Depo Kiralama Firmaları

Depo kiralama firmaları eşyalarınızın saklanması için sizlere gerekli güvenli alanı sağlayan şirketlerdir. Bu alanlarda eşyalarınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz süre kadar kalabilir. Sizler de bu alanda güvenilir eşya depolama hizmeti veren firmamıza gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Evinize fazla gelen eşyalarınızı saklayacak bir yer bulamıyorsanız hemen imdadınıza yetişerek eşyalarınızı evinizdeki konforuyla muhafaza etmekteyiz.

Depo kiralama şirketleri eşyalarınızı özel alanlarda muhafaza etmektedir. Şirketimizin depolama alanları temiz ve nemden arındırılmış bir ortamdır. Ayrıca eşyalarınızı geri istediğiniz zaman hemen adresinize tekrar teslim edilir. Böylece evinizdeki fazla eşyaları balkon gibi özel kullanım alanlarına doldurarak yaşam alanlarınızı kısıtlamak zorunda kalmazsınız. Bizlere vereceğiniz eşyalarınız hem maddi hem de manevi bir değere sahiptir. Bu yüzden güvenlik önlemleri her zaman en üst seviyededir. Depolarımızda ev eşyalarınızı, kişisel eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı hiçbir endişe duymadan saklayabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek tüm eşyalarınızı saklayabilmek adına verdiğimiz hizmeti ve fiyat politikamızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca randevu alarak görevlilerimizin inceleme yapmasını sağlayabilirsiniz.

depo kiralama firmaları

Depo Kiralama Firması

Depo kiralama firması olarak İstanbul’un her ilçesine hizmetimiz vardır. Tüm eşyalarınızı personellerimiz özenle paketler. Evinizde fazla olan eşyalarınızı depolama alanlarımızı kiralayarak saklayabilirsiniz. Evinizdeki kullanmadığınız eşyalarınızın kullanım alanınızı daraltmasına izin vermeyin. Fazla eşyalarınızı çatı, kiler ya da site depolarında çürütmeyin. Bu ortamlarda nem, rutubet ve toz gibi durumlar eşyalarınıza zarar vermektedir. Ancak firmamızın sizlere sunacağı depolama alanları dışarıdan gelen tüm etkenlere karşı korunaklıdır.

İstanbul kiralık depo hizmeti bakımından son yıllarda büyük gelişme göstermiştir. Bu sayede tüm eşyalarınız depolarda zarar görmeden istediğiniz kadar saklanmaktadır. Ayrıca bu şekilde bir hizmet maliyet bakımından da çok hesaplıdır. Eşyalarınız çok ufak ödemelerle güvenilir ortamlarda sizin adınıza muhafaza edilmektedir. Depolar neme ve sıcaklığa bağlı olarak ortaya çıkacak tüm olumsuzluklardan arındırılmış ortamlardır. Depo kiralama firmaları arasından seçim yaparken depolarımızın tüm donanımlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Tüm alanlarımız alarm sistemleriyle donatılmış, sigorta sözleşmesiyle hizmet veren ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu çalışma noktalarıdır. Üstelik tüm depolama ve nakliye işlemleriniz en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Depolarımız son derece geniş alanlardır.

Depo Kiralama Fiyatları

Ülkemizde birçok firma arasında depo kiralama fiyatları değişiklik gösterir. Firmamız uzun yıllardan beri en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklamaktayız. Fiyat belirlemeden evvel evinize ya da ofisinize hemen bir eksper gönderiyoruz. Sonra eşyalarınızı sigorta bedeli belirlenir. Bununla birlikte paketleme ve saklama koşulları belirlenir. Ayrıca eşyalarınızı kaplayacağı alana göre kiralık depo fiyatları belirlenir.

Paketleme işlemi eşyalarınız depolama alanlarımıza alınmadan bir gün önce yapılmaktadır. Bu işlem sırasında tüm eşyalar güvenli bir şekilde hasar oluşturmamak adına en doğru malzemeyle paketlenir. Sonrasında sizin istediğiniz tarihte evinizden alınarak depolama alanlarımıza geçirebilirsiniz. Firmamız bu alanda uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Sizler de hemen depolarımızdan istediğiniz kadar alan kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Depo alanlarımızın çok geniş ve steril ortamlar olduğunu da belirtelim. Eşyalarınızı incelemeden ve depolama alanlarında kaplayacağı alanları bilmeden kesinlikle depo kiralama fiyatları hakkında net bir bilgi vermediğimizi ifade edelim.

Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınızı saklayabilmek adına kiralık eşya deposu tutabilirsiniz. Bu kapsamda ya her ay ya da peşin olarak ödeme yapılır. Siz onay verdiğiniz anda eşyalarınız ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra araçlarımızla kiraladığınız depoya ulaştırılır. Gerek depolama gerekse de nakliye süreçlerinde sizlere titiz ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. En iyi eşya depolama firması eşyalarınızı saklarken firmamız gibi sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veren firmadır.

Eşya depolama hizmetlerimiz hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında tüm İstanbul ilçelerinde sizleri beklemektedir. Bizden talepte bulunduğunuzda adresinize en yakın olan depomuzda sizlere istediğiniz büyüklükte bir alan ayırıyoruz. Daha sonra eşyalarınızı burada düzenli bir şekilde en güvenli ortamlarda istediğiniz süre boyunca saklıyoruz. Depo kiralama firmaları arasında öne çıkmamızı sağlayan en büyük etken ise müşteri odaklı bir hizmet vermemizdir. Yani siz durumunuzu anlatın ve Boysal Depolama size en uygun hizmeti sunsun. Kiralamış olduğunuz depoları istediğiniz an teslim edebilirsiniz. Yani eşyalarınıza ihtiyacınız olduğu an 444 49 46 numarasını arayarak personellerimizin eşyalarınızı belirttiğiniz adrese getirmenizi sağlayabilirsiniz.