Depolama Hizmetleri

Eşyalarınız sizin için her zaman hem maddi hem de manevi olarak önemlidir. Bu yüzden de eşyalarınızı her zaman bakımlı tutmak istersiniz. Ancak bazı durumlarda eşyalarınızı farklı alanlarda muhafaza etmeniz gerekir. Bu durumda ortak alanlarda eşyalarınıza zarar gelebilir. Bunun dışında depolama alanlarınızda koşullar kötü olduğu için eşyalarınızın başına birtakım olumsuzluklar gelebilir. Tüm bunların önüne geçebilmek için depolama hizmeti alabilirsiniz. Çünkü depolama konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmalar ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte depolama alanları da çağdaş yaklaşımlara uygun olarak oluşturulmaktadır. Bir depolama hizmetinin niteliği şöyle olur;

 • Depolama alanları üst düzey güvenlik önlemleriyle korunur. Bu sayede saklama esnasında üçüncü şahıslar tarafından eşyalarınızın çalınması ya da zarar verilmesi söz konusu olmaz.
 • Eşyalarınızı depo alanlarınızda saklarken ortamlar her zaman sağlıklıdır ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği uygun koşullarda saklanır. Bu sayede eşyalarınız bir zarar görmez.
 • Güvenlik önlemleri sayesinde depolama hizmeti kamera sistemleri ile sürekli izlenen alanlarda yapılır.
 • Alanların ilaçlama ve bakım çalışmalarıyla temizlik hizmetleri her zaman zamanında yapılır. Bu durum da eşyalarınızın sürekli olarak ilk günkü haliyle kalmasını sağlar.
 • Nakliye firmaları eşyalarınızı depolama alanına kadar taşır. Bu aşamada paketleme ve taşıma ile yerleştirme işlemleri profesyonel olarak yapılır. Bu da eşyalarınızın taşıma işleminin sizin tarafınızdan yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Eşyalarınızı kaliteli depolama alanlarında saklarsanız dışarıdan gelen hiçbir etkiye maruz kalmazlar.

Depolama hizmetini almak istiyorsanız öncelikle bu konuda profesyonel olan bir firma bulmalısınız. Aksi halde depolama sırasında eşyalarınızın başına belli zararlar gelebilir.

Kaliteli Depolama Hizmeti Nasıl Olur?

Bir depolama hizmeti kaliteli olabilmesi için bazı özellikler barındırmalıdır. Bunun için depolama hizmetinin niteliği hakkında konuşalım:

 • Güvenlik Önlemleri Üst Düzey Olmalıdır: Kiralık depolama alanlarında sizlerin birçok eşyası bulunacaktır. Bu yüzden depolama alanlarının güvenlik önlemleri üst düzey olmalıdır. Eşyalarınızın olduğu alanlar sürekli olarak kamera sistemleriyle izlenmeli ve güvenlik görevlileri 7 gün 24 saat görevinin başında bulunmalıdır. Aksi halde eşyalarınızın güvenliği sağlanamaz. Ayrıca yangın söndürme sistemleri ve erken haber verme sistemi faal durumda olmalıdır.
 • Sigorta Yapılmalıdır: Eşyalarınızın saklama sürecinde güvence altına alınması çok önemlidir. İşte bu işlem de eşyalarınızın sigortalanması ile olur. Eksper görevlisi geldiğinde eşyalarınızın bir listesini yapar. Bu listeye göre eşyalarınıza bir sigorta değeri biçilir. Saklama işleminde başına bir zarar gelmesi durumunda sigorta şirketi tüm zararı karşılayacaktır.
 • Eşyalarınız Depo Alanına Götürülmelidir: Kaliteli bir depolama şirketi sizin eşyalarınızı adresinize gelerek paketler. Daha sonra eşyalarınızı uzman personeller araçlara yükler ve depolama alanına götürür. Depolama hizmeti karşılığında kiraladığınız alana tüm eşyalarınız yerleştirilir. Bu sayede de eşyalarınızın güvenliği firma tarafından sağlanmış olur.
 • Depolar Steril ve Dayanıklı Olmalıdır: Bir depolama alanının en önemli özelliği sağlıklı bir ortam olmasıdır. Sağlıklı teriminin açılımı ise eşyaların zarar görmesini ve zaman içinde yıpranmasını engelleyecek derecede havalandırılması ve uygun oda sıcaklığında olmasıdır. Ayrıca depolama alanları doğal olaylara karşı her zaman dayanıklı olmalıdır. Depoların yalıtım ve izolasyon çalışmaları yapılmalı ve düzenli olarak bakımları sağlanmalıdır. Ayrıca böceklerden eşyalarınıza gelecek belli zararlar için mevsimsel olarak ilaçlamalar yapılmalıdır.

Yukarıda belirttiğimiz tüm bu detaylar bir depolama şirketinden alacağınız hizmetin kalitesini ortaya koyacaktır. Eşyalarınızı bu anlayışla çalışan bir şirkete gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Böylece başka yerlerde eşyalarınızda aklınız kalacağına rahat bir şekilde eşyalarınızı düşünmeden hayatınıza devam edebilir ve geri geldiğinizde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz.

Boysal Depolama Güvencesini Test Ettiniz mi?

Bir depolama hizmeti aldığınızda Boysal Depolama firmasının hizmetini test ettiniz mi? Boysal Depolama;

 • Avrupa standartlarına ve tüm yönetmeliklere uygun bir depolama alanına sahiptir. Ayrıca depolama alanındaki tüm çalışmalarını çağın gereklerine uygun olarak yapar.
 • Eşyalarınız son model araçlarla evinizden alınarak depolama alanlarına getirilir.
 • Güvenlik personelleri eşyalarınızı sürekli olarak takip eder ve kameralarla alanlar denetim altındadır.
 • Geniş depolama alanlarında ve son mühendislik yöntemleriyle inşa edilmiş depolarda eşyalarınız her türlü etkiye karşı koruma altındadır.
 • Eşyalarınızı istediğiniz süre zarfı boyunca saklayabilirsiniz. Ayrıca anlaşma sürenizi değiştirmek istediğinizde paketler arası geçiş yapabilirsiniz.
 • Ev ve ofis eşyalarınızın güvenle size teslim edileceği güne kadar size özel kiralık alanlarda hassas şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.