Beykoz Depolama

İstanbul’da nakliye ve depolama alanında yaşanan hizmet eksikliği ve boşluğu ortadan kaldırma ilkesiyle faaliyetlerine başlayan firmamız birçok ilçede sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde görev yapan filo ve personeller taşıma ile ilgili tüm işlemlerinizi olması gerektiği kalitesiyle yerine getirmektedir. Beykoz depolama merkezimizde eşyalarınızı sizin için muhafaza ediyor ve aklınızın bir de eşyalarınızda kalmasını engelliyoruz. Eşyalarınıza her zaman değer verdiğinizi ve zarar vermekten kaçındığınızı biliyoruz. Bu yüzden depolarımızda durduğu süre boyunca tüm eşyalarınızı etkili şekilde saklıyoruz.

Beykoz ve çevresinde ihtiyacınız olan depo hizmetini alabilmek için hizmet ağımızın güçlülüğünü görmek amacıyla firmamıza bekliyoruz. Ekiplerimiz sizlere Beykoz depolama merkezimizdeki tüm işleyişi uygulamalı olarak gösterecek ve akınızda soru işareti kalmasını engelleyecektir. Eşyalarınız bizimle güvende, vaktiniz bizimle değerli.

İste, Planla ve Yap

Her iş kolunda olduğu gibi depolamada da öncelikle işlemler istekle başlar. Sizler eşyalarınızı ortak depolarda yıpratmak istemiyorsanız ve eşyalarınızı korumaya alacak bir alan bulamıyorsanız bizimle iletişime girerek beyaz eşyadan mobilyaya, mutfak aletinden dolaplara her türlü eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz. Üstelik eşyalarınızı belirttiğiniz adresten özel araçlarımızla alarak Beykoz depolama adresimize ulaştırıyoruz. Böylece sizlere sadece kenara oturup çayınızı içmek, daha sonra gideceğiniz süre boyunca eşyalarınızı özlemek ve gelince eşyalarınıza kavuşmak kalıyor.

Tüm Hasarlara Ket Vuruyoruz

Beykoz depolama alanımız her türlü eşyanızın güvenle saklandığı depolardır. Burada alınan özel önlemler sayesinde eşyalarınız güvenle saklanıyor. Önceden gerekli alan en uygun şekilde hazırlanıyor. Sonra adresinizde eşyalar en sağlam şekilde paketleniyor. Daha sonra son teknoloji ekipmanlarla eşyalarınız güvenli şekilde araçlara alınarak en uygun yollardan depoya ulaştırılıyor. Depolarımızda ise eşyalarınız daha önceden oluşturulan saklama alanlarına nakledilmektedir. Ekiplerimiz uzmanlıkları sayesinde bu işlemlerde oluşabilecek tüm hasarlara ket vurmaktadır.

Eşyalarınızı Modern Depolarımıza Bekliyoruz

Eşyalarınız evinizin altındaki havasız ve uygunsuz ortamlarda muhafaza edildiğinde yıpranma, eskime, yırtılma ve daha birçok sorunla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden eşyalarınızı firmamızın sizler için sunduğu özel depolarda saklamalısınız. Eşyalarınıza bizimle birlikte hiçbir zarar gelmez. Çünkü saklama ortamımızdaki koşullar eşyalarınızın hasar görmesini engellemektedir. Bununla birlikte düzenli olarak yapılan ilaçlama ve bakım çalışmaları eşyalarınıza haşereler tarafından gelecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor.