Bayrampaşa Depolama

İstanbul’da çok uzun yıllardan beri eşya saklama alanında büyük bir boşluk ve yetersiz hizmet vardır.  Sağlıksız şartlarda bulunan depolarda eşyalarınız büyük zararlar görmektedir. Şehirdeki bu boşluğu doldurmak için faaliyetlere başlayan firmamız çok uzun zamanlardan beri kaliteli bir depolama hizmeti vermektedir. Bayrampaşa depolama alanımızda sizlerin de ev eşyalarını, mobilyalarını, beyaz eşyalarını ve diğer tüm eşyalarını saklamaktayız. Hemen müşteri ilişkileri yöneticilerimizle iletişime geçerek şartlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avrupa yakasının en kalabalık semtleriyle komşu olan Bayrampaşa’da eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olan depolama alanlarımız, eşyalarınızın kendi evinizdeymiş gibi saklandığı alanlardır. Bayrampaşa depolama alanımızda profesyonel personellerle en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca personellerimiz denetleme, düzenleme, paketleme süreçlerinde de hiçbir sorun çıkmaması için tüm eğitimlerini tamamlamıştır. Firmamız bu alanda kalifiye eleman temin edebilmek adına büyük yatırımlara imza atmıştır.

Nakliye Olmadan Olmaz

Depolama işlemlerinin en büyük dezavantajı eşyaların yolda gelirken zarar görmesidir. Bu yüzden hizmet ağımızın içine eşyalarınızı depolara ulaştırmayı da alıyoruz. Süreç öncesinde sizlere eksper görevlimizi yolluyoruz. Sonrasında ise yapılan listeye göre tüm işlemlerimizi planlıyoruz ve gerekli ekipmanla birlikte personellerimizi de gönderiyoruz. Böylece eşyalarınız hiçbir zarar gelmeden ihtiyaç halinde asansörlü nakliyat hizmeti de alarak depolarımıza ulaşmaktadır. Depolarımızda da en uygun bölümlerde itinayla saklanmaktadır.

Bizimle Hasarları Unutun

Bayrampaşa depolama hizmetimizde en büyük avantajımız hasarların ortaya çıkmasını engellemektir. Personellerimiz özellikle nakliye işleminden önce özenli bir şekilde paketleme yapmaktadır. Avrupa standartlarında üretilen paketleme malzemeleriyle hemen yerinde paketleme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra depoya ulaşınca özel tabanlı bölümlerimizde eşyalarınız kırılma, ezilme, eskime, yıpranma gibi sorunları yaşamadan kolay şekilde muhafaza edilmektedir. Böylece paketleme işlemi sayesinde eşyalarınızı verdiğiniz süre dolunca sorun yaşamadan verdiğiniz haliyle geri alabilirsiniz.

Depo Bakım Takvimimizi İnceleyin

Saklama koşullarını sağlıklı ve sorunsuz şekilde oluşturmanın önemini bilerek depo bakım takvimi oluşturduk. Bu takvim kapsamında düzenli olarak eşyalarınızın hasar kontrolleri yapılmaktadır. Bununla birlikte paketlerde ortaya çıkan bozulmalar durumunda yeni bir paketleme yapılabilir. Ayrıca görevlilerimiz düzenli olarak ortamı ilaçlar. Bu ilaçlar eşyalarınıza hiçbir zarar vermez.  Böylece Bayrampaşa depolama alanımız bakım takvimimiz sayesinde hiçbir sorun çıkmadan eşyalarınızın saklanmasına yardımcı olur. Üstelik korunaklı ortamımızla sel, yangın ve su basması gibi durumlara karşı eşyalarınız korunmaktadır.

Personellerimiz eşyalarınızın ortamlarını düzenli olarak havalandırmaktadır. Böylece rutubet, nem ve benzeri durumların eşyalarınıza etki etmesi de uygulamalarımız sayesinde engellenir.