İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları 

Eşya depolama hizmeti son yıllarda ülkemizde büyük bir gelişme göstermiştir. Yaşam alanlarının küçülmeye başlamasıyla birlikte fazla eşyaların saklanması daha da sık hale gelmiştir. Bu sektör İstanbul başta olmak üzere kalabalık şehirlerde daha çok görülmektedir. Bu yüzden de İstanbul eşya depolama firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Sizler de İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçerek fazla eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ofis malzemelerinizi ve tüm kişisel eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinden sizler için eşyalarınızı gelip teslim almaktadır. Depolarımıza eşyalarınızı koymak için sözleşme imzaladıktan sonra hemen personellerimiz verdiğiniz tarihte evinize gelir ve tüm eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketler. İstanbul ev eşyası depolama hizmeti kapsamında paketlenen tüm ürünleriniz uzman ekiplerimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilir ve evinize en yakın uygun olan depomuza nakil işlemi gerçekleşir. Bu süreçte eşyalarınızı sigortalı olarak taşındığını da bildirelim. Gerek taşıma gerek de saklama anında eşyalarınızın başına gelen tüm olumsuzluklar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketleri 

Ev eşyalarınız arasında fazla olanlar varsa atmaktan çekinebilirsiniz. Çünkü tüm ürünlerinizin sizin için özel bir anlamı olabilir. Hal böyle olunca da eşyalarınızı koyacak alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla eşyalarınızı koyduğunuz alanlar tozlu ve havasız ortamlar olacaktır. Bu durumda eşyalarınız zaman içinde eskiyecektir.  Ancak son zamanlarda artan İstanbul ev eşyası depolama şirketleri sayesinde eşyalarınızı güvenli ortamlarda saklayabilirsiniz. Bu firmalar belli paketlerle sizlere en uygun fiyatlarla eşya depolama hizmeti vermektedir.  

Firmamız uzun yıllardan beri İstanbul’un tüm şirketlerindeki ev eşyalarınızı depolamaktadır. Üstelik eşyalarınızın az ya da çok olması bizim için önemli değil. Parça eşya depolama hizmetimiz de olduğu için her türlü eşyanızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Ayrıca kapladığı alanlar fazla olan eşyalarınız için kiralık depolar arasından bir alan kiralayabilirsiniz. Bu alanların tamamı size ait olduğu için hiçbir şekilde eşyalarınızın başına bir olumsuzluk gelmez.  Depolama alanlarımız günün her anı kameralar üzerinden canlı olarak izlenmektedir. Bir sorun olması durumunda kayıtlarda tüm detaylar ortaya çıkacağı için eşyalarınızın güvende olduğunu söyleyebiliriz. 

İstanbul Kiralık Eşya Deposu 

İstanbul kiralık eşya deposu arayışı içindeyseniz hemen firmamızla iletişime geçin. Çünkü İstanbul eşya depolama firmaları şehrin her yerinde hizmet vermeyebilir. Şirketimiz İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası dahil tüm noktalara hizmet vermektedir. Eşyalarınızı direkt olarak evinizden alarak kiraladığınız depolama alanlarına aktarıyoruz.  

Depolama alanlarımız her ay düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Bu yüzden dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tüm önlemler alınmaktadır. Kiralık eşya deposu her zaman havalandırılır ve özel malzemelerle temizlik personelleri tarafından temizlenir. Böylece tozlu ve nemsiz bir ortam olmadığı için eşyalarınız depolarımızda ne kadar kalsa da her zaman ilk gün olan haliyle sağlam kalırlar. Depo kiralama hizmeti alacaksanız hemen bizimle iletişime geçin. 

İstanbul Kiralık Depo Fiyatları 

İstanbul’da bir depo kiralayacaksanız bunun birçok firmada maliyetli olabileceğini ifade edelim. Ancak firmamız gibi müşteri memnuniyetine yönelik çalışma prensibine sahip olan şirketler oldukça uygun fiyatlara depo kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul kiralık depo fiyatları için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekir. 

Depolama alanlarınızın belirlenmesi için öncelikle eşyalarınızın kapladığı alan belirlenir. Bunun için de eksper görevlilerimiz evinize gelerek incelemeler yaparlar. İnceleme sonunda sizlere bir teklif sunulur. Kiralık depo ücretleri aylık olarak alınır. Yani her ay belirlenen bedeli eşyalarınızın kiraladığınız alanda durması için yatırmalısınız.  Eşyalarınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Böyle bir durumda gerekli nakliye işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülecektir. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

İstanbul şehrinde eşya depolama hizmeti son derece gelişmiştir. Ancak firmalar arasında büyük fiyat farklılıkları olduğunu da belirtelim. Bu yüzden de hizmet almadan önce İstanbul eşya depolama fiyatları araştırması yapmanız gerekir. Bunun için de bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. 

İstanbul eşya depolama firmaları bir fiyat belirlemesi yaparken öncelikle eşyalarınızı kapladığı alanı, yapısını ve depolarda tutacağınız süreleri dikkate alır. Bu kapsamda sizlere bir fiyat sunulur. Kabul etmeniz halinde şirketimizin kendi personelleri evinize gelerek eşyalarınızı paketledikten sonra depolara götürür. Burada size özel olarak ayrılan geniş alanlarda istediğiniz kadar muhafaza eder. Ayrıntılı bilgi almak için hemen 444 49 46 numaralı telefonu arayınız.

Read more

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bir tadilat, geçici taşınma ya da farklı bir sebepten eşyalarınızı saklama ihtiyacınız olabilir. Bu durumda hemen bir tanıdık boş yeri ya da deposu, oturduğunuz yerdeki ortak saklama alanı gibi farklı yerlere bakarsınız. Ancak eşyalarınızın kaliteli olması ve başlarına bir zarar gelebilme ihtimali sizi düşündürebilir. Eşyalarınız sizin bir parçanız gibiyse her yere koymak doğru olmaz. Bu yüzden ister ev eşyası olsun isterse de ofis eşyası güvenli bir yer bulmak şarttır. Kiralık eşya deposu bu işlemler için olmazsa olmaz bir seçenektir. Ancak bulacağınız firma gerçekten kaliteli bir hizmet vermelidir. Aksi halde eşyalarınızın başına gelebilecekler konusunda düşünceli olabilirsiniz. Eşyalarınızı koruyabilecek bir eşya deposu;

 • Türkiye’de faaliyet gösteren büyük bir depolama firmasının bünyesinde olmalıdır.
 • Deponun çevresi ve bulunduğu yerlerde güvenlik görevlileri her zaman vazife başında olmalıdır.
 • Depoların belli alanları sürekli canlı olarak kayıt altına alınmalı ve kamera ile izlenmelidir.
 • Çıkabilecek bir tehlikeye karşı ilgili kurumları uyarmak adına erken uyarı sistemleri hemen devreye girmelidir.
 • Binanın yapısı dışarıdan gelebilecek doğal ya da insan elinden olan tehlikelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Eşyalar belli bir plan dahilinde saklanarak sahipleri istediğinde bir karışıklık olmadan teslimi yapılabilmelidir.
 • Kiralık eşya deposu; eşyaların zaman içinde durmaya bağlı olarak yıpranmayacağı bir ortamda olmalıdır. Oda sıcaklığında bir depo alanında eşyalar birbirinden zarar göremeyecek şekilde yerleştirilmeli ve devrilmemesi için sabitlenmelidir.

Belirtilen özelliklere sahip bir depo kiraladığınızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı hemen geri alabilir ve istediğiniz adrese kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Deposu Kiralama

Eşya deposu kiralama hizmeti aldığınızda eşyalarınız her daim güvende ve evinizde gibi korunur. Ofis ya da ev eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz depo alanlarından alacağınız hizmet şu şekildedir;

