarla eşyalarınız yol durumundan etkilenmez ve sarsılmaya bağlı olan hiçbir yıpranmaya uğramaz.
 • Uzman ekipler tarafından demontaj ve montaj işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu durum da yeni evinizde de artı bir hizmet almanızı gerektirmez.
 • Eşyalarınızı saklama ihtiyacınız varsa geniş depolarda size özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Depoların 7 gün 24 saat güvenlik ile izlenmesi eşyalarınıza gelebilecek potansiyel zararları ortadan kaldıracaktır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz anda depolardan geri alabilir ve evinize nakliyesini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?

Evden eve nakliyat depolama hizmetinin en önemli safhalarından biri olan nakliye süreci hakkında sizlere ayrıntılı bilgi verelim. Uzun yılların getirdiği deneyimlerle şu uygulamaları hayata geçiriyoruz:
 • Eşyalarınız Listelenir: Hizmet almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz verdiğiniz bir tarihte eksper görevlimiz evinize gelir. Bu hizmet sırasında profesyonel görevlimiz evinizdeki eşyaların hepsini listeye ekler. Daha sonra sizin de kontrollerinizle onaylanır ve karşılıklı imzalar atılır.
 • Eşyalarınız Güvence Altına Alınır: Taşıma işleminin en can alıcı noktası eşyalarınızın güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte eşyalarınız yapılan listeye göre sigorta sözleşmesine eklenir. İmzaladığınızda taşıma işlemi sırasında ortaya çıkabilecek her türlü zararda eşyalarınız güvence altına alınır. Bir zarar durumunda hemen size gerekli ödemeler yapılır.
 • Doğru Paketleme Malzemesi Kullanılır: Ekiplerimiz taşıma işleminden bir gün önce ya da taşıma gününde plan dahilinde kaliteli bir malzemeyle eşyalarınızı paketler. Paketleme malzemeler Avrupa kalite standartlarından geçmiş olan ürünlerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat depolama işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir olumsuz durum gelmez.
 • Son Model Taşıma Araçları Kullanılır: Taşıma gününde evinize gelen ekipler son model taşıma araçlarla nakliye işlemini yaparlar. Evinizin konumu uygun olması durumunda ise asansörlü araçlar ile taşıma işlemi daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde tamamlanır. Ayrıca gerekli transfer işlemleri de önceden planlanır ve eşyalarınız güvenilir araçlarla gideceğiniz yere ulaştırılır.
 • Montaj İşlemi Yapılır: Marangozlarımız gidilen adreste eşyalarınız yerleşirken bir taraftan da
  kurulması gereken eşyaların montajını yapar. Daha sonra kalite kontrolü yapılan eşyaların
  tam performans çalışması sağlanır. İstediğiniz yere kurulan tüm eşyalarınız yeni evinizde sizi
  bekliyor olur.

Depolama İşlemi Nasıl Olur?

Evden eve depolama hizmetinin bir parçasıdır. Yani sizler evinizi taşırken depolama hizmeti de alabilirsiniz. Şimdi sizlere depolama hizmetimizin ayrıntılarından bahsedelim:
 • Yüksek Güvenlik Teknolojisi: Depo alanlarımızda ileri teknoloji unsurları vardır. Olası bir
  yangına karşı erken uyarı sistemlerimiz eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzlukları
  ortadan kaldırır. Ayrıca 7/24 izlenen kameralarımız ile olası bir hırsızlık durumunda hemen
  gerekli yerler sistem tarafından bilgilendirilir ve hemen müdahale edilir.
 • 7/24 Güvenlik: Depo alanlarımızın girişlerinde ve iç kısımlarında 7 gün 24 saat görev başında
  olan güvenlik görevlilerimiz vardır. Güvenliklerimiz profesyonel şirketlerle anlaşmalı olarak işe
  aldığımız uzman personellerdir.
 • İlaçlama Hizmeti: Depo alanlarımız eşyalarınıza zarar verecek her türlü börtü böcekten
  korunmaktadır. Bunun için mevsimsel olarak olası tehlikelere karşı profesyonel ilaçlama
  firmaları tarafından düzenli aralıklarla ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Bu durum da
  eşyalarınızın olası zararlarını ortadan kaldırır.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarımız evden eve nakliyat depolama hizmeti için
  son derece geniştir. Eşyalarınız size özel ayrılan bölümde uzun bir süre boyunca ferah bir
  ortamda muhafaza edilir.
Read more

Evden Eve Depolama

Evden Eve Depolama

Eşyalarınızı taşınma durumunda ya da fazlalık olması sebebiyle güvenli bir yerde depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden de evden eve depolama hizmeti alarak eşyalarınızın en güvenli ortamlarda muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Boysal Depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı evinizden belirlediğimiz tarihte alıyoruz ve güvenli depolarımıza ulaştırarak en uygun saklama koşullarında kendi evinizdeki gibi saklıyoruz. Üstelik istediğiniz kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Bizden alacağınız eşya depolama hizmeti profesyonel olacaktır. Bu kapsamda sizlere vereceğimiz hizmet sırasında olası sorunların yaşanmaması adına tüm önlemleri alıyoruz. Bu yüzden eşya depolama hizmetinde dikkat ettiğimiz hususlar şu şekildedir;

 • Evden eve depolama hizmetini güvenilir bir firmadan almanız şarttır. Boysal depolama uzun yılların verdiği güvenle eşyalarınızı en güvenli ortamda sizin adınıza saklamaktadır.
 • Firmamız nakliyat ve depolama anlamında tüm donanımlara sahiptir. Profesyonel kadrosu ve gelişmiş hizmet anlayışı sayesinde tüm eşyalarınız güvenle saklanır.
 • Eşyalarınızı sakladığımız depolarımız uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Bunun için depolarımızı yerinde inceleyebilir ve uygun saklama koşullarına sahip olduğumuzu görebilirsiniz.
 • Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bir sorunuz olduğunda ya da eşyalarınızla ilgili bir destek istediğinizde günün her anı bize ulaşabilir ve müşteri hizmetleri departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm detaylara dikkat ederek evden eve depolama hizmetiyle eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyoruz.

Profesyonel Evden Eve Depolama

Nakliye süreçlerinin tümünde olduğu gibi eşya depolama sürecinde de profesyonel bir yaklaşım olmalıdır. Eşyalarınızın saklama ortamı hakkında sizlere şu detayları aktaralım:

 • İleri Teknoloji Güvenliği: Bir depo alanında en önemli detay güvenlik işlemleridir. Çünkü içeride değerli eşyalarınız olduğu için her zaman güvenilir bir ortam olması şarttır. Bunun için de Boysal Depolama alanları ileri teknoloji güvenliği ile korunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 izlenen güvenlik kameralarıyla denetlenmektedir. Ayrıca hızlı alarm sistemiyle bir giriş ya da bir yangın gibi durumlarda hemen gerekli uyarılar yapılır. Böylece kısa sürede tüm önlemler alınır. Bununla birlikte güvenlik ekiplerimiz sürekli olarak depo alanlarımızda beklemektedir.
 • Uygun Saklama Koşulları: Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında barındırılması çok önemlidir. Çünkü uygunsuz ortamlarda saklanan eşyalar zarar görebilir. Firmamız eşyalarınızın tüm süreç boyunca hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Bu kapsamda eşyalarınızın etkili bir şekilde saklanabilmesi için öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolarımız olduğunu belirtelim.
 • Geniş Depolama Alanları: Depolama alanlarının geniş olması çok önemlidir. Evden eve depolama hizmetin kapsamında eşyalarınız sizin için ayrılan geniş depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Ayrıca alan geniş olduğu için eşyalarınızın kontrolü belirli aralıklarla uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Sorunsuz Nakliye: Eşyalarınızı evinizden alarak depolama alanlarına ulaştırmak da bizim sorumluluk alanımıza girmektedir. Öncelikle eşyalarınızın eksper görevlimiz tarafından belirlenmesi gerekir. Sonrasında gerekli ekipmanlar ve ekipler oluşturularak eşyalarınız paketlenir. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız son teknoloji araçlarımıza istiflenir. İstifleme işleminden sonra da eşyalarınızın nakliye işlemi gerçekleşir. Gerektiğinde asansörlü araçlarımızı da işe koşan ekiplerimiz güvenle eşyalarınızı depolanacakları alanlara iletir.
 • Uygun Fiyat: Evden eve depolama hizmetimiz sizlere en kaliteli ve en uygun fiyat ekseninde sunulmaktadır. Son teknolojilerle donatılmış geniş depo alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar en uygun fiyatlarla saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması için gerekli fiyat bilgisini eksper görevlimizin oluşturduğu rapor dahilinde alabilirsiniz. Oluşturulan bu raporda karşılıklı olarak imzalama yapılır ve gerekli sigortalama bedeli de sizlere ayrıntılı olarak iletilir.

Boysal Depolama Evden Eve Depolama Hizmetiyle Tanışın

Evden eve depolama hizmeti profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Boysal Depolama ile bu hizmeti aldığınızda kazançlarınızı şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Eşyalarınız uzun yıllara dayanan depolama tecrübesi ile kendi evinizdeki gibi saklanır. Güvenilir ortamlarda muhafaza edilen eşyalarınızı gönül rahatlığıyla güvenli depolarımıza emanet edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın saklandığı süre boyunca gerekli tüm bilgileri bizden alabilirsiniz. 7/24 müşteri desteği servisimiz ile sizlere her zaman eşyalarınız hakkında bilgi verebiliriz.
 • Eşya depolama paketlerimiz arasında özgürce geçiş yaparak farklı sürelerde depolarımızda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Nakliye sürecinde sağladığımız destek ile eşyalarınızı depo alanlarımıza güvenle ulaştırıyoruz. Evden eve depolama hizmeti aldığınızda eşyalarınız süreç sonunda verdiğimiz adrese tekrar uzman ekiplerimizin gözetiminde en kısa sürede ulaştırılmaktadır.
Read more

Eşya Depolama

İnsanlar için en sancılı süreçlerden biri taşınmadır. Evinizi bir yerden başka bir yere taşırken birçok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Evinizi belirlediğiniz tarihlerin dışında boşaltmanız gerekebilir. Bu durumlarda ise eşyalarınızın akıbeti sizin için en büyük sorunların başında gelir. Eşya depolama hizmeti sayesinde bu dertlerin hepsinden kolayca kurtulabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti;

 • Belli bir süre boyunca eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesi gereken durumlarda alabilirsiniz.
 • Bu hizmeti alabileceğiniz şirket öncelikle uygun saklama koşullarına sahip depolara sahip olmalıdır. Aksi halde eşyalarınız zarar görür.
 • Eşyalarınızı depolamadan önce güvence altına almayı ihmal etmeyin. Eşyalarınızı güvence altına almadığınız takdirde olası zararlardan kimse sorumlu olmayacaktır.
 • Güvenli eşya depolama hizmeti için bu alanda kurumsal olarak hizmet veren bir firmayla çalışmanız yerinde olur.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarda saklamak için bir lojistik firmasına emanet edebilirsiniz.
 • Eşya depolama hizmeti profesyonel olarak hizmet veren bir şirket tarafından verildiğinde farklı ülkelerde de alabileceğiniz bir hizmettir. Başka bir ülkeye taşındığınızda eşyalarınızın bir süre gittiğiniz yerde gerekli alt yapısı olan firmaların desteğiyle de saklayabilirsiniz.
 • Bir depolama firmasıyla anlaşma yapmadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve eşyalarınızı ne kadar süreyle hangi koşullarda depolatmak istediğinizi iletmelisiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Süreçleri

Eşya depolama süreci de nakliye işleminde olduğu gibi profesyonel çözümlerle ve deneyimli ekiplerle yürütülmesi gereken bir hizmettir. Bu yüzden de eşyalarınızı saklatmak istiyorsanız bu hizmetin aşamalarını şöyle anlatabiliriz:

 • Araştırma ve Talep: Eşyalarınızı belirli bir süre depoda güvenli şekilde tutmak isteyebilirsiniz. Bunun için güvenebileceğiniz bir alan yoksa bu hizmeti profesyonel olarak veren bir şirketten destek alabilirsiniz. Bunun için eşya depolama alanında faaliyet veren firmalar arasından bir araştırma yapabilirsiniz. Daha sonra aradığınız kriterleri yansıtan bir şirket bulduğunuzda hemen iletişime geçerek talepte bulunmalısınız.
 • Eksper ve Sigortalama: Eşyalarınızın koruma altına alınması için öncelikle niteliği ve niceliği belirlenmelidir. Talepte bulunduğunuzda ortak belirlenen bir tarih ve saatte firmanın eksper görevlisi verdiğiniz adrese gelir. Burada yapılan liste ile eşyalarınızın durumu net olarak ortaya çıkar. karşılıklı eksper belirleme formuna imza atılır. Daha sonra size görevli değerlendirme sürecinin ardından bir fiyat verir. Anlaşmanın olması durumunda eşyalarınız kurumsal firmalarda imzalanacak bir sigorta sözleşmesiyle garanti altına alınır. Yani saklama ve taşıma sırasında eşya depolama firmasından kaynaklı bir sorun çıktığında tüm zararınız karşılanacaktır. Ancak bunun için sözleşmeye iki taraf da imza atmalıdır.
 • Paketleme ve Taşıma: Eşya depolama işleminin sonraki aşaması ise saklatmak istediğiniz eşyaların paketlenmesi ve depoya aktarımıdır. Öncelikle eşyalarınız uygun şekilde paketlenir. Bu süreçte depoda duracağı sürede zarar görmesine engel olacak malzemelerle paketlenmesidir. Eşyalarınız uzman personeller tarafından gerekli malzemelerle sarılarak depoya götürülmek üzere nakliyat işlemi başlatılır. Bu süreçte yaşanacak tüm durumları engellemek adına uzman personeller görev alırlar.
 • Depolara Yerleştirme: Eşyalarınız depolarda en uygun olan yerlere yerleştirilir. Depolar eşyalarınız için uygun saklama alanlarıdır. Buralarda geniş alanlarda eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde hepsi depolara yerleştirilir. Belli bir plan dahilinde yapılan bu yerleştirme işlemi sonrasında istediğiniz an eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • Eşyaları Geri Alma: Alacağınız eşya depolama hizmeti sonrasında eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Yani depolarda sözleşmede alacağınız tarihi net olarak belirtebilirsiniz. İstediğiniz zaman da eşyalarınızı geri alabilirsiniz. Eşyalarınız verdiğiniz adrese ekipler tarafından getirilip kurulmaktadır. Bu süreç profesyonel bir eşya taşıma işleminin adımları olarak tüm profesyonel firmalar tarafından titizlikle yönetilecektir.

Eşyalarınız Boysal Depolama ile Güvende Kalsın

Farklı durumlara bağlı olarak eşyalarınızı belli bir süre saklamak durumunda kalabilirsiniz. Ancak eşyalarınızı sizin evinizde olacağı gibi sorunsuz barındıracak bir alana ihtiyacınız olabilir. İşte burada da devreye Boysal Depolama şirketi girmektedir. Eşya depolama hizmeti veren bu şirket;

 • Uzun yılların verdiği depolama tecrübesiyle tüm ürünlerinizi uygun saklama koşullarında muhafaza ederek günü geldiğinde size teslim edecektir.
 • Yapılan sigortalama işlemi sonrasında tüm eşyalarınız sorunsuz olarak size teslim edilmektedir. Uzman kadrosu ve güvenilir kurumsal hizmeti ile eşyalarınızda ortaya çıkan tüm sorunlarda sorumluluk kabul etmektedir.
 • Eşya depolama hizmetleri; modern, güvenilir ve yeterli alt yapıya sahip depolama alanlarıyla sizlere en kaliteli saklama hizmetini vermek için yürütülmektedir.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim