Esenler Depolama

Avrupa yakasındaki yüksek oranda nüfusun tüm hizmetlerini yerine getirmek zor bir süreçtir. Bunun için kurumsal bir firma olmak gerekir. Bu yüzden de her alanda hizmet veren firmaların kaliteli olması gerekir. Bu kadar geniş bir insan topluluğunun olduğu bölgelerde taşınma işlemleri de sık sık yaşanır. Bu yüzden de nakliye hizmeti veren lojistik firmaları bulunmalıdır. Ayrıca nakliye hizmeti dışında depolama hizmeti de profesyonel olmalıdır. Firmamız Esenler depolama alanımızla sizlere Avrupa yakasında güvenli bir ev ortamı sunuyor.

Esenler olarak anılan ve İstanbul Otogarı’na ev sahipliği yapan bu semtte sizlerin de kısa süreli ya da uzun süreli depolama işlemlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı en uygun saklama koşullarıyla saklıyor ve çözüme yönelik çalışma anlayışımızla depolarımızda eşyalarınıza büyük bir profesyonellik içinde sahip çıkıyoruz. Esenler depolama hizmeti almak için sizler de bir firma arayışı içindeyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşin Sırrı Planlama

Depolama işlemlerinde eşyalarınıza bir zarar gelmemesinin en önemli sebeplerinden biri planlama sürecidir. Çünkü depolama işlemi; uygun yerin hazırlanması, uygun koşulların sağlanması, paketleme işleminin yapılması, eşyaların depolara nakliye edilmesi ve güvenli ortamlarda saklanması sürecidir. Eksperlerimiz depolarımıza eşyalarınızı ulaştırmadan önce durum tespiti yaparak eylem planı hazırlıyor. Eylem planı kapsamında tüm eşyalarınız Avrupa yakasındaki adresinizden alınarak Esenlerd depolama alanımıza getirilerek güvenli şekilde belli bir plan dahilinde muhafaza ediliyor.

Paketleme Olmadan Asla

Depolama sürecinde doğru paketleme yapılmazsa eşyalarınız asla güvenli bir ortamda saklanmaz. Bu durumun farkında olan ekiplerimiz eşyalarınızı en özel malzemelerle paketlemekte ve eşyanızın türüne göre uygun paketi kullanmaktadır. Bu işlem eşyaların depoya nakliye edilmesinden önce adresinizde yapılır. Ayrıca gittiği yerde de eşyalarınız uygun saklama koşullarında güvenliği sağlayacak şekilde kalır.

Depo Bakımını İhmal Etmiyoruz

Depolarımızın her daim güvenli ve kaliteli saklama alanları olması için bakımları ihmal etmiyoruz. Bir saklama alanında eşyaları için en büyük sorunların başında haşereler gelmektedir. Bu canlılar eşyalarınızda yıpranma oluşturabilir. Bu yüzden tüm haşerelere karşı depolarımız ilaçlama şirketleri tarafından düzenli olarak ilaçlanır. Böylece eşyalarınız Esenler depolama alanımızda güven içinde sizleri bekler. Ayrıca temizlik işlemlerinin de sürekli yapılması toz ve uygunsuz ortamın getireceği sonuçlardan eşyalarınızı kurtarır.