 • Eşyalarınız Belgelerle Güvence Altına Alınır: Ülkemizde hizmet sektöründeki en önemli sorun sözlü olarak verilen hizmetin arkasında durmaktır. Ancak bu durum bir sorun çıktığında unutularak müşteri her zaman mağdur edilmektedir. Ancak uluslararası ticaret ahlakı ve uygulamalarında güvence belgeler ile verilmektedir. Firmalar kiralık eşya deposu vermeden önce eşyalarınızı sigorta altına alır. Bir görevli gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve listesini yaptıktan sonra sigorta sözleşmesi tarafından hazırlanan bir sözleşme imzalanır. Eşyalarınızı teslim alırken kontrolleri sırasında bir sorun çıkarsa ve bu problem netse sözleşme gereği zararınızı geri alırsınız.
 • Eşyalarınız Zarar Görmeyecek Şekilde Korunaklı Paketlenir: Eşyalarınızı saklanma sürecinde zarar görmemesi için en önemli detaylardan biri paketlemedir. Eşyalarınızı paketlerken dikkat edilmesi gereken detay ise doğru eşyanın doğru malzemeyle paketlenmesidir. Kaliteli bir depolama firması eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketler ve zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir yapıya büründürür. Böylece kiralık depolarda kaldığı süre boyunca eşyalarınız hem dışarıdan hem de içeriden bir etki görmez.
 • Eşyalarınızı Farklı Paketler Satın Alarak Muhafaza Edebilirsiniz: Eşyalarınız için kiralık eşya deposu hizmeti alırken sizlere farklı paketler sunulur. Bu işlem için kiralama süreleri ve alanları farklıdır. Sizler bir paket belirleyerek satın alırsınız. Ancak daha sonra fikriniz değişir ve aldığınız paketi değiştirebilirsiniz. Bu işlem için satın almadan önce gerekli sözleri almalısınız. Daha sonra değiştirme sürecinizde hemen müşteri hizmetleri ile görüşerek eşyalarınızın depoda kalma süresini uzatabilirsiniz. Üstelik bunun için de kampanyalı fiyatlar alabilirsiniz.

Eşya Deposu Boysal Depolama’dan Kiralanır

Boysal Depolama, Türkiye’de hizmet veren ve alt yapısı çok güçlü bir depolama firmasıdır. Kiralık eşya deposu hizmeti alırken şu hususları göz önünde bulundurmalısınız;

 • Boysal Depolama çok eski yıllardan beri Türkiye sektöründe hizmet veren tecrübeli bir kuruluştur.
 • Depolama alanları deprem etütlü, steril, yalıtım ve izolasyonu yapılmış binalardır.
 • Depolarda sürekli olarak güvenlik görevlileri mesai halindedir. 7 gün 24 saat vardiyalı olarak görevi başında olan personeller vardır.
 • Kamera odasında tüm depolar sürekli kayıt altına alınmaktadır.
 • Depolama alanlarını kiralayan kişilerin eşyaları kendilerine özel bir alanda saklanacaktır.
 • Sizlere depolama sektöründeki en uygun fiyatları veren bir anlayışa sahiptir.
 • Boysal Depolama’nın müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır.
 • Bir depo kiralamak adına istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bilgi alarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Read more

Depo Kiralama

Depo Kiralama

İş yeri ya da ev eşyalarınızı muhafaza etmek için depo ihtiyacınız her zaman olabilir. Bazen eşyalarınızı geçici olarak saklama konusunda insanlar uygun alanlar bulamayabilirler. İşte bu durumda işin içine depo kiralama hizmeti girmektedir. İş değişikliği ya da ara verme sonucunda ofisiniz ya da iş yerinizdeki eşyaları belli bir depoda saklamanız gerekebilir. İşte bu durumda gelişmiş bir depolama firmasından kiralık bir alan bulmanız gerekir. Bu firmalar sizlere depolama konusunda çok iyi fırsatlar sunacaktır. Boysal Depolama sizlere kiralık depolama hizmeti vermektedir;

 • Eşyalarınızın başınıza bela olmasını istemiyorsanız ve eşyalarınız için güç kullanmaktan kaçınıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
 • Alanında uzman ekiplerimiz ve kaliteli araçlarımız ile geniş depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği ultra güvenli depolarımızda sizin için biçilmiş kaftandır.

Boysal Depolama olarak depo kiralama hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere verdiğimiz hizmet ve depolama alanlarımız hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Sizler de misafirimiz olursanız depolama alanlarımızı ziyaret edebilir ya da çalışma ortamlarımıza ait fotoğrafları da görebilirsiniz. Böylece sizler de eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz süre boyunca en uygun fiyatlarla depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Avrupa Standartlarında Kiralık Depolarımızla Tanışın

Depo kiralama hizmetimiz hakkında sizlere bilgi verelim. Bizimle çalışacaksanız nasıl bir kaliteyle ortak çalışma yürüttüğünüzü bilmeniz sizin de hakkınızdır. Bu yüzden size kiralayacağınız alanlar hakkında ayrıntılı bilgi verelim:

 • Steril Ortamlar: Depolarımızın en önemli özelliklerinden bir steril ortamlar olmalarıdır. Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi adına görevlilerimiz düzenli olarak depolarımızı temizler ve sürekli olarak havalandırır. Sizlerin kiraladığı alanlar her zaman gerekli şekilde ilaçlanır ve böylece mevsimsel sebepler yüzünden eşyalarınıza zarar verecek canlıların ortama girişi engellenir.
 • Yeterli Alt Yapı: Depo alanlarımızın boyutları depo kiralama hizmeti alabileceğiniz en geniş boyutlara sahiptir. Yani eşyalarınız geniş ortamlarda muhafaza edilmektedir. Böylece başka eşyaların teması ve zaman içinde zarar vermesi gibi durumlar söz konusu değildir. Ayrıca yağmur, sel ya da fırtına gibi doğal olaylara karşı da depolarımız korunaklı olarak inşa edilmiştir. İyileştirme ve bakım çalışmaları da düzenli olarak uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca üst düzey yalıtıma sahip ortamlarımız sayesinde depolarımız her zaman oda sıcaklığına uygun koşullarda kalmaktadır.
 • Avantajlı Paketler: Eksper görevlilerimizin eşyalarınızı belirlemesinden sonra sizlere bir fiyat teklif sunulur. Depo kiralama hizmetimizde eşyalarınız kaliteli bir ortamda muhafaza edilmektedir. Sizlere sunulan avantajlı paketlerde farklı süre zarflarında kiralama hizmeti vardır. İsterseniz zaman içinde paket değişikliği yapmanız durumunda eski avantajlardan yeniden yararlanabilirsiniz. Bu konuda tamamen esnek olan firmamız tüm şartları size kiralama işleminden önce sunmaktadır.
 • Size Özel Güvenli Alanlar: Kiraladığınız depo alanları sadece size özeldir. Herkese özel bölümlerde eşyalarınız planlı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu alanlar sürekli kamera ile canlı kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca görevliler tarafından bu kayıtlar sürekli olarak izlenmektedir. Kapıdaki güvenlik görevlileri ise olası durumlara karşı her zaman tecrübeli ve hazırlıklıdır. Yangın gibi durumlara karşı acil haber sistemi tüm sorunları engelleyecek yapıdadır. Deprem etütleri yapılan depo alanlarımız doğal afetlere karşı da korunaklı olacak şekilde yapılmıştır.

Boysal Depolama ile Depolarınızı Kiralayın

Depo kiralama hizmetinizi Boysal Depolama tecrübesiyle alırsanız sizi bekleyen bazı ödüller bulunmaktadır:

 • Bizimle çalışırsanız yüksek teknolojiye sahip depolama alanlarında eşyalarınız güven içinde saklanır.
 • Eksper görevlimiz tüm eşyalarınızın listesini yapar ve sizlerin tüm eşyaların güvence altına almak için sigortalama sözleşmesini oluşturuyoruz ve size sunarak imzalıyoruz.
 • Eksper görevlimizin belirlemeleri sonunda size en uygun paketleri ve fiyatları vereceğimizi garanti ediyoruz.
 • Yüksek güvenlikli araçlarımız ile eşyalarınız kiraladığınız depolara tarafımızdan ulaştırılır. Ayrıca nakliye ve yerleştirme işlemleri de uzman personellerimiz tarafından kolayca gerçekleştirilir.
 • İstediğiniz anda eşyalarınızı depolarımızdan aldırma şansınız vardır. Ayrıca eşyalarınızı teslimatı da bizzat uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Personellerimiz bu alanda eğitimlerini tamamlamış ve uzun yıllardan beri depo kiralama ve nakliye hizmetinde yer alan kişilerdir.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim