Depo Kiralama

İş yeri ya da ev eşyalarınızı muhafaza etmek için depo ihtiyacınız her zaman olabilir. Bazen eşyalarınızı geçici olarak saklama konusunda insanlar uygun alanlar bulamayabilirler. İşte bu durumda işin içine depo kiralama hizmeti girmektedir. İş değişikliği ya da ara verme sonucunda ofisiniz ya da iş yerinizdeki eşyaları belli bir depoda saklamanız gerekebilir. İşte bu durumda gelişmiş bir depolama firmasından kiralık bir alan bulmanız gerekir. Bu firmalar sizlere depolama konusunda çok iyi fırsatlar sunacaktır. Boysal Depolama sizlere kiralık depolama hizmeti vermektedir;

 • Eşyalarınızın başınıza bela olmasını istemiyorsanız ve eşyalarınız için güç kullanmaktan kaçınıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
 • Alanında uzman ekiplerimiz ve kaliteli araçlarımız ile geniş depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızı bu durumda atmak ya da çok ucuz fiyatlara satmak yerine en uygun fiyatlarla depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği ultra güvenli depolarımızda sizin için biçilmiş kaftandır.

Boysal Depolama olarak depo kiralama hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere verdiğimiz hizmet ve depolama alanlarımız hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Sizler de misafirimiz olursanız depolama alanlarımızı ziyaret edebilir ya da çalışma ortamlarımıza ait fotoğrafları da görebilirsiniz. Böylece sizler de eşyalarınızın muhafaza edileceği alanı görebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz süre boyunca en uygun fiyatlarla depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Avrupa Standartlarında Kiralık Depolarımızla Tanışın

Depo kiralama hizmetimiz hakkında sizlere bilgi verelim. Bizimle çalışacaksanız nasıl bir kaliteyle ortak çalışma yürüttüğünüzü bilmeniz sizin de hakkınızdır. Bu yüzden size kiralayacağınız alanlar hakkında ayrıntılı bilgi verelim:

 • Steril Ortamlar: Depolarımızın en önemli özelliklerinden bir steril ortamlar olmalarıdır. Eşyalarınızın uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi adına görevlilerimiz düzenli olarak depolarımızı temizler ve sürekli olarak havalandırır. Sizlerin kiraladığı alanlar her zaman gerekli şekilde ilaçlanır ve böylece mevsimsel sebepler yüzünden eşyalarınıza zarar verecek canlıların ortama girişi engellenir.
 • Yeterli Alt Yapı: Depo alanlarımızın boyutları depo kiralama hizmeti alabileceğiniz en geniş boyutlara sahiptir. Yani eşyalarınız geniş ortamlarda muhafaza edilmektedir. Böylece başka eşyaların teması ve zaman içinde zarar vermesi gibi durumlar söz konusu değildir. Ayrıca yağmur, sel ya da fırtına gibi doğal olaylara karşı da depolarımız korunaklı olarak inşa edilmiştir. İyileştirme ve bakım çalışmaları da düzenli olarak uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca üst düzey yalıtıma sahip ortamlarımız sayesinde depolarımız her zaman oda sıcaklığına uygun koşullarda kalmaktadır.
 • Avantajlı Paketler: Eksper görevlilerimizin eşyalarınızı belirlemesinden sonra sizlere bir fiyat teklif sunulur. Depo kiralama hizmetimizde eşyalarınız kaliteli bir ortamda muhafaza edilmektedir. Sizlere sunulan avantajlı paketlerde farklı süre zarflarında kiralama hizmeti vardır. İsterseniz zaman içinde paket değişikliği yapmanız durumunda eski avantajlardan yeniden yararlanabilirsiniz. Bu konuda tamamen esnek olan firmamız tüm şartları size kiralama işleminden önce sunmaktadır.
 • Size Özel Güvenli Alanlar: Kiraladığınız depo alanları sadece size özeldir. Herkese özel bölümlerde eşyalarınız planlı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu alanlar sürekli kamera ile canlı kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca görevliler tarafından bu kayıtlar sürekli olarak izlenmektedir. Kapıdaki güvenlik görevlileri ise olası durumlara karşı her zaman tecrübeli ve hazırlıklıdır. Yangın gibi durumlara karşı acil haber sistemi tüm sorunları engelleyecek yapıdadır. Deprem etütleri yapılan depo alanlarımız doğal afetlere karşı da korunaklı olacak şekilde yapılmıştır.

Boysal Depolama ile Depolarınızı Kiralayın

Depo kiralama hizmetinizi Boysal Depolama tecrübesiyle alırsanız sizi bekleyen bazı ödüller bulunmaktadır:

 • Bizimle çalışırsanız yüksek teknolojiye sahip depolama alanlarında eşyalarınız güven içinde saklanır.
 • Eksper görevlimiz tüm eşyalarınızın listesini yapar ve sizlerin tüm eşyaların güvence altına almak için sigortalama sözleşmesini oluşturuyoruz ve size sunarak imzalıyoruz.
 • Eksper görevlimizin belirlemeleri sonunda size en uygun paketleri ve fiyatları vereceğimizi garanti ediyoruz.
 • Yüksek güvenlikli araçlarımız ile eşyalarınız kiraladığınız depolara tarafımızdan ulaştırılır. Ayrıca nakliye ve yerleştirme işlemleri de uzman personellerimiz tarafından kolayca gerçekleştirilir.
 • İstediğiniz anda eşyalarınızı depolarımızdan aldırma şansınız vardır. Ayrıca eşyalarınızı teslimatı da bizzat uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 • Personellerimiz bu alanda eğitimlerini tamamlamış ve uzun yıllardan beri depo kiralama ve nakliye hizmetinde yer alan kişilerdir.