Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları

Sahip olduğunuz eşyalar belli bir maddi değere sahip olduğu zaman ya da sizler için manevi bir değer oluşturduğu anda eskise de vazgeçmek zor olur. İşte burada devreye eşyaları depolama alanlarına koyabileceğiniz şirketlerin desteği devreye girer. Ülkemizde bu sektör son yıllarda daha çok gelişme göstermiştir. Eşya depolama fiyatları bu yüzden her geçen gün daha uygun maliyetlerle yapılmaktadır. Bir depolama alanını en güvenli şekilde oluşturmak büyük bir yatırım gerektirir. Bu anlamda güçlü bir sermayeye sahip olan Boysal Depolama seçkin bir tecrübeyle eşyalarınızı muhafaza etmenize yardımcı olmaktadır. 

Eşya depolama firmaları arasından bir seçim yaparken en uygun maliyeti hesaplamanız tabii ki de önemlidir. Ancak bir de eşyalarınızın zarar görmeden sizlere geri teslim edilmesi durumu vardır. Eşyalarınızın depolama süresi, eşyalarınızın kapladığı alan ve depolama alanlarının durumu alacağınız hizmetin bedelini belirler. Öncelikle eksper görevlileri incelemeler yaparak eşyalarınızın durumunu kayıt altına alır. Sonrasında yapılan çalışmalarla sizlere net bir hizmet teklifi yapılır.  D 

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Eşyalarınızı muhafaza etmek adına kiralık eşya deposu da tutabilirsiniz. Bu işlem sizin için deha maliyetli gözükebilir. Ancak eşyalarınızın durumuna göre bu hizmet daha ekonomik olabilir. Alacağınız hizmet kapsamında bizimle iletişime geçerseniz firmamız sizin için özel indirimler uygulayacaktır.  Eşyalarınız hizmetimiz kapsamında evinizden alınır. Bu işlem sırasında gerekli paketleme işlemi profesyonel şekilde özel görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.  

Kiralık eşya deposu fiyatları konusunda bilgi almak ve hizmet politikamızı öğrenmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarımızda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. İsterseniz ofis malzemelerinizi isterseniz ağır yük eşyalarınızı isterseniz parça eşyalarınızı isterseniz de özel eşyalarınızı en güvenli ortamlarda sizler için saklamaktayız. Kiralık depo alanlarımız oldukça geniştir ve burada eşyalarınız size özel oluşturulan bir alanda muhafaza edilir. Ekiplerimizin çalışmaları sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez ve  başka ürünlerle karışmadan size teslim edilir. Ayrıca belli aralıklarla depolarımızdaki eşyaların bakımı da yapılır. Bu süreçte ek hizmetler kapsamında sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. 

Eşya Depolama Şirketleri

İstanbul’da depolama hizmeti almak istiyorsanız seçenekleriniz biraz geniş olacaktır. Bu listeden bir eleme yaparken öncelikle kalite ve fiyat gibi konulara dikkat edebilirsiniz. Eşya depolama şirketleri genelde paket programlar şeklinde çalışmaktadır. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi almanıza olanak olmayabilir. 

Eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza edebilmek adına size özel bir program hazırladığımızı da söyleyelim. Eşyalarınızın durumu, niteliği ve almak istediğiniz hizmeti dikkate alarak size özel eşya depolama firmaları tarafından uygulanan hizmetler dışında özel bir teklif sunmaktayız. Paket kapsamında eşyalarınızı istediğiniz an depolarımızdan alabilirsiniz. Bu konuda firmamız müşteri temelli bir politika yürütmektedir. 

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul’da eşyalarınızın güvenli bir ortamda depolanmasını istiyorsanız Boysal Lojistik bu anlamda sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ortam sunmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmeti aldığınızda tüm süreçleriniz sigortalı şekilde yürütülmektedir. Özel kasko şirketleriyle anlaşmalı olan firmamız tüm eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Bu sayede eşyalarınızın başına gelecek her türlü zararda sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. 

Bu süreçte eşyalarınızın güvenliği adına tüm nakliye süreçleri de uzman personellerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Personellerimiz evinize geldiği zaman tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Daha sonra da en güvenli şekilde araçlara yükleyerek eşya depolama alanları içine kadar ulaştırarak depolarımıza yerleştirmektedir. Tüm eşyalarınız depolarımızda size özel ayrılmış alanlara yerleştirilir.

Read more
Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşyalarınız bazen evde fazlalık olabilir. Büyük bir evde yaşarken birden daha küçük bir alana taşındığınızda eşyalarınızın saklanacak alana ihtiyacı olabilir. Bu durumda eşya depolama firmaları yardımınıza koşacaktır. Firmamız Türkiye’de uzun yıllardan beri eşya ve ofis malzemeleri depolama gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu alandaki uzman ekiplerimiz sizler için özel olarak oluşturulmuş alanlarda eşyalarınızı güvenle saklamaktadır. Değerli eşyalarınız, parça eşyalarınız ya da farklı malzemeleriniz şirketimize ait alanlarda hiçbir sorun çıkmadan saklanmaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet farklı süreleri kapsayabilir. Bizden alacağınız hizmetin süresini siz belirlersiniz. 

Ülkemizde eşya depolama alanları konusunda birçok şirket yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden de eşyalarınız dar alanlarda istiflenmiş şekilde saklanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak eşyalarınızda çoğu zaman birçok sorun ortaya çıkabilir. Eşyalarınızın güvenle saklanarak birbirine zarar vermemesi adına hemen bizimle iletişime geçin ve en güvenli ortamlarda hem geniş hem de ferah alanlarda eşyalarınızı saklayalım. Bu konuda destek alabilmek için hemen Boysal Depolama müşteri hizmetlerini arayın ve tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Fiyatları 

Eşyalarınızı saklayabileceğiniz alanlarımız her zaman güvenlikli ortamlardan meydana gelmektedir. Depolarımız günün her anı aktif olan kamera sistemi ile kayıt altına alınmakta ve sürekli olarak görevliler tarafından izlenmektedir. Türkiye depolama firmaları genel olarak yüksek rakamlarla bu hizmeti verirler. Ancak eşyalarınız yüksek fiyatlarla zarara uğrayabilir. Bu durumun önüne geçmek için bizimle iletişime geçerek eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Firmamız sizlere uyguladığı özel indirimlerle eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında saklamaktadır. 

Bizden eşyalarınızı muhafaza etmemizi istediğiniz anda size direkt bir fiyat veremiyoruz. Şirketimizin çalışma anlayışı gereği hemen eksper görevlilerimiz sizleri ziyaret ediyor. Daha sonra bütün eşyalarınız inceleniyor ve süreç sonunda görevlilerimizin değerlendirmesine göre sizlere eşya depolama konusunda bir fiyat teklifi veriliyor. İşte bu süreçte eşyalarınızın durumu, çokluğu ve kaplayacağı alanlar fiyatı belirlemektedir. Ayrıca paketleme ve montaj gibi süreçler için sizlerden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Personellerimiz eşyalarınızı istemeniz halinde son model kapalı kamyonlarla alarak depolama alanlarımıza ulaştırmaktadır. 

Eşya Depolama Şirketleri 

Türkiye’de eşyalarınızı saklayacak bir alan bulmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.  Firmamız sizlere bu alanda hizmet vermekten onur duyacaktır. Ülkemizde bu konuda yeterli alt yapıya sahip olan sayılı eşya depolama şirketleri arasında olan Boysal Lojistik, uzman personelleri, geniş depolama alanları ve güçlü alt yapısı ile tüm saklama işlemlerinizi sorunsuz olarak yerine getirmektedir. 

 Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sağladığımız geniş alanlar ile ortaya hiçbir yıpranma çıkmayacağını belirtmek isteriz. Eşyalarınız birinci sınıf ambalajlarla paketlenerek depolama alanlarımızda yerini almaktadır. Müşterilerin bir eşyasını emanet ettiğinde en büyük korkusu eşya depolama firmaları depolarında zarar görmesidir. Ancak firmamız özel sınıflandırma sistemi ve kontrol mekanizması sayesinde eşyalarınızın durumunu sürekli olarak kontrol altında tutar. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde saklama hizmeti vermektedir. Depolama alanlarımıza eşya teslim edeceğiniz zaman hemen bizimle iletişime geçin ve firmamızız sizlere İstanbul eşya depolama şirketleri standartlarının üzerinde hizmet vermesini sağlayın. Eşyalarınız şehrin her noktasından nakliye ekiplerimiz tarafından teslim alınır. Sonrasında ise eşyalarınız araçlarımıza yüklenir ve kısa süre içinde depolama alanlarımıza ulaştırılır. 

Nakliye sürecinde kullandığımız araçlar son teknolojik malzemelere sahiptir. Ayrıca eşyalarınızın zarar görmemesi adına büyük çaplı mobilya ve dolaplarınız sökülerek kamyona yerleştirilir. Daha sonra da depolama şirketi ile işiniz bittiği an personellerimiz eşyalarınızı size adresinizde teslim eder. eşyalarınız geri geldiğinde öncelikle kontrolünü yaparak teslim alabilirsiniz. Bu durumda eşyalarınızda bir zarar ortaya çıkması durumunda maddi tüm kayıplarınız firmamız tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Depolama Firmaları 

İstanbul depolama firmaları seçimi yaparken bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Firmamız sizlere bu konuda yılların getirdiği tecrübe, geniş ve güvenilir depolama alanları ve alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. İstanbul’un her yerine gelen ekiplerimiz her türlü eşyanızı muhafaza etmektedir. 

Eşya depolama firmaları hizmetleri arasında bulunan tüm işlemleri firmamızda da bulabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması konusunda fiyat almak için öncelikle eksper görevlimizin sizleri ziyaret ederek eşyalarınızı görmesi gerekir. Bunun için hemen 444 9 946 numaralı müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. 

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim