Uluslararası Eşya Depolama

Uluslararası Eşya Depolama 

Bir yere taşındığınızda ya da iş değişikliği yaptığınızda eşyalarınızı bir süre bir yerde muhafaza etme gereği duyabilirsiniz.  Ayrıca farklı bir ülkeye taşındığınızda ev bulma işlemleriniz biraz zaman alabilir. Bu durumda tekrar Türkiye’ye gelmemek için eşyalarınızı saklayacağınız bir alan bulmak çok önemlidir. Firmamız dünyanın birçok yerine uluslararası eşya depolama hizmeti vermektedir. Bu yüzden Türkiye’den başka bir yere taşınırken ev bulma konusunda acele etmenize gerek yoktur. Depolarımızda istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız sizlere Türkiye ve Avrupa’nın birçok ülkesinde hizmet vermektedir.  

Hizmet almak istediğiniz zaman tercih edeceğiniz depoların tamamı şirketimizin alt yapısındadır. Yurtdışı eşya depoları her zaman güvenli bir ortamda eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Firmamızın tüm depolama alanları kameralıdır. Bu yüzden hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Firmamızın depolama alanlarında bir de güvenlik görevlileri hizmet vermektedir. Depolarımızda vardiyalı olarak çalışıldığı için 7 gün 24 saat görevli personel vardır. Ayrıca kamera sistemlerimiz de her zaman kayıt altındadır.  

Uluslararası Eşya Depolama Firmaları 

Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetleri her zaman üzerinde titizlikle durulması gereken süreçlerdir. Hizmet alacağınız şirket mutlaka birçok ülkede alt yapı çalışmalarını tamamlamalıdır. Bunun için de doğru seçim yapmanız önemlidir. Bazen eşyalarınızı belli bir süre gittiğiniz ülkede depolarda bekletmek zorunda kalabilirsiniz. Uluslararası eşya depolama firmaları arasından seçim yapma sırasında mutlaka firmamızla da iletişime geçin. Firmamız hem Türkiye’de hem de istediğiniz ülkede sizlere güvenli depolama hizmeti vermektedir. 

Eşyalarınızı taşınması aşamasında da alt yapımız sayesinde sizlere destek olmaktayız. Uluslararası lojistik hizmeti ile de eşyalarınızı depolarımıza ulaştırıyoruz. Öncelikle personellerimiz eşyalarınızı en kaliteli ambalajlarla paketlemektedir. Sonrasında ise eşyalarınız araçlara yüklenerek depolara kadar tarafımızca ulaştırılmaktadır. Siz istediğiniz an tüm eşyalarınız verdiğiniz adrese tarafımızca ulaştırılır. Uluslararası eşya depolama hizmetinin tüm süreçleri planlı şekilde yürütülür. Eşyalarınız depolarımıza numaralı şekilde yerleştirilir. Hal böyle olunca da eşyalarınızın karışma durumu olmaz. Ayrıca sigorta sözleşmemiz sayesinde eşyalarınızı aldığımız haliyle sizlere geri veriyoruz. Bir maddi zarar ya da yıpranma olması durumunda anlaştığımız kasko firmaları maddi zararlarınızı karşılamaktadır. 

Yurtdışı Eşya Depolama 

Yeni bir ülkeye merhaba dediğinizde eşyalarınızı da hemen yanınızda götürebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız yurtdışı eşya depolama hizmeti ile gözünüz arkada kalmasın. Depolama alanlarımızda güvenli ortamlarda eşyalarınızı istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Hizmet aldığınız depolama alanlarında aylık belli tutarlar karşılığında eşyalarınız tarafımızca saklanır. Siz geri istediğiniz an eşyaları personellerimiz teslim eder. 

Uluslararası eşya depoları her ay belirli ilaçlama aşamalarından geçmektedir. Bu sayede temiz, nemden uzak ve böceklerden uzak bir saklama ortamı elde edilir. Düzenli olarak yapılan temizlikler sayesinde eşyalarınız evinizde olduğu gibi saklanır. Bu sayede hiçbir eşyanız zaman bağlı olarak yıpranmaz. Depolama alanlarımızdan istediğiniz an size özel paketlerle faydalanabilirsiniz. 

Uluslararası Eşya Depolama Fiyatları 

Türkiye’de hizmet veren eşya depolama firmaları arasında fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak burada uygulanan standart işlem eksper ziyaretleridir. Firmamızdan talepte bulunduğunuz an görevlilerimiz evinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Bu inceleme sırasında eşyalarınızın yapısı, hassaslığı ve miktarı belirlenir. Sonrasında ise sizlere uluslararası eşya depolama fiyatları hakkında bir teklif sunulur.  

Aldığınız teklifin içinden sizlere özel indirimler de uygulanır. Ayrıca istemeniz durumunda belirlenen anlaşmayı özelleştirebilirsiniz. Süreyi uzatabilir ya da eşyalarınızı daha kısa sürede alabilirsiniz. Eşyalarınız saklama işlemi için sigortalanmaktadır. Bu sigortalama işlemi eksper görevlimizin oluşturduğu eşya listesine göre yapılır. Bu yüzden ufak da olsa tüm eşyalarınızı yazdırmayı unutmayın. 

Uluslararası Depo Kiralama 

Depolama alanlarımızda kiralama da yapabilirsiniz. İstemeniz durumunda sizler için uluslararası depo kiralama hizmeti de vermekteyiz. Bu süreçte firmamızın depolama alanında kiraladığınız büyüklüğe göre aylık ücret ödersiniz. Parça eşyalarınız, ev eşyalarınız, kişisel eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz istediğiniz kadar farklı ülkelerdeki depolarımızda durabilir. 

Uluslararası eşya depolama hizmeti için kiralama yapacaksanız öncelikle eşyalarınızın büyüklüğü önemlidir. Çünkü eşyalarınıza küçük gelecek bir alan kiralarsanız ürünleriniz zarar görebilir. Depo alanlarımız son derece geniş ortamlardır. Ayrıca bina yapılarımız dışarıdan gelecek yağmur, sel, rüzgar, dolu ve kar gibi tüm doğa olaylarına karşı korunaklıdır. Sizler de farklı ülkelerdeki eşya depolama ve depo kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için 444 49 46 numarası üzerinden Boysal Depolama ile iletişime geçebilirsiniz.

Read more

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları 

Eşya depolama hizmeti son yıllarda ülkemizde büyük bir gelişme göstermiştir. Yaşam alanlarının küçülmeye başlamasıyla birlikte fazla eşyaların saklanması daha da sık hale gelmiştir. Bu sektör İstanbul başta olmak üzere kalabalık şehirlerde daha çok görülmektedir. Bu yüzden de İstanbul eşya depolama firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Sizler de İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçerek fazla eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ofis malzemelerinizi ve tüm kişisel eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinden sizler için eşyalarınızı gelip teslim almaktadır. Depolarımıza eşyalarınızı koymak için sözleşme imzaladıktan sonra hemen personellerimiz verdiğiniz tarihte evinize gelir ve tüm eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketler. İstanbul ev eşyası depolama hizmeti kapsamında paketlenen tüm ürünleriniz uzman ekiplerimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilir ve evinize en yakın uygun olan depomuza nakil işlemi gerçekleşir. Bu süreçte eşyalarınızı sigortalı olarak taşındığını da bildirelim. Gerek taşıma gerek de saklama anında eşyalarınızın başına gelen tüm olumsuzluklar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketleri 

Ev eşyalarınız arasında fazla olanlar varsa atmaktan çekinebilirsiniz. Çünkü tüm ürünlerinizin sizin için özel bir anlamı olabilir. Hal böyle olunca da eşyalarınızı koyacak alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla eşyalarınızı koyduğunuz alanlar tozlu ve havasız ortamlar olacaktır. Bu durumda eşyalarınız zaman içinde eskiyecektir.  Ancak son zamanlarda artan İstanbul ev eşyası depolama şirketleri sayesinde eşyalarınızı güvenli ortamlarda saklayabilirsiniz. Bu firmalar belli paketlerle sizlere en uygun fiyatlarla eşya depolama hizmeti vermektedir.  

Firmamız uzun yıllardan beri İstanbul’un tüm şirketlerindeki ev eşyalarınızı depolamaktadır. Üstelik eşyalarınızın az ya da çok olması bizim için önemli değil. Parça eşya depolama hizmetimiz de olduğu için her türlü eşyanızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Ayrıca kapladığı alanlar fazla olan eşyalarınız için kiralık depolar arasından bir alan kiralayabilirsiniz. Bu alanların tamamı size ait olduğu için hiçbir şekilde eşyalarınızın başına bir olumsuzluk gelmez.  Depolama alanlarımız günün her anı kameralar üzerinden canlı olarak izlenmektedir. Bir sorun olması durumunda kayıtlarda tüm detaylar ortaya çıkacağı için eşyalarınızın güvende olduğunu söyleyebiliriz. 

İstanbul Kiralık Eşya Deposu 

İstanbul kiralık eşya deposu arayışı içindeyseniz hemen firmamızla iletişime geçin. Çünkü İstanbul eşya depolama firmaları şehrin her yerinde hizmet vermeyebilir. Şirketimiz İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası dahil tüm noktalara hizmet vermektedir. Eşyalarınızı direkt olarak evinizden alarak kiraladığınız depolama alanlarına aktarıyoruz.  

Depolama alanlarımız her ay düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Bu yüzden dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tüm önlemler alınmaktadır. Kiralık eşya deposu her zaman havalandırılır ve özel malzemelerle temizlik personelleri tarafından temizlenir. Böylece tozlu ve nemsiz bir ortam olmadığı için eşyalarınız depolarımızda ne kadar kalsa da her zaman ilk gün olan haliyle sağlam kalırlar. Depo kiralama hizmeti alacaksanız hemen bizimle iletişime geçin. 

İstanbul Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da bir depo kiralayacaksanız bunun birçok firmada maliyetli olabileceğini ifade edelim. Ancak firmamız gibi müşteri memnuniyetine yönelik çalışma prensibine sahip olan şirketler oldukça uygun fiyatlara depo kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul kiralık depo fiyatları için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekir. 

Depolama alanlarınızın belirlenmesi için öncelikle eşyalarınızın kapladığı alan belirlenir. Bunun için de eksper görevlilerimiz evinize gelerek incelemeler yaparlar. İnceleme sonunda sizlere bir teklif sunulur. Kiralık depo ücretleri aylık olarak alınır. Yani her ay belirlenen bedeli eşyalarınızın kiraladığınız alanda durması için yatırmalısınız.  Eşyalarınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Böyle bir durumda gerekli nakliye işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülecektir. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

İstanbul şehrinde eşya depolama hizmeti son derece gelişmiştir. Ancak firmalar arasında büyük fiyat farklılıkları olduğunu da belirtelim. Bu yüzden de hizmet almadan önce İstanbul eşya depolama fiyatları araştırması yapmanız gerekir. Bunun için de bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. 

İstanbul eşya depolama firmaları bir fiyat belirlemesi yaparken öncelikle eşyalarınızı kapladığı alanı, yapısını ve depolarda tutacağınız süreleri dikkate alır. Bu kapsamda sizlere bir fiyat sunulur. Kabul etmeniz halinde şirketimizin kendi personelleri evinize gelerek eşyalarınızı paketledikten sonra depolara götürür. Burada size özel olarak ayrılan geniş alanlarda istediğiniz kadar muhafaza eder. Ayrıntılı bilgi almak için hemen 444 49 46 numaralı telefonu arayınız.

Read more

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama 

İstanbul’da ikamet eden kişiler genel olarak kısıtlı büyüklüğe sahip evlerde yaşarlar. Bu durumda fazla eşyalarınız olması ve yeni eşya aldığınızda eski eşyalarınızı saklama konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu süreçlerde İstanbul eşya depolama hizmeti almanız gerekir. Şehirde son yıllarda sizlere bu alanda hizmet veren birçok firma bulabilirsiniz. Çünkü eşya depolama hizmeti ülkemizde her geçen gün daha profesyonel bir hale gelmektedir. Firmamız bu konuda sizlere uzun yıllardan beri profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Tüm eşyalarınızı en uygun ortamlarda depolayabilmek adına depolarımızı sürekli olarak ilaçlatmaktayız. 

İstanbul ev eşyası depolama işlemini kendiniz yaparsanız tercih ettiğiniz ortamlarda başka eşyalar da olabilir. Bu eşyalar sizin ürünlerinize zarar verebilir. Ayrıca seçtiğiniz ortam nemli ve tozlu olacaktır. Bu durumda tün eşyalarınız zaman içinde eskiyecek ve yıpranmaya başlayacaktır. Durum böyle olunca da eşyalarınızı eskisi gibi bulamayacaksınız. Bu durumun önüne geçebilmek için profesyonel eşya depolama hizmeti veren bir firmadan destek almanız gerekir. Firmamız sizlere güvenli depolama alanlarıyla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 

İstanbul Kiralık Eşya Deposu 

Firmamızın size sunacağı güvenli saklama alanlarında parça eşyalarınızı, evinizdeki fazla eşyaları, tüm ev eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızın boyutu fazla olması durumunda İstanbul kiralık eşya deposu tutarak size özel bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Depolama alanlarımızın büyüklüğüne göre aylık belirli fiyatları vardır. Ancak firmamız güvenli hizmet politikası gereğince eşyalarınızı görmeden sizlere fiyat bilgisi vermemektedir.  

Kiralık depo hizmeti almadan önce hemen bizimle iletişime geçin ve randevu alın. Evinize gelen eksper görevlilerimiz eşyalarınızın bir listesini yapsın. Sonrasında eşyalarınızın kapladığı alan, gereken paketleme malzemeleri, eşyalarınızın hassasiyet yapısı ve eşya türlerinize göre bir çalışma planı hazırlansın. Tüm bu detaylar kapsamında sizlere bir fiyat teklifi yapılır. Firmamızın vereceği fiyatlar üzerinden de indirim uygulanabileceğini hatırlatalım. İstanbul eşya depolama hizmeti için alan kiralamak istediğinizde eşyalarınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Böyle bir talepte bulunduğunuzda personellerimiz hemen numaralandırılmış eşyalarınızı belirler ve verdiğiniz adrese geri getirir. Bu süreçte sizlere montaj desteği verdiğimizi de hatırlatalım. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

İstanbul’da fazla ev eşyanız ya da ofis malzemeleriniz varsa eşya depolama desteği alabilirsiniz. Bu süreçte İstanbul eşya depolama şirketleri tarafından hizmet verilen ilçeleri iyi incelemelisiniz. Çünkü bazı firmalar sadece kısıtlı ilçelerde depolama hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul’un her yerine hizmet veren bir firmadır. Ayrıca size sağladığımız alanlarda eşyalarınız en güvenli ortamlarda saklanmaktadır. 

Eşya depolama firması olarak eşyalarınızı saklamadan evvel incelemeyle sigorta bedelini belirliyoruz. Hem nakliye hem de saklama süresince eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda hemen anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi sizlerin tüm zararını karşılamaktadır. Böylece sizin için maddi ya da manevi değeri olan tüm ürünleriniz depolama alanlarımızda güvenle saklanmaktadır. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

İstanbul eşya depolama fiyatları firmaların hizmet politikasına göre farklılık göstermektedir. Ancak eşyalarınızın depolama fiyatlarını belirleyen bazı kıstaslar olduğunu da hatırlatalım.  Eşyalarınızı saklamadan evvel inceleme yapan personellerimiz gerekli fiyatlandırmayı sizler için yaparlar. Bu süreçte eşyalarınızın yapısı, kapladığı alan ve hizmet alacağınız süre fiyata etki eden detaylardır.  

Eşya depolama hizmeti boyunca firmamızın size verdiği fiyata eşyalarınızın evinizden alınması, istediğiniz an size teslim edilmesi, depolarımıza getirilmeden önce birinci sınıf malzemelerle paketlenmesi ve güvenli ortamlarda saklanması dahildir. Yani firmamız sizlerden verdiği hizmetler için hiçbir ek ücret talep etmez. Boysal Lojistik, İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli depolama hizmeti veren sınırlı sayıda firmadan biridir. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama 

Evdeki fazla eşyalarınız sizin için bir kabusa mı döndü? Yaşam alanlarınız evinizdeki gereksiz eşyalar yüzünden kısıtlanıyor mu? Hemen İstanbul ev eşyası depolama hizmetine başvurarak sizin için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza edin.  Bu süreçte firmamızın sizlere vereceği hizmet hem parça hem de tüm ev eşyalarını depolamaya yönelik olacaktır. 

Boysal Depolama’nın uzun yıllara dayanan tecrübesi hakkında bilgi sahibi olmak, İstanbul eşya depolama fiyatları bilgisini almak, eksper görevlimizi inceleme yapmak üzerine çağırmak ve eşyalarınızın mevcut durumunu takip etmek amacıyla 7 gün 24 saat 444 49 46 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Read more

Fazla Eşya Depolama

Fazla Eşya Depolama 

Evinizde fazla eşyanız varsa bunları atmanız söz konusu olamaz. Bunun için de eşyalarınızı koyacağınız bir alan olması gerekir. Bunun için oturduğunuz apartman, site ya da bir tanıdığınızın oturduğu yerde fazla eşya depolama alanı olabilir. Buralara eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bu mekanlara koyduğunuz eşyalar her zaman güvende olmayabilir. Çünkü bu alanlarda sağlıklı bir saklama ortamı olmaz ve sizden başkaları da girip çıkabilir. Bu yüzden eşyalarınızın zaman içinde zarar görmesi çok olasıdır. 

Türkiye’de son yıllarda gelişen eşya depolama sektörü sayesinde eşyalarınızı güvenli depolama alanlarında saklayabilirsiniz. Firmamız bu konuda her zaman müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Depolama alanlarımız İstanbul’un her yerinde fazla eşyalarınızı depolama anlamında sizlere destek olmaktadır. Üstelik bizlere emanet ettiğiniz eşyaları istediğiniz an geri alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz siz istediğiniz anda adresinize depolarımızdaki eşyalarınızı ulaştırırlar. Bu işlem sırasında nakliye ve montaj konusunda da sizlere destek olmaktayız. Tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ve tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alın. 

Güvenli Eşya Depolama 

Eşyalarınızı bir yerde saklarken güvende olduklarını bilmek istersiniz. Bu yüzden de tüm eşyalarınızı kaliteli olarak kabul ettiğiniz bir şirkete teslim edersiniz. Firmamız bu konuda sizlere her zaman destek olmaktadır. Güvenli eşya depolama alanlarımız sayesinde tüm eşyalarınız güvenle sizi bekler.  Eşyalarınızın bulunduğu ortamlar 7 gün 24 saat gizli ve açık kameralar ile izlenmektedir. Ayrıca geriye dönük kayıtlarımız da bir durum anında yedekte tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmeyeceğini garanti ediyoruz. 

Depo alanlarında güvenlik önlemleri de çok önemlidir. Boysal Depolama olarak kiralık eşya depolama alanlarımız özel güvenlik şirketleri tarafından verilen personeller tarafından korunmaktadır. Bu görevliler günün her anı eşyalarınızı korumaktadır. Bu yüzden hiçbir şekilde hırsızlık ya da kaybolma gibi bir olay yaşanmaz. Depolama alanlarımızda belli aralıklarla gezen güvenlik görevlilerimiz vardiyalı olarak çalıştığı için güvenlik her zaman üst safhadadır. Resmi tatillerde ve özel günlerde de depolama alanlarımızda kesinlikle güvenlik görevlileri mesaisi başındadır. Yani firmamız fazla eşya depolama alanlarında her zaman güvenlik seviyesini korurlar. 

Eşya Depolama Fiyatları 

Eşyalarınızı depolarken en önemli durumlardan biri maliyettir. Çünkü sizin için gerekli olmayan eşyaların getireceği maddi bir külfet sizi yorabilir. Ancak firmamız fazla eşyalarınızın size her anlamda yük olmaması adına çok uygun fiyatlarla depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama fiyatları konusunda firmamız sizlere öncelikle bir fiyat teklifi sunar. Bunun için eksper görevlimizin evinize gelerek eşyalarınızı kontrol etmesi gerekir.  

Kiralık eşya depoları içinde muhafaza edilecek ürünleriniz için bir fiyat teklifi alırken miktara etki edecek durumlar eşyalarınızın çokluğu, yapısı ve eşyalarınızı tutacağınız süre gibi detaylardır. Eksper görevlimizin size verdiği fiyat üzerinden indirim yapılacağını da hatırlatalım. Boysal Lojistik İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veren bir firmadır. 

Eşya Depolama Firmaları 

Sizler de fazla eşyalarınızı depolama hizmetiyle güvenli bir yerde saklamak istiyorsanız eşya depolama firmaları arasından bir yapmanız gerekir. Bunun için öncelikle bir araştırma yaparak bu işi kaliteli yapan şirketleri listelemelisiniz. Firmamız Türkiye’de bu alanda modern olarak hizmet veren ilk şirketlerden biridir. 

Fazla eşya depolama süreçleri konusunda destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız evlerinizde fazla olan eşyalarınızı, belli bir süre saklanması gereken tüm eşyalarınızı, tüm değerli eşyalarınızı ve ofis malzemeleri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tamamı sigortalı şekilde yürütülmektedir. Yani eşyalarınız depolama alanlarında bulunduğu süre boyunca bir zarara uğrarsa maddi zararlarınız her türlü karşılanır. Bunun için sigorta sözleşmesi imzalandığını da hatırlatalım. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

İstanbul’da yaşayan tüm müşterilerimize istedikleri an eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Firmamız İstanbul’un her yerinden eşyalarınızı alarak kendi depolama alanlarında muhafaza etmektedir. Ekiplerimiz evinize gelerek eşyalarınızı kaliteli malzemelerle paketler ve araçlara yerleştirerek depolama alanlarımıza aktarır. 

Fazla eşya depolama konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da uygun olan depolarımız hakkında bilgi almak, sunduğumuz hizmetlerin detaylarını öğrenmek ve eşyalarınızın durumunu bilmek adına bizi arayabilirsiniz. Boysal Lojistik güvenli depolama alanları ve uzman kadrosuyla 444 49 46 numarasında sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Read more

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları 

Firmamız İstanbul sınırları içinde eşya depolama hizmeti vermektedir. Sizlere vereceğimiz hizmette ev eşyası depolama fiyatları her zaman sabit bir politikayla sunulmaktadır.  Tüm müşterilerimize ev eşyası ya da ofis eşyalarınız için en acil anlarda etkili çözümler sunmaktayız. Sizler de bir anda iş değişikliği yapmak zorunda olduğunuzda ya da başka bir yere taşınmanız gerektiğinde depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanlarımızda tüm ev eşyalarınız güvenli bir ortamda bulunur. Böylece dışarıda gelebilecek tüm etkiler ortadan kaldırılır. Eşyalarınız için sigortalı bir şekilde dezenfekte işlemi görmüş bir ortam sunmaktayız. 

Eşya depolama sürecinde sadece saklama konusunda değil, sizlere aynı şekilde geri vermeye yönelik garanti de veriyoruz. Eşya depolama fiyatları eşyaların yapı, miktar ve hassasiyet özelliklerine göre belirlenir.  Bizimle iletişime geçtiğiniz anda ekiplerimiz evlerinize incelemeye gelir. Daha sonra yapılan değerlendirme sonucunda size en uygun olacak şekilde bir fiyat teklifi verilir. Fiyatın içinde eşyalarınızın size aynı şekilde teslim edilmesi ve güvenli ortamda istediğiniz süre boyunca saklanması vardır. 

Güvenilir Eşya Depolama 

Firmamızın en önemli özelliklerinden biri de her ay düzenli olarak depolama alanlarının ilaçlanmasıdır. Bu sayede tüm müşterilerimize güvenilir eşya depolama hizmeti vermekteyiz.  Eşyalarınızı teslim almadan önce yerinde ambalajlarla paketlemektedir. Daha sonra tüm ürünlere bir numara verilir. Size ürünleriniz geri teslim edilirken bir sorun çıkmaması adına aynı numaralarla teslimi yapılmaktadır.  Bu sayede bize emanet ettiğiniz tüm eşyalar aynı şekilde size sağlam olarak geri verilir. 

Eşya depolama hizmeti öncesinde mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonra sizlerin uygun olduğu bir anda randevu belirlenir. Firmamız 24 saat içinde eksper görevlilerini inceleme garantisi vermektedir.  Bu işlem sırasında eşyalarınızın kaplayacağı alan metreküp olarak belirlenir.  Bu inceleme sürecinde eşyalarınızın yapısına göre ambalaj türü, hassasiyet durumları ve saklanacakları ortama da önceden karar verilir.  Tüm bu süreçler sonucunda ev eşyası depolama fiyatları belirlenerek size bir teklif yapılır. Eşyalarınızı istediğiniz süreler boyunca depolarımızda saklayabilirsiniz. Firmamız ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve bazı parça eşyalarınızın muhafaza edilmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Ev Eşyası Depolama Firmaları 

İstanbul’da hizmet veren sayılı ev eşyası depolama firmaları arasında bulunan şirketimiz; ev eşyalarınızı, ofislerinizi, iş yerinizdeki malzemeleri, kolilerinizi ve parça eşyalarınızı yüksek güvenilirliğe sahip eşya depolarında saklamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız eşyalarınızı güvenliği adına tüm önlemleri almaktadır. Zor bir durumda eşyalarınızı nereye bırakacağınız konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. 

Ev ya da ofis tadilatınız varsa, fazla eşyalarınız bulunuyorsa ve yeni eşyalarınızı aldıktan sonra eski eşyalarınızı atmak istemiyorsanız eşya depolama firmaları arasından öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz. Depolama alanlarımız 24 saat boyunca kamera sistemiyle korunmaktadır. Ayrıca size özel saklama seçeneklerimiz olduğunu da belirtelim.  Firmamızın hizmet anlayışında her zaman öncelikle müşteri memnuniyeti vardır. Personellerimiz bu alanda profesyonel ve depolama alanlarımız da tüm koşullardan korunaklıdır. 

Güvenilir eşya depolama hizmetimizden yararlanabilmeniz için tüm malzemeler kullanım şekline göre kategorize edilir. Daha sonra tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenir. Sonrasında küçük eşyalarınız kolilere koyulur. Paketleme işlemi sonunda tüm ürünleriniz mühürlenerek depolarımızda en uygun alanlara yerleştirilir. 

Parça Eşya Depolama 

Firmamız ev eşyası depolama fiyatları konusunda daha kolaylıklar yapmak adına evinizdeki parça eşyalarınızın da depolanma süreçlerini yürütür. Her insan belli zamanlarda bazı eşyalarının depolanmasını isteyebilir.  Bu yüzden eşyalarınızın kapladığı alan ne olursa olsun depolarımızda yer bulabilirsiniz. 

Parça eşya depolama sürecinde öncelikle sizlere ambalajlama işlemi uygulanır. Daha sonra belirtilen eşyalar en uygun malzemelerle paketlenir. Hazırlandıktan sonra tüm eşyalarınız depolama alanlarımıza nakliye edilir.  Nakliye araçları ve taşıma işlemi firmamız bünyesinde sizlere destek olmaktadır.  

Parça Eşya Depolama Fiyatları 

Boysal Lojistik parça eşya depolama fiyatları konusunda da en uygun bedellerle hizmet vermektedir. Her firmada fiyatların değiştiği bir sektörde firmamız her zaman kaliteli ve uygun maliyetli hizmet vermesiyle bilinmektedir. Eşyalarınız alınmadan inceleme sırasında ortaya çıkarılan liste iki tarafa da verilir. 

Paketleme işlemi de nakliye sürecinde ve saklamada çizilme ya da kırılma gibi durumları ortadan kaldırır. Paketleme, nakliye ve saklama gibi tüm detaylar ev eşyası depolama fiyatları dahilinde sizlere sunulur. Tüm fiyat bilgileri için 444 49 46 numarası üzerinden Boysal Depolama müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Read more

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti 

Ülkemizde son yıllarda gelişmeye başlayan eşya depolama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Firmamız bu alanda yaptığı güçlü atılımlarla uzun yıllardan bu yana eşyalarınızı en güvenli ortamda saklayabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Sizler de evinizdeki fazla eşyaların depolanmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı en güvenli ortamlarda depoladığımızı bilmelisiniz. Depolama alanlarımız her zaman temiz, güvenli ve kontrollü olarak çalışmaktadır. 

Boysal Depolama gerek personelleri gerek depolama alanları gerek de araçları ile eşya depolama işlemlerini profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Sizler de eşyalarınızın güvende olduğunu bilebilirsiniz. Firmamızda hem evinizdeki eşyalar hem de ofis malzemeleriniz itina ile depolanmaktadır. Ayrıca seri üretimini yaptığınız ürünlerin depolanması adına da bizlerden destek alabilirsiniz. Verdiğimiz depolama hizmeti hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ve size vereceğimiz destek hakkında ayrıntılı bilgi alın. Çalışmalarımız sırasında sürekli yaptığımız kontroller ve denetimler ile eşyalarınızın durumunu incelemekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı istediğiniz zaman alabileceğinizi de bildirmek isteriz. 

Kiralık Eşya Depoları 

Ticaretle uğraşan ya da eşyalarını bir yerde istediği süre boyunca güvenle saklamak isteyen kişiler için bir depo alanı bulmak büyük bir sorundur. Bir alan bulsanız da burada sizler için güvenli bir ortam oluşturmak çok zordur. Maddi ve manevi değeri olan her türlü eşyanızı kiralık eşya depoları hizmetimizle güvenle saklayabilirsiniz. Alanlarımız özel ekipler tarafından sürekli olarak korunmaktadır. Güvenlik görevlilerimiz bu alanda profesyonel olan bir şirketle kurulan ortaklık sonucunda firmamızda görev almaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat görevli personeller depolarımızda sürekli olarak devriye gezmektedir. 

Kiralık eşya depoları her zaman kamera sistemiyle güvence altındadır. Burada görevlilerimiz sürekli kameraları inceler ayrıca kameralar her an kayıt altındadır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü sorun ortadan kaldırılmaktadır. Eşya depolama hizmeti sizlere sağladığımız bu avantajlar ile birlikte cazip hale gelmektedir. Firmamızın sigortalı depolama hizmeti sayesinde de eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarar önlenir. Bir yıpranma olması durumunda anlaşmalı kasko şirketlerimiz maddi zararlarınızı karşılamaktadır. 

Değerli Eşya Depolama 

Depolama işlemlerinde kullanacağımız alanlarda her türlü eşyalarınızı depolamaktayız. Değerli eşya depolama hizmetimizle de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bu süreçte sizler için depolama alanlarına eşya ulaştırma desteği de vermekteyiz. Ekiplerimiz bizim alanlarımızda saklamak istediğiniz tüm eşyaları gelip adresinizden almaktadır. Ayrıca eşyaları depolarımızdan almak istediğiniz anda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın teslimini yapar. Ayrıca kurulum gereken durumlarda marangozlarımız bu konuda sizlere destek olacaktır. 

Eşya depoları sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bir mobilya ya da ofis malzemesinin en büyük korkusu mevsimsel olarak ortaya çıkacak olan böceklerdir. İşte bu tarz bir sorun yaşanmaması adına profesyonel ilaçlama firmaları tarafından tüm depolarımız sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Bu sayede de hiçbir eşyanız zarar görmez. 

İstanbul Eşya Depolama 

Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışıyla ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.  İstanbul eşya depolama hizmeti alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Şehrin çeşitli yerlerinde bulunan depolarımız sizlerin eşyaları için her zaman faaldir. Depolama alanlarımız sürekli olarak kontrol işlemi görmektedir. İncelemeler sırasında bir noktada sızıntı ya da yıpranma olması durumunda hemen gerekli önlemler alınmaktadır.  

Eşya depolama hizmeti sürecinde kullandığımız depo alanları ısı yalıtımlıdır. Bu sayede dışarıdan gelecek yağmur, kar ve diğer doğa olaylarına karşı önlemler alınmış olur. Yani eşyalarınız hiçbir surette dışarıdan gelen olumsuz durumlardan etkilenmez.  Ayrıca personellerimiz depolama alanlarımızı sürekli olarak havalandırmaktadır. Ayrıca alanlarımız her zaman uygun sıcaklığında tutulmaktadır. 

Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da kiralık depo bulmak her ne kadar kolay olsa da eşyalarınızın her detayıyla güvende olacağı bir alan bulmak çok zordur. İstanbul kiralık depo bulmanıza olanak tanıyan Boysal Depolama bu alanda ülkemizdeki en gelişmiş alt yapıya sahip firmalardan biridir. 

Sizler de eşyalarınızı belli bir süre muhafaza etmek için hemen bizi arayın ve kiralık depo fiyatları hakkında bilgi alın. Firmamız sizlere kaliteli ve güvenli bir ortamı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak ve eksper görevlimizden randevu almak için bizimle 444 4 946 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Read more
Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşyalarınız bazen evde fazlalık olabilir. Büyük bir evde yaşarken birden daha küçük bir alana taşındığınızda eşyalarınızın saklanacak alana ihtiyacı olabilir. Bu durumda eşya depolama firmaları yardımınıza koşacaktır. Firmamız Türkiye’de uzun yıllardan beri eşya ve ofis malzemeleri depolama gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu alandaki uzman ekiplerimiz sizler için özel olarak oluşturulmuş alanlarda eşyalarınızı güvenle saklamaktadır. Değerli eşyalarınız, parça eşyalarınız ya da farklı malzemeleriniz şirketimize ait alanlarda hiçbir sorun çıkmadan saklanmaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet farklı süreleri kapsayabilir. Bizden alacağınız hizmetin süresini siz belirlersiniz. 

Ülkemizde eşya depolama alanları konusunda birçok şirket yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden de eşyalarınız dar alanlarda istiflenmiş şekilde saklanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak eşyalarınızda çoğu zaman birçok sorun ortaya çıkabilir. Eşyalarınızın güvenle saklanarak birbirine zarar vermemesi adına hemen bizimle iletişime geçin ve en güvenli ortamlarda hem geniş hem de ferah alanlarda eşyalarınızı saklayalım. Bu konuda destek alabilmek için hemen Boysal Depolama müşteri hizmetlerini arayın ve tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Fiyatları 

Eşyalarınızı saklayabileceğiniz alanlarımız her zaman güvenlikli ortamlardan meydana gelmektedir. Depolarımız günün her anı aktif olan kamera sistemi ile kayıt altına alınmakta ve sürekli olarak görevliler tarafından izlenmektedir. Türkiye depolama firmaları genel olarak yüksek rakamlarla bu hizmeti verirler. Ancak eşyalarınız yüksek fiyatlarla zarara uğrayabilir. Bu durumun önüne geçmek için bizimle iletişime geçerek eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Firmamız sizlere uyguladığı özel indirimlerle eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında saklamaktadır. 

Bizden eşyalarınızı muhafaza etmemizi istediğiniz anda size direkt bir fiyat veremiyoruz. Şirketimizin çalışma anlayışı gereği hemen eksper görevlilerimiz sizleri ziyaret ediyor. Daha sonra bütün eşyalarınız inceleniyor ve süreç sonunda görevlilerimizin değerlendirmesine göre sizlere eşya depolama konusunda bir fiyat teklifi veriliyor. İşte bu süreçte eşyalarınızın durumu, çokluğu ve kaplayacağı alanlar fiyatı belirlemektedir. Ayrıca paketleme ve montaj gibi süreçler için sizlerden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Personellerimiz eşyalarınızı istemeniz halinde son model kapalı kamyonlarla alarak depolama alanlarımıza ulaştırmaktadır. 

Eşya Depolama Şirketleri 

Türkiye’de eşyalarınızı saklayacak bir alan bulmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.  Firmamız sizlere bu alanda hizmet vermekten onur duyacaktır. Ülkemizde bu konuda yeterli alt yapıya sahip olan sayılı eşya depolama şirketleri arasında olan Boysal Lojistik, uzman personelleri, geniş depolama alanları ve güçlü alt yapısı ile tüm saklama işlemlerinizi sorunsuz olarak yerine getirmektedir. 

 Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sağladığımız geniş alanlar ile ortaya hiçbir yıpranma çıkmayacağını belirtmek isteriz. Eşyalarınız birinci sınıf ambalajlarla paketlenerek depolama alanlarımızda yerini almaktadır. Müşterilerin bir eşyasını emanet ettiğinde en büyük korkusu eşya depolama firmaları depolarında zarar görmesidir. Ancak firmamız özel sınıflandırma sistemi ve kontrol mekanizması sayesinde eşyalarınızın durumunu sürekli olarak kontrol altında tutar. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde saklama hizmeti vermektedir. Depolama alanlarımıza eşya teslim edeceğiniz zaman hemen bizimle iletişime geçin ve firmamızız sizlere İstanbul eşya depolama şirketleri standartlarının üzerinde hizmet vermesini sağlayın. Eşyalarınız şehrin her noktasından nakliye ekiplerimiz tarafından teslim alınır. Sonrasında ise eşyalarınız araçlarımıza yüklenir ve kısa süre içinde depolama alanlarımıza ulaştırılır. 

Nakliye sürecinde kullandığımız araçlar son teknolojik malzemelere sahiptir. Ayrıca eşyalarınızın zarar görmemesi adına büyük çaplı mobilya ve dolaplarınız sökülerek kamyona yerleştirilir. Daha sonra da depolama şirketi ile işiniz bittiği an personellerimiz eşyalarınızı size adresinizde teslim eder. eşyalarınız geri geldiğinde öncelikle kontrolünü yaparak teslim alabilirsiniz. Bu durumda eşyalarınızda bir zarar ortaya çıkması durumunda maddi tüm kayıplarınız firmamız tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Depolama Firmaları 

İstanbul depolama firmaları seçimi yaparken bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Firmamız sizlere bu konuda yılların getirdiği tecrübe, geniş ve güvenilir depolama alanları ve alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. İstanbul’un her yerine gelen ekiplerimiz her türlü eşyanızı muhafaza etmektedir. 

Eşya depolama firmaları hizmetleri arasında bulunan tüm işlemleri firmamızda da bulabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması konusunda fiyat almak için öncelikle eksper görevlimizin sizleri ziyaret ederek eşyalarınızı görmesi gerekir. Bunun için hemen 444 9 946 numaralı müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. 

Read more

Zati Eşya Depolama

Zati Eşya Depolama

Eşyalarınız evinizin en önemli detaylarıdır. En özel köşelerde sizin için en değerli eşyalar yer alır. Günümüzde eşyalar arasında kişisel olanlara ayrı bir önem veririz. Kişisel eşyaların çocukluktan beri bizim için değeri fazladır. Öyle ki bazı eşyalara gittiğimiz her yerde ihtiyaç duyarız. Bu yüzden de eşyalarımıza her zaman ayrı bir önem vermemiz gerekir. Burada da karşımıza zati eşya kavramı çıkmaktadır.

Zati eşya, kişilerin ticari amaç olmadan kullandığı eşyaların tümü olarak ifade edilebilir. Yani bizim evimizde ya da günlük hayatta kullandığımız eşyaların önemli bir bölümü bu kapsama girmektedir. Mesela sizler bir araba aldığınızda bunu kişisel kullanım için alırsınız. Ancak bu eşyaları yeri geldiğinde satmak isteyebilirsiniz. Bu satış amacı bir galerininkinden farklıdır. Zati eşya depolama, işlemi sayesinde bu eşyalarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Zati eşya taşımacılığı;

 • Bu taşımacılık türü özel bir taşımacılıktır. Bu yüzden özel olarak bu alanda uzman olan bir firmadan destek alabilirsiniz.
 • Eşyaları depolama işlemi kaliteli saklama ortamlarında olmaktadır.
 • Eşyalarınız güvenlik uzmanları tarafından günün her anı denetlenmektedir.
 • Eşyalarınız uzman personeller tarafından alınarak kısa süre içinde gerekli depolama alanına ulaştırılır.
 • Tüm eşyalarınız güvenli bir ortamda steril şekilde saklanır.
 • Sınıflama sistemi ile size özel olan eşyalar depolanır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman gelip alma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Zati Eşya Depolama Süreci

Zati eşya depolama hizmeti sırasında bazı aşamalar vardır. Sizlere bu aşamalar konusunda ayrıntılı bir bilgi verelim;

 • Anlaşma: Eşya depolama hizmetinde öncelikli adım bir firma belirlemektir. Bu konuda araştırma yaptıktan sonra farklı kanallar üzerinden eksper görevlisinin gelerek eşyalarınızı listelemesini sağlayabilirsiniz. Listelenen eşyalarınız sonrasında bir değerlendirme yapılarak size paketler sunulur. Fiyat teklifini beğenirseniz anlaşabilirsiniz.
 • Eşyaların Paketlenmesi: Taşıma konusunda uzman personeller evinize gelerek zati eşyalarınızı sizin için paketler. En uygun malzemelerle paketlenen eşyalarınız taşıma işlemi boyunca sorunsuz bir şekilde saklanabilir. Ayrıca bu paketleme süreci depo ortamında da eşyalarınızı koruma altında tutar.
 • Eşyaların Taşınması: Eşyalarınız daha sonra alanında uzman personeller tarafından son model araçlarla alınarak saklanacağı depo ortamına taşınır. Bu sürede eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınabilmesi adına sizler olaya müdahale etmelisiniz. Eşyalarınızı taşınması konusunda uzman personeller size gerekli bilgileri verecektir.
 • Saklama: Eşyalarınız depolama alanlarında sizin için özel olarak belirlenen bölgelere yerleştirilir. Eşyalarınızın güvende olduğuna kanaat getirdikten sonra depolama şirketine teslim ederek ayrılabilirsiniz. Eşyalarınızı buradan istediğiniz zaman gelip geri alabileceğinizi de hatırlatalım.

Zati Eşya Depoları

Zati eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın saklanacağı depolar da bazı özelliklere sahip olmalıdır. Size bu konuda bilgileri verelim;

 • Güvenlik: Eşyalarınızın koyulacağı depolar güvenli ortamlar olmalıdır. Çünkü buradaki eşyaları özel kullanım amacına hizmet ettiği için mutlaka iyi korunmalıdır. Eşyalarınızın bulunduğu ortam sürekli olarak kameralarla izlenmelidir. Ayrıca güvenlik görevlileri de sürekli olarak görev başında olmalıdır. Eşyalarınızı böylece güvenli bir ortamda gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.
 • Alan: Depolama alanları geniş olmalıdır. Eşyalar birbirine zarar verecek şekilde koyulmamalıdır. Dar ve havasız alanlarda eşyalarınız zarar görebilir. Bu yüzden depolama alanları sürekli havalandırılmalı ve oda sıcaklığında tutulmalıdır. Çok sıcak ya da soğuk eşyaları zamana bağlı olarak yıpratabilecek bir faktör olabilir.
 • Bakım: Depolama alanlarının yalıtımı kaliteli olmalıdır.Böylece dışarıdan gelecek olumsuz etkilerden eşyalarınız korunabilir. Ayrıca depolama alanlarının ilaçlaması da sürekli olarak yapılmalıdır. Bu sayede eşyalarınıza zarar verecek börtü böcekler ölmüş olur. Ayrıca ilaçlama işlemi sayesinde zati eşyalarınız steril bir ortamda sizi bekliyor olur.

Zati Eşyalarınız Boysal Depolama Güvencesinde

Bir alandaki eşyaların bakımı sırasında en zor süreç eşyaların depolanmasıdır. Bu yüzden de Boysal Depolama hizmeti alırken sizlere şu çözümler sunulur;

 • Eşyalarınız evinize en yakın depolama alanlarında 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri eşliğinde korunmaktadır.
 • Eşyalarınızın bulunduğu depolar son derece havadar, yeni yapı malzemeleriyle donatılmış, dışarıdan gelen tüm etkilere karşı koruyucu bir etkiye sahiptir.
 • Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sigortalama yapılır. Bu sayede eşyalarınızda zamana bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlar da hemen çözülebilir.
 • Eşyalarınızı istediğiniz zaman alabilir ve eşyalarınızı istediğiniz adrese uzman personeller eşliğinde sorunsuz olarak taşıtabilirsiniz.
Read more

Mobilya Depolama

Mobilya Depolama

Eşyalarınız evinizin en özel ürünleridir. Bu yüzden de eşyalarınız sizin için çok değerlidir. Bu yüzden de eşyalarınıza bir zararın gelmemesi çok önemlidir. Eşyalarınızı taşınma sürecinde ya da farklı bir durumdan dolayı belli bir süre saklamanız gerekebilir. Bu durumda mobilya depolama işlemini yapabileceğiniz yer çok önemlidir. Bir tanıdığınızın evinde ya da bildiğiniz bir depolama alanlarında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Ancak bu durumda eşyalarınız her zaman aklınızda olur. Bu yüzden eşyalarınızı profesyonel depolama hizmeti veren bir firma desteğiyle muhafaza etmeniz daha yerinde olur. Sizler için eşyalarınızı saklayacak olan firmanın avantajları şöyle sıralanabilir;

 • Bir süre eşyalarınızdan ayrılmak zorunda kaldığınızda aklınız eşyalarınızda kalmaz. Çünkü depolama alanlarında mobilyalarınız her zaman güvenle sizi bekleyecektir. Sizin yerinize eşyalarınızı düşünen birilerinin olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.
 • Eşyaların en çok yıprandığı anlar bir yerde boş şekilde muhafaza edilme aşamasıdır. Çünkü mobilyaların saklandığı ortam uygun koşullara sahip olmadığında eşyalar sıkıntılı süreçlerden geçebilir. Bu yüzden depolama şirketi eşyalarınızı uygun saklama koşullarında muhafaza edecektir.
 • Eşyalarınız şirketin imzalatacağı özel bir sözleşme ile güvence altına alınacaktır. Böylece depolama alanında, götürürken ya da getirirken bir sorun çıkması durumunda ortaya çıkan zarar telafi edilecektir.
 • Eşyalarınızın başında sürekli kontrol eden bir mekanizma olacaktır. Böylece çalınma, zarar verme ya da eksilme gibi büyük sorunlar olmadan eşyalarınız alacağınız güne kadar sizleri bekleyecektir.

Mobilya Depolama Süreci Nasıl Olur?

Bir mobilya ya da mobilya grubu özel ortamlarda saklandığında istediğiniz süre boyunca sorunsuz olarak sizi bekleyecektir. Ancak mobilya depolama süreci düzgün işlemezse ve size bu konuda gerekli özen gösterilmezse eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulamazsınız. Eşyalarınızın güvenliği için kaliteli bir depolama firması şu önlemleri alacaktır;

 • İlaçlama: Eşyaların bir depoda saklanırken başına gelebilecek en önemli sorunlardan biri böcekler olabilir. Bazı böcekler eşyalarınıza zarar verebilir. Ancak profesyonel bir depolama hizmetinde bu alanlar mevsime göre profesyonel ekipler tarafından mevsime uygun şekilde ilaçlanır. Böylece eşyalarınız hiçbir sorun olmadan muhafaza edilecektir.

 • Sigortalama: Sigorta işlemi saklama sürecinde mobilyalar için çok önemlidir. Kaliteli bir firma sizin tüm eşyalarınızın bir eksper eşliğinde listesini çıkaracaktır. Daha sonra eşyalarınız için özel bir sigorta sözleşmesi hazırlanır. Bu sözleşme sonrasında karşılıklı imzalarla eşyalar güvence altına alınır. Bir zarar ortaya çıkması durumunda eşyalarınızın zararı hemen sizlere nakit olarak ödenir.

 • Güvenlik: Eşyalarınızın sakladığı ortamlar son derece güvenli bölgelerdir. Çünkü çalınma ya da farklı durumlara karşı eşyalarınızın alanları kameralarla 7 gün 24 saat gözetim altındadır. Hem kayıt altına alınır hem de bir görevli tarafından kameralardan sürekli olarak izlenir. Ayrıca vardiyalı güvenlik görevlileri de 24 saat depo alanlarını dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Güvenli önlemleri kapsamında yangın gibi durumlara karşı da önlem alınmıştır. Bu tarz sorunlarda eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için erken uyarı sistemi devreye sokulmuştur. Bu sistem sayesinde bir durum olduğunda hemen sistem devreye girer.

 • Temizlik: Depolama alanları için en önemli detaylardan biri temizliktir. Depolama alanları sürekli olarak steril olacak şekilde görevliler tarafından temizlenmektedir. Bu yüzden de görevliler eşyalarınızın bulunduğu alanları en özel bitkisel temizlik malzemeleriyle temizlerler.

 • Özel Sınıflama: Depolama alanlarında tüm eşyalar bir plan dahilinde tutulmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için özel olarak ortamlar oluşturulmuştur. Yani herkesin eşyalarının koyulduğu alanlar bir sistem üzerinde kayıt altına alınır. Hemen sistemden gerekli durumlarda eşyalarınızın yeri belirlenerek gerekli kontroller görevliler tarafından yapılabilir.

Mobilyalarınız Boysal Depolama Alanlarında Sizi Bekliyor Olacak

Çeşitli sebeplerle mobilya depolama hizmeti almanız gerektiğinde Boysal Depolama sizleri bekliyor. Eşyalarınızın başına bir şey gelmeden istediğiniz anda size geri teslim edilmesi için tüm süreçler dikkatle yürütülmektedir. Depolama alanlarının genişliği, ferahlığı ve konforu eşyalarınıza kendi evinizdeki gibi bir ortam sağlamaktadır.

Sizler istediğiniz süre boyunca eşyalarınızın muhafaza edilmesi için hemen müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Görevliler sizlere gerekli tüm bilgileri ayrıntılı olarak verecek ve sizlerin süreç tamamlandığında eşyalarınızı almanız için gerekli işlemleri bir telefonunuzla başlatacaktır. Farklı saklama paketleri için hemen iletişime geçebilir ve gerekli tüm bilgileri alarak Boysal Depolama kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Read more

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bir tadilat, geçici taşınma ya da farklı bir sebepten eşyalarınızı saklama ihtiyacınız olabilir. Bu durumda hemen bir tanıdık boş yeri ya da deposu, oturduğunuz yerdeki ortak saklama alanı gibi farklı yerlere bakarsınız. Ancak eşyalarınızın kaliteli olması ve başlarına bir zarar gelebilme ihtimali sizi düşündürebilir. Eşyalarınız sizin bir parçanız gibiyse her yere koymak doğru olmaz. Bu yüzden ister ev eşyası olsun isterse de ofis eşyası güvenli bir yer bulmak şarttır. Kiralık eşya deposu bu işlemler için olmazsa olmaz bir seçenektir. Ancak bulacağınız firma gerçekten kaliteli bir hizmet vermelidir. Aksi halde eşyalarınızın başına gelebilecekler konusunda düşünceli olabilirsiniz. Eşyalarınızı koruyabilecek bir eşya deposu;

 • Türkiye’de faaliyet gösteren büyük bir depolama firmasının bünyesinde olmalıdır.
 • Deponun çevresi ve bulunduğu yerlerde güvenlik görevlileri her zaman vazife başında olmalıdır.
 • Depoların belli alanları sürekli canlı olarak kayıt altına alınmalı ve kamera ile izlenmelidir.
 • Çıkabilecek bir tehlikeye karşı ilgili kurumları uyarmak adına erken uyarı sistemleri hemen devreye girmelidir.
 • Binanın yapısı dışarıdan gelebilecek doğal ya da insan elinden olan tehlikelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Eşyalar belli bir plan dahilinde saklanarak sahipleri istediğinde bir karışıklık olmadan teslimi yapılabilmelidir.
 • Kiralık eşya deposu; eşyaların zaman içinde durmaya bağlı olarak yıpranmayacağı bir ortamda olmalıdır. Oda sıcaklığında bir depo alanında eşyalar birbirinden zarar göremeyecek şekilde yerleştirilmeli ve devrilmemesi için sabitlenmelidir.

Belirtilen özelliklere sahip bir depo kiraladığınızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı hemen geri alabilir ve istediğiniz adrese kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Deposu Kiralama

Eşya deposu kiralama hizmeti aldığınızda eşyalarınız her daim güvende ve evinizde gibi korunur. Ofis ya da ev eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz depo alanlarından alacağınız hizmet şu şekildedir;

 • Eşyalarınız Belgelerle Güvence Altına Alınır: Ülkemizde hizmet sektöründeki en önemli sorun sözlü olarak verilen hizmetin arkasında durmaktır. Ancak bu durum bir sorun çıktığında unutularak müşteri her zaman mağdur edilmektedir. Ancak uluslararası ticaret ahlakı ve uygulamalarında güvence belgeler ile verilmektedir. Firmalar kiralık eşya deposu vermeden önce eşyalarınızı sigorta altına alır. Bir görevli gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve listesini yaptıktan sonra sigorta sözleşmesi tarafından hazırlanan bir sözleşme imzalanır. Eşyalarınızı teslim alırken kontrolleri sırasında bir sorun çıkarsa ve bu problem netse sözleşme gereği zararınızı geri alırsınız.
 • Eşyalarınız Zarar Görmeyecek Şekilde Korunaklı Paketlenir: Eşyalarınızı saklanma sürecinde zarar görmemesi için en önemli detaylardan biri paketlemedir. Eşyalarınızı paketlerken dikkat edilmesi gereken detay ise doğru eşyanın doğru malzemeyle paketlenmesidir. Kaliteli bir depolama firması eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketler ve zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir yapıya büründürür. Böylece kiralık depolarda kaldığı süre boyunca eşyalarınız hem dışarıdan hem de içeriden bir etki görmez.
 • Eşyalarınızı Farklı Paketler Satın Alarak Muhafaza Edebilirsiniz: Eşyalarınız için kiralık eşya deposu hizmeti alırken sizlere farklı paketler sunulur. Bu işlem için kiralama süreleri ve alanları farklıdır. Sizler bir paket belirleyerek satın alırsınız. Ancak daha sonra fikriniz değişir ve aldığınız paketi değiştirebilirsiniz. Bu işlem için satın almadan önce gerekli sözleri almalısınız. Daha sonra değiştirme sürecinizde hemen müşteri hizmetleri ile görüşerek eşyalarınızın depoda kalma süresini uzatabilirsiniz. Üstelik bunun için de kampanyalı fiyatlar alabilirsiniz.

Eşya Deposu Boysal Depolama’dan Kiralanır

Boysal Depolama, Türkiye’de hizmet veren ve alt yapısı çok güçlü bir depolama firmasıdır. Kiralık eşya deposu hizmeti alırken şu hususları göz önünde bulundurmalısınız;

 • Boysal Depolama çok eski yıllardan beri Türkiye sektöründe hizmet veren tecrübeli bir kuruluştur.
 • Depolama alanları deprem etütlü, steril, yalıtım ve izolasyonu yapılmış binalardır.
 • Depolarda sürekli olarak güvenlik görevlileri mesai halindedir. 7 gün 24 saat vardiyalı olarak görevi başında olan personeller vardır.
 • Kamera odasında tüm depolar sürekli kayıt altına alınmaktadır.
 • Depolama alanlarını kiralayan kişilerin eşyaları kendilerine özel bir alanda saklanacaktır.
 • Sizlere depolama sektöründeki en uygun fiyatları veren bir anlayışa sahiptir.
 • Boysal Depolama’nın müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır.
 • Bir depo kiralamak adına istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bilgi alarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim