Eşya Depolama Firmaları 

Eşyalarınız bazen evde fazlalık olabilir. Büyük bir evde yaşarken birden daha küçük bir alana taşındığınızda eşyalarınızın saklanacak alana ihtiyacı olabilir. Bu durumda eşya depolama firmaları yardımınıza koşacaktır. Firmamız Türkiye’de uzun yıllardan beri eşya ve ofis malzemeleri depolama gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu alandaki uzman ekiplerimiz sizler için özel olarak oluşturulmuş alanlarda eşyalarınızı güvenle saklamaktadır. Değerli eşyalarınız, parça eşyalarınız ya da farklı malzemeleriniz şirketimize ait alanlarda hiçbir sorun çıkmadan saklanmaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet farklı süreleri kapsayabilir. Bizden alacağınız hizmetin süresini siz belirlersiniz. 

Ülkemizde eşya depolama alanları konusunda birçok şirket yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden de eşyalarınız dar alanlarda istiflenmiş şekilde saklanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak eşyalarınızda çoğu zaman birçok sorun ortaya çıkabilir. Eşyalarınızın güvenle saklanarak birbirine zarar vermemesi adına hemen bizimle iletişime geçin ve en güvenli ortamlarda hem geniş hem de ferah alanlarda eşyalarınızı saklayalım. Bu konuda destek alabilmek için hemen Boysal Depolama müşteri hizmetlerini arayın ve tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. 

Eşya Depolama Firmaları 

Eşya Depolama Fiyatları 

Eşyalarınızı saklayabileceğiniz alanlarımız her zaman güvenlikli ortamlardan meydana gelmektedir. Depolarımız günün her anı aktif olan kamera sistemi ile kayıt altına alınmakta ve sürekli olarak görevliler tarafından izlenmektedir. Türkiye depolama firmaları genel olarak yüksek rakamlarla bu hizmeti verirler. Ancak eşyalarınız yüksek fiyatlarla zarara uğrayabilir. Bu durumun önüne geçmek için bizimle iletişime geçerek eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Firmamız sizlere uyguladığı özel indirimlerle eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında saklamaktadır. 

Bizden eşyalarınızı muhafaza etmemizi istediğiniz anda size direkt bir fiyat veremiyoruz. Şirketimizin çalışma anlayışı gereği hemen eksper görevlilerimiz sizleri ziyaret ediyor. Daha sonra bütün eşyalarınız inceleniyor ve süreç sonunda görevlilerimizin değerlendirmesine göre sizlere eşya depolama konusunda bir fiyat teklifi veriliyor. İşte bu süreçte eşyalarınızın durumu, çokluğu ve kaplayacağı alanlar fiyatı belirlemektedir. Ayrıca paketleme ve montaj gibi süreçler için sizlerden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Personellerimiz eşyalarınızı istemeniz halinde son model kapalı kamyonlarla alarak depolama alanlarımıza ulaştırmaktadır. 

Eşya Depolama Şirketleri 

Türkiye’de eşyalarınızı saklayacak bir alan bulmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.  Firmamız sizlere bu alanda hizmet vermekten onur duyacaktır. Ülkemizde bu konuda yeterli alt yapıya sahip olan sayılı eşya depolama şirketleri arasında olan Boysal Lojistik, uzman personelleri, geniş depolama alanları ve güçlü alt yapısı ile tüm saklama işlemlerinizi sorunsuz olarak yerine getirmektedir. 

 Eşyalarınızı saklama işlemi sırasında sağladığımız geniş alanlar ile ortaya hiçbir yıpranma çıkmayacağını belirtmek isteriz. Eşyalarınız birinci sınıf ambalajlarla paketlenerek depolama alanlarımızda yerini almaktadır. Müşterilerin bir eşyasını emanet ettiğinde en büyük korkusu eşya depolama firmaları depolarında zarar görmesidir. Ancak firmamız özel sınıflandırma sistemi ve kontrol mekanizması sayesinde eşyalarınızın durumunu sürekli olarak kontrol altında tutar. 

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri 

Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde saklama hizmeti vermektedir. Depolama alanlarımıza eşya teslim edeceğiniz zaman hemen bizimle iletişime geçin ve firmamızız sizlere İstanbul eşya depolama şirketleri standartlarının üzerinde hizmet vermesini sağlayın. Eşyalarınız şehrin her noktasından nakliye ekiplerimiz tarafından teslim alınır. Sonrasında ise eşyalarınız araçlarımıza yüklenir ve kısa süre içinde depolama alanlarımıza ulaştırılır. 

Nakliye sürecinde kullandığımız araçlar son teknolojik malzemelere sahiptir. Ayrıca eşyalarınızın zarar görmemesi adına büyük çaplı mobilya ve dolaplarınız sökülerek kamyona yerleştirilir. Daha sonra da depolama şirketi ile işiniz bittiği an personellerimiz eşyalarınızı size adresinizde teslim eder. eşyalarınız geri geldiğinde öncelikle kontrolünü yaparak teslim alabilirsiniz. Bu durumda eşyalarınızda bir zarar ortaya çıkması durumunda maddi tüm kayıplarınız firmamız tarafından karşılanacaktır. 

İstanbul Depolama Firmaları 

İstanbul depolama firmaları seçimi yaparken bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Firmamız sizlere bu konuda yılların getirdiği tecrübe, geniş ve güvenilir depolama alanları ve alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. İstanbul’un her yerine gelen ekiplerimiz her türlü eşyanızı muhafaza etmektedir. 

Eşya depolama firmaları hizmetleri arasında bulunan tüm işlemleri firmamızda da bulabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması konusunda fiyat almak için öncelikle eksper görevlimizin sizleri ziyaret ederek eşyalarınızı görmesi gerekir. Bunun için hemen 444 9 946 numaralı müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.